Chcela by som vás požiadať o vypracovanie geriatrického profilu, pretože chcem zastabilizovať svoj zdravotný stav.

Oceňujem, že máte silný záujem byť zdravá. Na vašu žiadosť som vypracoval geriatrický profil vašich buniek. Na viacerých miestach máte už teraz kmeňové bunky vyčerpané a základné bunky prestarnuté. Na vek 33 rokov to nie je bežné. Vo vyššom veku sa dá predpokladať zvýšené množstvo zdravotných problémov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Hladina U vitamínu je nízka. Odporúčam raz týždenne jesť ako prílohu k hlavnému jedlu čerstvú strúhanú kapustu, do ktorej môžete dať zelené olivy a aj orechy.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Hladina E vitamínu je nedostatočná. Užívajte každý týždeň slnečnicové semiačka s chlebom. Robte tak trvale. E vitamín zabezpečuje dobrú údržbu trvácich buniek nervstva. Do šalátov pridávajte slnečnicový olej.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo pankreas obkreslilo, hladina C vitamínu cez kožu takmer žiadna. Odporúčam každý týždeň raz omývanie a natieranie tela šťavou z čerstvého ovocia alebo obklady z rajčín, hrozna ap. C vitamín cez kožu zabezpečuje dobrú údržbu buniek pankreasu.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa, kostnej drene, svalov, kostí, orgánov: krvné riečište stav základných buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky, ktoré produkujú základné bunky, sú vyčerpané a v budúcnosti budú v tejto oblasti problémy. Lymfatické základné bunky sú ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky sú dostatočne aktívne a je tu ešte jedna sada rezervných kmeňových buniek, čo je dobré. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Základné bunky ako u 90 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané a blokované v činnosti. Kyvadlo obkreslilo pľúca. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky v dobrej kondícii. Kyvadlo obkreslilo srdce. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky v dobrej kondícii. Kyvadlo obkreslilo žalúdok. Základné bunky ako u 120 zdravej osoby, kmeňové bunky vyčerpané. Nedostatočná obnova a možnosť pokračovania ďalších problémov. Obličky kyvadlo obkreslilo v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky v dobrej kondícii. Pečeň kyvadlo obkreslilo v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky v dobrej kondícii a ešte jedny záložné kmeňové bunky, čo je dobré. Slezinu kyvadlo obkreslilo. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky sú vyčerpané. Črevá sú v poriadku ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú vitálne a je tu sada náhradných kmeňových buniek. Tak isto aj v maternici, v koži a kostiach. Svaly sú v poriadku. Základné bunky svalov ako u 100 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú oslabené a mŕtve. Nutnosť mikronatŕhania ako náhrada za oslabené kmeňové bunky.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo. Tuk tvorí 120 užitočných látok pre telo. Odporúčam prečítať si o problematike tuku v Geriatrickej poradni.

Geriatrická diagnostika imunitná: dostatočná imunitná reakcia do celého tela.

Záver: bolesti v žalúdku a svaloch vyplývajú z nedostatočnej údržby a obnovy.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne Vam dakujem za vypracovanie geriatrickeho profilu.
Na jednej strane som sa potesila zlepsovaniu sa zdravotneho stavu, no na druhej strane ma zarmutili zle vysledky. Budem postupovat presne podla vasich odporucani, lebo na  mojom zdravi mi velmi zalezi, napisali ste mi postupy pre ziskanie vitaminu U, E C./Tie dodrzim./ Velmi Vas chcem este poprosit o postup ako zlepsit stav:- krvneho riecista, kde by mali byt problemy v buducnosti,- hormonalnych zliaz,- zaludka,- zakladnych svalovych buniek.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: každý týždeň zjesť za tanier strúhanej surovej kapusty s hlavným jedlom. Robiť tak dlhodobo.

Geriatrická liečba nervstva: do kože vtierať slnečnicový olej a jesť slnečnicové semiačka.

Geriatrická liečba pankreasu: cez kožu dostať do tela vitamín C. Nastrúhať rôzne ovocie a potierať ním ruky a nohy, prípadne si spraviť obklad. Realizovať dlhodobo.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: odporúčam modifikovať tuk tela, aby začal produkovať pre krvné riečište užitočné látky. Zobrať klasické vápencové kamene, ktoré sa sypú na cesty asi veľkosti päste. Prípadne menšie dať do vrecka a prikladať si na kožu v rôznych oblastiach každý deň alebo obdeň. Realizovať asi 2 mesiace.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: znovu je treba jej vypomôcť modifikáciou tuku. Omývať telo v Solfatane (dostanete kúpiť v lekárni). Do litra vody za malú lyžicu Solfatanu a omyť telo. Zo suchej rašeliny spraviť vankúšik a prikladať na telo asi 2 mesiace. Pri spánku ho mať pri sebe.

Geriatrická liečba svalov: pravidelné otĺkanie sa zväzkom vŕbových paličiek aj rok.

Pridaj komentár