Požiadali ste ma o kontrolu zdravotného stavu. Teší ma, že ste spustili činnosť kmeňových buniek, ktoré boli zablokované a celkovo ste zvýšili tvorbu prospešných látok v tuku. Ešte nedokážete využiť lepšie to, čo je skryté v tukovom orgáne tela.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej osoby. Váš skutočný vek je 54 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav základných buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo. Stav trvácich buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo krvné riečište. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú aktívne.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú plné a aktívne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú aktívne.

Geriatrická diagnostika orgány tela: kyvadlo obkreslilo aj ďalšie oblasti v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky všade vitálne.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: produkuje asi 1 200 užitočných látok. Modifikácia na veľkosť dlane – všetky orgány majú vytvorené základne v tuku tela. Modifikácia veľkosti palca – žiadna. Nemáte záujem tvoriť látky vhodné pre stabilizáciu psychiky a jej posilnenie. Modifikácia tvaru hviezdičky – buduje sa základ. Hviezdičky v tuku môžu pôsobiť na zvýšenú dlhovekosť buniek. Modifikácia na prerušované dlhé pásy na tvorbu liečiv – žiadna. Modifikácia na dlhé pásy na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek – žiadna. Modifikácia vo veľkosti orgánov je iba jedna v oblasti tuku nôh v začiatočnom štádiu.

Geriatrická diagnostika biochémie: na psychické procesy tvoríte iba 40 litrov a nie viac. Je možnosť tvoriť 7 x 40 litrov. Do tela tvoríte 50 litrov a k tomu asi ďalších 10 litrov.

Záver: mali ste dlhú dobu blokované kmeňové bunky a tie ste vhodnou liečbou zobudili. Tak isto prospešne vplýva na váš organizmus tvorba 1200 užitočných látok v tuku.

REAKCIA NA PROFIL

Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie geriatrického postupu liečby. Vopred ďakujem.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Hladina U vitamínu je nedostatočná. Treba pojedať každý týždeň za tanier strúhanej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Natierať  slnečnicový olej na telo. Tak isto slnečnicové semiačka pojedať.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Obsah vitamínu C cez kožu je nedostatočný. Obklady tela čerstvým nakrájaným ovocím.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo neobkreslilo. Stav chorobnosti 24. Treba obklady z mrazenej ryby. Priložiť na 10 minút na oblasť kĺbov a zakryť uterákom. Potom na ďalšie kĺby rúk, nôh, chrbtice.

Geriatrická diagnostika orgány tela: všade kmeňové bunky v dobrej kondícii. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: bohužiaľ, zaznamenávam pokles tvorby užitočných látok pod 100. Nedokázali ste si udržať stúpajúci trend. Postupne sa vraciate do štandardného stavu tukového orgánu.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Vyžaduje sírové kúpele raz do týždňa.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Vyžaduje prikladanie toho, čo študujete, na telo a čítať knižky ako odraz v zrkadle.

Modifikácia tuku „hviezdičky“:  ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Vyžaduje natieranie zubnej pasty na telo a umývať telo jadrovým mydlom.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Vyžaduje telo šúchať rašelinou raz do týždňa.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Vyžaduje natierať telo močom, čiernym uhlím na kúrenie a hlinou z lomu.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Vyžaduje potierať telo vlastnými výkalmi. Pozor na oblasť rán a poškodenia kože. Tak isto slepačí trus, psie výkaly alebo maštaľný hnoj.

Modifikácia tuku „dvojča“ – ide o útvary v tuku, ktoré vytvárajú liečivé energie. Vyžaduje natierať telo rozpusteným múmiom raz do týždňa.

Geriatrická diagnostika psychiky: celý geriatrický program odmietate. Vo vnútri vás sa vám hnusí a túžite sa natierať bylinkovými krémami a pojedať, čo vám chutí. Odmietate žiť v predstavách v jaskyni a chcete žiť tak, ako si vy rozhodnete. Priam vás to teší, ako geriatrický program zlikvidujete. Chcete sa na program hrať, lebo keď to robia ostatní, tak to musíte aj vy, ale v skutočnosti by ste sa chceli vrátiť učiť a ezoteriku by ste zlikvidovali. Skúste ovládnuť svoje postoje, inak geriatrický program nemá zmysel. Znovu váš klasický prístup: nasadenie a nadšenie, potom nechuť a odmietanie.

Pridaj komentár