Chcela by som vás poprosiť o zostavenie geriatrického profilu. Mám záujem praktizovať navrhnuté liečebné postupy.

Je výborné, že sa už vo veku 31 rokov zaujímate o svoj zdravotný stav a nedovolíte, aby sa u vás rozvinuli chorobné stavy. Problémová je oblasť tukového orgánu, ktorý produkuje asi 100 toxických látok voči slezine a pľúcam. Ostatné oblasti vo výbornej kondícii. Možnosť delenia buniek aj na dva životy. Počas embryonálneho vývoja ste dostali vyššiu životnosť buniek aj na 120 rokov. Bohužiaľ, vyčerpali ste ich v pľúcach. Treba podstúpiť liečbu tukového orgánu.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov. Najslabšie neuróny sú v jadrách buniek pečene. Hladina U vitamínu je nedostatočná. Viac surovej strúhanej kapusty pravidelne k jedlu raz do týždňa. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina E vitamínu je nedostatočná. Treba dopĺňať každý týždeň E vitamín jedením slnečnicových semiačok, mandlí, orechov, lieskovcov ap.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina C vitamínu cez kožu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. V blanách je skrytá silná potencia pomôcť organizmu v prípade núdze. Skvelá rezerva.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: slezina nebola obkreslená, Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dvojmo blokované. Treba odblokovať a všetko bude v poriadku. Pľúca kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Značne vyčerpaná možnosť obnovy. Treba zabezpečiť pomoc tukového orgánu. Kyvadlo neobkreslilo tukový orgán. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúci chorobný stav. Tuk tvorí asi 100 toxických látok, ktoré striedavo útočia na pľúca a slezinu. Ostatné orgány v poriadku ako u 20 ročnej zdravej osoby a delenie buniek je dostatočné.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za profil. Čo by som mala robiť, aby tukový orgán produkoval prospešné látky?

V prvom rade bude rozumné, aby ste si čítali príspevky v Geriatrickej poradni a naučili sa komunikovať s pudom sebazáchovy, ktorý sídli v stenách tenkých a hrubých čriev. Treba sa ho naučiť počúvať, ako robiť geriatrické liečby. Treba trvale a pravidelne udržiavať dostatočnú hladinu U, E, C vitamínu na podporu neurónov, nervstva a pankreasu.

Geriatrická liečba psyché: čítajte si knižku o mineráloch alebo pozerajte si obrázky minerálov. Môžete aj obrázky jaskýň.

Geriatrická liečba sleziny: na telo si prikladajte elektrický vankúš, príp. horúci mokrý uterák, alebo fľašu s horúcou vodou na viaceré miesta. Spravte tak 4 krát.

Geriatrická liečba tukového orgánu: kúpte si v lekárni čierne múmio, nie hnedé. Jednu tabletku rozpustite v menšom množstve vody a pred sprchovaním natrite na telo. Nechajte zaschnúť a osprchujte. Urobte tak raz do týždňa spolu 6 krát. Kontrola po 6 týždňoch od aplikovania. Zdiagnostikujem vás a prejdeme k ďalšej liečbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.