Na základe odporúčania vo vešteckom profile A 878 som si dal u lekára vyšetriť pečeň. Vyšiel mi zvýšený cholesterol a zvýšené pečeňové testy, vysoký krvný tlak, stukovatenie pečene. Prosím o podrobnejšiu diagnostiku.

Požiadali ste ma o veštecký odhad vášho zdravotného stavu. Rád by som priniesol dobré správy, ale budú to skôr varovania do budúcnosti. Zatiaľ máte lekársky potvrdenú chorobnosť pečene a máte aj iné problémy. Mali by ste sa zamyslieť, ako to bude s vaším zdravím do budúcnosti.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabá činnosť neurónov na úrovni jadra bunky je v oblasti tenkých čriev. Hladina U vitamínu je nedostatočná. Bunky ako u 80 ročnej osoby, vy máte 38 rokov. Nedostatočná údržba.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu v tele je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. C vitamín cez kožu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Únava a pohyb z kĺbových oblastí. Odporúčam obklady z mrazeného mäsa a rýb, aby sa dostatočne zregenerovali.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Znížená schopnosť aktívneho delenia. Bežne je kapacita delenia na 100 rokov, u vás na 70 rokov. Šetrenie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo odmietlo obkresliť. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie je dostatočné. Vnímať nežiaduce zmeny v genetike bunkových jadier a tvorba buniek s nedostatočnou pružnosťou. Nábeh na oslabovanie stien ciev a žíl. Rizikový faktor do budúcna. Príčina je pôsobenie skleneného prachu z pracoviska. Respirátor. Výmena oblečenia.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je obmedzené. Znížená geriatrická potencia na 60 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Stupeň chorobnosti je 42, čo je bežiaca choroba. Príčina choroby je vyčerpanosť delenia buniek. Tukové kvapôčky pasívne.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány tela v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Cítiť všade vyčerpanosť a únavu zo životného a pracovného nasadenia. Jednoducho nestačia. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stav chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek beží, ale je výrazne geneticky pozmenené. Príčina je v prvom rade v nežiaducich herpetických vírusoch v pečeni z rodinného prostredia. Ďalej organizmus ide, ako sa hovorí, na pečeňovú chémiu, lebo životné tempo nestíha. Žiť na úkor pečene nie je múdre.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stav chorobnosti je 40, čo je bežiaca choroba. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. V tuku sú uložené toxické látky z práce. Treba používať ochranné pomôcky. Tukový orgán vyrába asi 1000 škodlivých látok pre telo z dôvodu uloženia toxicity z pracoviska. Tieto látky decimujú hlavne pečeň a pľúca. Rizikový faktor.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu. Budem sa musieť nad tým vážne zamyslieť, niektoré veci sú dosť nemilo prekvapujúce. Asi dozrel čas na zmeny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.