Preštudoval som si články a vypočul MP3 ohľadom modifikácie tukového orgánu a jeho vplyv na zdravie a dlhovekosť. Rád by som sa vydal na cestu k zdraviu a predĺženiu si života. Prosím Vás, mohli by ste mi urobiť na začiatok geriatrický profil, aby som poznal počiatočný stav a neskôr si vedel skontrolovať, či mám výsledky a robím to dobre.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil váš zdravotný stav. Našiel som precitlivenosť organizmu na klasické pracie prášky. Toxíny sa ukladajú v tukových bunkách, tie zase vyrábajú nežiaduce toxické látky a poškodzujú organizmus. Dajte si tieto veci do poriadku.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo tieto oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej osoby, hoci váš vek je 32 rokov. Totálny nedostatok vitamínu U zo surovej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy a zakončenia. Stav buniek ako u 60 ročnej osoby. Hladina vitamínu E je nedostatočná. Pojedajte semiačka slnečnice, orechy, lieskové oriešky.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej osoby. Totálny nedostatok vitamínu C, ktorý sa dostáva do tela cez kožu. Každý týždeň si prikladajte na ruky čerstvo ošúpané plátky jabĺk.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: Kyvadlo obkreslilo krvné riečište aj žily a cievy v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Tvorba nových buniek je štandardná. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti je rozkolísaný, ale trvalo sa zhoršuje na hodnoty 24-40-70, čo je bežiaca choroba. Stav buniek kostnej drene ako u 100 ročnej zdravej osoby. Tvorba bielych a červených krviniek, krvných doštičiek beží, ale všetko je nekvalitné. Príčina je v tukových bunkách, ktoré produkujú asi 4 000 toxických látok do tela a hlavne negatívne pôsobia do kostnej drene.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek a tvorba nových je nedostatočná. Potenciál je vyčerpaný. Do budúcna riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 20, čo je disharmonický stav. Stav buniek ako u 70 ročnej osoby. Delenie buniek je nedostatočné a schopnosť tvoriť nové bunky je minimálna. Príčinou je agresívna útočnosť toxických látok z tukových buniek.

Geriatrická diagnostika blanovitých častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej osoby. Delenie buniek je pomalé, ale v štandarde.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo neobkreslilo. Tukové bunky produkujú asi 4000 toxických látok, ktoré negatívne pôsobia na organizmus. Príčina je v precitlivenej reakcii na pracie prášky, asi aj zlé pranie. Prienik zbytkov pracích práškov do tukových buniek a nežiaduca reakcia toxického charakteru. V prvom rade treba prať prádlo v prípravkoch pre deti a viackrát prepláchať. Možnosť detoxikácie ukladaním čerstvých krajcov chleba na telo. Uložiť 2- 3 krajce na 2 hodiny na telo a zakryť. Postupne takto prejsť s krajcami celé telo 2x.

Geriatrická diagnostika imunitná: jedna aj druhá imunita sú v poriadku. Glukóza sa hromadí v oblasti lymfatického riečišťa, kde je veľa prestarnutých buniek. Onkologicky riziková oblasť do budúcna. Zatiaľ bez rizika.

Pridaj komentár