Chcel by som Vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na stav vašich buniek. Mám taký rozpačitý pocit. Na jednej strane dobré výsledky, na druhej strane prepad. Odporúčam venovať sa dôslednejšie starostlivosti o bunky svojho tela.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 42 rokov. Odporúčam dosiahnuť stav 20 ročnej zdravej osoby. Totálny nedostatok vitamínu U, ktorý je v surovej kapuste. Raz do týždňa zjedzte väčšiu porciu kapusty ako prílohu k hlavnému jedlu. Dlhodobo a pravidelne.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 100 ročnej osoby. Odporúčam dosiahnuť stav 20 ročnej osoby. Totálny nedostatok vitamínu E. Užívajte raz týždenne zvýšený prísun v podobe slnečnicových semiačok alebo natrieť na kožu slnečnicový olej raz týždenne. Dlhodobo a pravidelne.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo, stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Veľa mŕtvych buniek. Totálny nedostatok vitamínu C cez kožu. Raz to týždňa si robte obklady zo zeleniny nakrájanej na plátky na oblasť brucha. Dlhodobo a pravidelne.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo, stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú dostatočne vitálne. Trvácnosť základných buniek je tri roky. Mohlo by to byť aj päť. Modifikovať tukový orgán.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav základných buniek ako u 10 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú špeciálne zmodifikované a tvoria základné bunky so životnosťou až 15 rokov, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: nebola obkreslená. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Základné bunky ako u 40 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú mŕtve alebo vyčerpané. Pomoc treba hľadať v modifikácii tukového orgánu.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, kostná dreň, orgány tela: kostná dreň bola obkreslená. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané. Mozog v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky dostatočne vitálne. Pľúca kyvadlo obkreslilo. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky dostatočne aktívne. Srdce bolo obkreslené v poriadku. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky vitálne. Tak isto obličky, žalúdok, slezina, koža, svaly, kosti, prostata, tenké črevá. Hrubé črevá kyvadlo obkreslilo, základné bunky sú ako u 100 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vitálne. Hľadať pomoc v tukovom orgáne.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo tuk. Vyrába asi 100 užitočných látok pre telo. Idú hlavne do psychickej aktivity. Odporúčam venovať sa ďalšej modifikácii tukového orgánu pomocou štandardných metód.

Modifikácia kmeňových buniek: je iba v lymfatickom riečišti. Teda kmeňové bunky tvoria základné bunky so zvýšenou životnosťou. Umývanie rúk v tekutom mydle alebo v niečom podobnom. Modifikácia ostatných kmeňových buniek je možná cez tukový orgán.

Tvorba nových kmeňových buniek: je možná z okostice v oblasti bedrových kĺbov. Samozrejme cez modifikáciu tukového orgánu na tento účel.

Geriatrická diagnostika biochémie: do tela sa vytvára denne menej ako 100 l tekutín, do psychiky sa vyrába štandardne 40 l a čosi viac. Navyšovanie biochémie čo do objemu vidím v modifikácii tukového orgánu.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v poriadku.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu. Začal som do stravy pridávať kapustu, slnečnicu, obkladám sa ovocím. Mohli by ste sa pozrieť na hladinu vitamínov v tele a  navrhnúť postup na modifikáciu tuku?

NOVÁ DIAGNOSTIKA A POSTUP LIEČBY

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo. Hladina U vitamínu je dostatočná. Odporúčam trvalý prísun surovej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo. Úroveň E vitamínu je dostatočná. Treba pokračovať v prísune E vitamínu každý týždeň.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas. Hladina C vitamínu cez kožu je dostatočná. Prísun každý týždeň formou obkladov.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Zatiaľ máte málo týchto modifikácií v tuku. Prikladajte si na telo naklíčené rôzne obilniny a strukoviny – hrach, šošovica, pšenica a pod. Tak isto trávu a listy stromov z napučaných konárikov (odrezať, dať do vody a nechať narásť).

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Zatiaľ máte iba náznaky. Odporúčam spolupracovať s pudom sebazáchovy v brušnom mozgu. Šúchanie tela rašelinou. Čítanie o anatómii ľudského tela a knižku prikladať na telo. Trochu si v tom pospať. Tlaky drievkom na kožu a svaly. Zatlačiť ľubovoľne a premýšľať o sebe a ezoterike. Čítať texty pomocou zrkadielka.

Modifikácia tuku „hviezdičky“:  ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Veštecky ich vnímam u vás iba na rukách. Jadrovým mydlom si umývajte celé telo. Prikladajte si na rôzne časti tela kúsky hliníkovej fólie.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Veštecky vnímam iba na rukách. Natierať telo čiernym múmiom rozpusteným vo vode. Celé telo. Umývať telo čerstvou šťavou z mrkvy, petržlenu, zemiakov a zeleru.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Veštecky nevnímam nič. Omývanie tela sírou, šúchanie rašelinou. Kúpte si krém s včelím jedom v lekárni a natierajte na telo. Môžu byť aj pijavice. Ukladanie hovädzieho mäsa na telo. Veľkosť jedného rezňa, hlavne oblasť pliec.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Veštecky nevnímam žiadne. V prvom rade obkresľovať a  kresliť ceruzkou obrázky jaskýň. V druhom rade z lomu priniesť drobné kamienky a hlinu z hlbších vrstiev zeme, ktorá je neúrodná.

Pridaj komentár