Doteraz som fyzické zdravie nejako nebral vážne – no je na čase to zmeniť. Ešte raz ďakujem za diagnostiku (A890). Dôkladne som si preštudoval Geriatrickú školu od začiatku. Po prečítaní jednotlivých geriatrických diagnostík ste ma celkom šetrili v komentároch mojej diagnostiky. Prosím vás o vypracovanie postupu liečby.

Oceňujem, že sa vraciate z vysokej duchovnosti do svojho fyzického tela a chcete ho mať v poriadku. Verím, že využijete geriatrický program na svoje ozdravenie. Po čase sa prihláste na kontrolu, ako napredujete.

Geriatrická liečba pečene: v prvom rade treba zrealizovať dezinfekciu organizmu voči herpetickým vírusom a to aspoň tri prerušované etapy. Popíjať aspoň mesiac šťavy z cibule, zemiakov, červenej repy, bielej reďkovky. Dva dcl vody a trochu vytlačiť šťavu zo zeleniny. Každý deň niektorú, najlepšie po jedle. Zo začiatku menej šťavy, postupne zvyšovať. Raz do týždňa si priložte na telo jeden rozkrájaný zemiak alebo bielu reďkovku. Uložiť na oblasť žalúdka a nechať pôsobiť pol hodinu.

Geriatrická liečba neurónov, nervstva a pankreasu: každý týždeň do stravy pridať surovú kapustu alebo kyslú kapustu, lieskovce, orechy, slnečnicové semiačka. Tak isto každý týždeň nakrájať na plátky malé jabĺčko a uložiť na kožu aspoň na pol hodinu. Realizovať trvalo.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: začať užívať rôzne druhy liekov na posilnenie žíl. Zároveň raz do týždňa natrieť rozpustenú tabletku lieku vo vode na telo. Odskúšať na začiatok reakciu kože na malom kúsku. Kúpte si viac prípravkov a užívajte ich striedavo, každý deň iný druh.

Geriatrická liečba blanovitých útvarov: do stravy v prvom rade husté slepačie vývary, huspeninu, krvavé steaky. Na telo raz do týždňa mleté hovädzie a bravčové mäso, plocha aspoň 20 x 20 cm na oblasť nôh. Nechať pôsobiť hodinu.

Geriatrická liečba tukového orgánu: kúpte si v lekárni Solfatan. Malé množstvo vlastného moču rozrieďte v 2 dcl mlieka, do toho Solfatan malé množstvo a pár kvapiek Hoffmanských kvapiek. Omývať telo trikrát do týždňa, nechať pôsobiť a osprchovať. Kúpte si intuitívne jadrové mydlo na pranie a poriadne sa namydlite a pomasírujte celé telo trikrát do týždňa. Najlepšie svetlejšie druhy jadrového mydla.

Geriatrická liečba podvedomia: začnite si trvalo uvedomovať, že idete zomrieť do jaskyne. Tie si prezerajte na stránke – Obrázky z internetu. Naučte sa komunikovať s pudom sebazáchovy v črevách. Aktivizuje sa cez predstavu samovraždy v jaskyni. Aktivizujte tento pud a naučte sa riadiť jeho pokynmi.

Pridaj komentár