Na základe odporúčania vo vešteckom profile A 878 som si dal u lekára vyšetriť pečeň. Vyšiel mi zvýšený cholesterol a zvýšené pečeňové testy, vysoký krvný tlak, stukovatenie pečene. Prosím o podrobnejšiu diagnostiku.

Požiadali ste ma o veštecký odhad vášho zdravotného stavu. Rád by som priniesol dobré správy, ale budú to skôr varovania do budúcnosti. Zatiaľ máte lekársky potvrdenú chorobnosť pečene a máte aj iné problémy. Mali by ste sa zamyslieť, ako to bude s vaším zdravím do budúcnosti.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabá činnosť neurónov na úrovni jadra bunky je v oblasti tenkých čriev. Hladina U vitamínu je nedostatočná. Bunky ako u 80 ročnej osoby, vy máte 38 rokov. Nedostatočná údržba.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu v tele je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. C vitamín cez kožu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Únava a pohyb z kĺbových oblastí. Odporúčam obklady z mrazeného mäsa a rýb, aby sa dostatočne zregenerovali.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Znížená schopnosť aktívneho delenia. Bežne je kapacita delenia na 100 rokov, u vás na 70 rokov. Šetrenie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo odmietlo obkresliť. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie je dostatočné. Vnímať nežiaduce zmeny v genetike bunkových jadier a tvorba buniek s nedostatočnou pružnosťou. Nábeh na oslabovanie stien ciev a žíl. Rizikový faktor do budúcna. Príčina je pôsobenie skleneného prachu z pracoviska. Respirátor. Výmena oblečenia.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je obmedzené. Znížená geriatrická potencia na 60 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Stupeň chorobnosti je 42, čo je bežiaca choroba. Príčina choroby je vyčerpanosť delenia buniek. Tukové kvapôčky pasívne.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány tela v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Cítiť všade vyčerpanosť a únavu zo životného a pracovného nasadenia. Jednoducho nestačia. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stav chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek beží, ale je výrazne geneticky pozmenené. Príčina je v prvom rade v nežiaducich herpetických vírusoch v pečeni z rodinného prostredia. Ďalej organizmus ide, ako sa hovorí, na pečeňovú chémiu, lebo životné tempo nestíha. Žiť na úkor pečene nie je múdre.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stav chorobnosti je 40, čo je bežiaca choroba. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. V tuku sú uložené toxické látky z práce. Treba používať ochranné pomôcky. Tukový orgán vyrába asi 1000 škodlivých látok pre telo z dôvodu uloženia toxicity z pracoviska. Tieto látky decimujú hlavne pečeň a pľúca. Rizikový faktor.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu. Budem sa musieť nad tým vážne zamyslieť, niektoré veci sú dosť nemilo prekvapujúce. Asi dozrel čas na zmeny.

Pridaj komentár