Chcel by som vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu, len neviem, či je to možné vzhľadom na to, že mám 23 rokov, a teda či nie som na to primladý.

Požiadali ste ma o vypracovanie geriatrického profilu. Oceňujem, že v mladom veku máte záujem o svoje zdravie. Problémom sú blokované kmeňové bunky na viacerých miestach. Negatívny je stav tuku v tele, ktorý produkuje 1 200 toxických látok do tela. Tak isto nepriaznivý je stav svalov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo. Úroveň vitamínu U je nedostatočná. Neurónové bunky sú ako u 80 ročnej zdravej osoby. Nedostatočná údržba.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo nervstvo neobkreslilo. Stav vitamínu E je nedostatočný. Nervstvo ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo pankreas neobkreslilo, stupeň chorobnosti 24. Začínajúce problémy. Totálny nedostatok vitamínu C cez kožu. Nedostatočná údržba a oprava.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku, stav ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 50 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú uzatvorené a nepracujú dostatočne. Slabá obnova.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav základných buniek ako u 50 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú čiastočne zatvorené a blokované. Nie všetky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky fungujú normálne.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky aktívne. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti 62, čo je už bežiaca chorobnosť. Nedostatočná výživa svalov, nedostatočné mikronatŕhanie. Treba užívať prípravky na výživu kulturistov. Čiastočne aj natierať na kožu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 72, čo je bežiaca chorobnosť. Produkuje 1200 toxických látok rovno do svalov a do oblasti pohlavných orgánov. Treba napraviť.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v norme, je dostatočná.

REAKCIA NA PROFIL

Vdaka za profil, celkom ma to prekvapilo (negativne)..Samozrejme ze to chcem dat vsetko do poriadku hlavne tukovy organ, ktory produkuje tych 1200 toxic.latok.Chcel by som Vas poprosit o vypracovanie postupov ako zredukovat produkciu 1200 toxickych latok a dosiahnut kladne hodnoty produkcie latok tukoveho organu. A tiez ako napravit ostatne disharmonie uvedene v mojom geriatrickom profile.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: konzumovať pravidelne strúhanú surovú kapustu. Nálev môže byť rôzny, jedzte ju k hlavnému jedlu. Doživotne.

Geriatrická liečba nervstva: každý týždeň zjedzte za hrsť rôznych semien a jadier: slnečnicu, orechy, mandle, lieskovce a pod. Doživotne.

Geriatrická liečba pankreasu: každý týždeň si spravte obklad z ovocia na telo. Doživotne.

Geriatrická liečba tukového orgánu: v prvom rade treba zlikvidovať v tuku tvorbu toxických látok. Každý týždeň po dobu dvoch mesiacov si robte kúpeľ v Solfatane, kúpte si v lekárni. Spolu 8 kúpeľov vo vani. Do vody nasypte veľkú lyžicu a rozmiešajte. Horúca voda, kúpeľ asi 15-20 min. Potom osprchovať. Umývať telo niekoľko mesiacov jadrovým mydlom na pranie. Poriadnu vrstvu a masírovať aspoň 3 krát týždenne po dobu 3 mesiacov. Po troch mesiacoch kontrola.

Pridaj komentár