Prosím o vypracovanie geriatrického profilu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky na váš zdravotný stav až na úroveň buniek. Bohužiaľ, neprinášam vám dobrú správu. Na služobných cestách ste získali zbierku mikroorganizmov, ktoré sú nebezpečné, ničia v krvi biele krvinky a devastujú organizmus. Odporúčam okamžite ich likvidáciu.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo neobkreslilo stredný mozog. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. V oblasti sú nežiaduce mikroorganizmy od poštípania pavúkom. Treba preliečiť. Stav ostatných neurónových oblastí ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo riečište, ale varuje pred nánosom tukov na stenách ciev a žíl. Delenie buniek v poriadku. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby, pričom váš vek je 42 rokov. Treba vyčistiť systém od tukových nánosov. Znížiť cholesterol v strave. Jesť všetko bez cholesterolu. Liečba bude postavená na pití citrónových štiav každý deň aj dvakrát. Vytlačiť jeden citrón do vody a vypiť bez cukru a umelých sladidiel. Užívať 10 dní. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti 60, čo je už začínajúca chorobnosť. Príčinou sú čudné baktérie z cudziny. Stav delenia buniek je v poriadku. Celkový stav ako u 100 ročnej zdravej osoby. Treba preliečiť voči mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stav chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy. Dobre im chutia vaše neuróny. Treba liečiť. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej osoby. C vitamín cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je štandardné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy. Stav buniek ako u 20 ročnej osoby. Delenie buniek štandardné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek v poriadku.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, hrubé črevo. Ostatné v poriadku. Stupeň chorobnosti pečene je 72, čo je už chorobný stav možno diagnostikovateľný aj lekársky. Príčina chorobnosti je v neštandardnom správaní buniek pečene. Pozmenená chémia. Riziková oblasť. Nutnosť preventívnej liečby. Stav buniek ako u 100 ročnej osoby. Delenie a tvorba nových buniek je diskutabilná. Hrubé črevo má stupeň chorobnosti 50, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek celkovo ako u 90 ročnej osoby. Delenie buniek je vyčerpané a problémové. Môže viesť k perforácii čreva. Ostatné orgány ako u 40 ročnej osoby a dostatočná deľba a tvorba nových buniek.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo tuk tela. Netvorí žiadne užitočné látky do tela.

Diagnostika psychiky: psychický stav je stabilizovaný, aura je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je nedostatočná a zlyháva. Hrozba je už prítomná. Príčinou sú africké a cudzokrajné mikroorganizmy, ktoré napádajú biele krvinky. Imunita voči mikroorganizmom je už v štádiu zlyhania. Príčinou je útočnosť cudzích mikroorganizmov zo zahraničného prostredia. Odporúčam okamžitú liečbu.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 7. neurónových oblastí: trvale užívať nastrúhanú surovú kapustu, prípadne slabo sparenú. Pravidelné dávky každý týždeň.

Geriatrická liečba nervstva: trvale užívať slnečnicové semiačka, orechy, lieskovce kvôli obsahu E vitamínu. Treba zlikvidovať nežiaduce mikroorganizmy v tejto oblasti. Trikrát do týždňa natierať telo švédskymi kvapkami, dostanete kúpiť v lekárni. Natierajte sa aspoň mesiac. Užívať antioxidant z morských živočíchov – Krill. Užívať podľa predpisu aj pol roka.

Geriatrická liečba pečene: realizovať pečeňovú diétu od Trebenovej trvalo pol roka: Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolené sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.
Ďalej si robte obklady z čierneho múmia na oblasť pečene. Rozpustiť jednu tabletku v 1 dcl vody, navlhčiť vatu alebo kúsok handry, priložiť na pečeň a nechať pôsobiť aj 2 hodiny. Robte tak raz do týždňa po dobu jedného mesiaca.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: hneď treba obmedziť prísun cholesterolu, nie úplne vylúčiť. Preliečenie pitím citrónovej šťavy čerstvo vytlačenej. Každý deň počas 20 dní. Začnite s nižšou koncentráciou do 3 dcl vody, postupne zvýšiť až na jeden vytlačený citrón. Túto liečbu šťavou začnite robiť až po zrealizovaní pečeňovej diéty. Na dezinfekciu voči mikroorganizmom začnite užívať ráno a večer 1 acylpyrín, nikdy nie nalačno. Každý deň jesť kokos z čerstvého kokosového orecha a šťavu natrieť na kožu. Robiť tak 30 dní.

Geriatrická liečba hrubého čreva: kúpte si hovädzie kosti, vyvarte ich vo vode, nechajte uschnúť, rozsekajte na kúsky a vložte do plátenného vrecúška. Prikladajte si ho na telo na večer aspoň na  hodinu po dobu 4 mesiacov. Ďalej treba zabezpečiť aktivitu blán tela a zreparovať bunky čriev. Do stravy pridajte nezrelé ovocie, ktoré je na hranici zaváracej zrelosti. Napríklad ananás, mango, jablká ap. Ovocie nesmie byť zrelé a nesmie mať v sebe ovocný cukor. Každý deň rozumné množstvo aj dva mesiace.

Geriatrická liečba imunitná: imunitu voči mikroorganizmom liečiť Solfatanom. Do kúpeľa alebo na omývanie tela rozpustíte jednu čajovú lyžičku. Realizovať aj 4 mesiace. Každý týždeň aktívna účasť v saune, najlepšie v suchej s vysokou teplotou. Imunitu voči neštandardným bunkám treba liečiť ukladaním brezových kúskov alebo platničiek na telo. Dostanete v Baumaxe ako kurivo, ale treba si dať nasekať. Prípadne nastrihať konáriky hrubšie nadrobno, dať do vrecúška a prikladať každý deň večer na telo. Robiť aj tri mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.