Chcel by som vás požiadať o vypracovanie profilu, pretože som v poslednej dobe zanedbával zdravotný stav a chcem pristúpiť k regenerácii.

Požiadali ste ma, aby som sa po čase pozrel na vaše zdravie cez stav vašich buniek. Už dávnejšie som z vás cítil nechuť razantne sa zaoberať problémami vášho tela. Neprinášam dobré správy o vašich bunkách. Odporúčam pozorne študovať Geriatrickú poradňu a pozmeniť svoje životné návyky.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Celkový stav ako u osoby, ktorá má 50 rokov. Váš vek je 35 rokov. Mali by ste mať na úrovni 20 ročnej osoby. Totálny nedostatok vitamínu U v tele.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Celkový stav ako u 70 ročnej osoby. Mal by byť ako u 20 ročnej osoby. Nedostatok vitamínu E v tele.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je už chorobný stav. V pankrease mŕtve bunky. Nedostatok vitamínu C cez kožu. Stav ako u 100 ročnej zdravej osoby. Do budúcna vysoké riziká a problémovosť.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Celkový stav ako u 70 ročnej osoby. Nesprávne pnutie svalov. Nesprávne pohybové vzorce.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Chorobnosť stupeň 42, čo je začínajúca choroba. Stav ako u novorodenca. Prílišná obnova, skoré vyčerpanie kmeňových buniek. Riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo až na oblasť semenníkov. Stupeň chorobnosti je 24, čo je disharmónia. Stav hormonálnych žliaz ako u 20 ročnej osoby, čo je v poriadku. V semenníkoch sú príliš vyčerpané kmeňové bunky. Stav buniek ako u 70 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo. No všade sú už vyčerpané kmeňové bunky. Stav základných buniek ako u 70 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika koža, svaly, kosti, tuk: kyvadlo obkreslilo kožu. Kmeňové bunky sú vyčerpané. Stav ako u 70 ročnej osoby. Kosti – kmeňové bunky v poriadku. Stav ako u 20 ročnej osoby. Tuk nebol obkreslený. Stupeň chorobnosti 42, čo je bežiaca chorobnosť. Tuk vytvára asi 1000 toxických látok, ktoré ničia hlavne kmeňové bunky, čo je vysoké riziko pre dlhovekosť. Nutná liečba. Pozeral som aj ľudí z vášho rodokmeňa. Aj tí mali toxický tuk. Riziko.

Geriatrická diagnostika pudu sebazáchovy: pud spí a nebol nikdy využívaný. A máte z neho akosi strach, čo nie je dobré.

Geriatrická diagnostika základných buniek: veľmi rýchlo sa obnovujú. Vydržia iba pár mesiacov. Nedobré tendencie a rýchle vyčerpanie kmeňových buniek. Treba zvýšiť životnosť základných buniek.

Geriatrická diagnostika mikropoškodzovania: tento mechanizmus u vás nefunguje. Žiadne chemické ani fyzické poškodenia sa nedejú. Príliš sterilné a civilizované prostredie.

Geriatria biochémie: v mozgu by sa malo vyrobiť okolo 40 l látok denne. U vás je to iba 20 l. Psychická únava a slabé vyhliadky. Na geniálne myslenie potrebujete 7 x 40 l, čo sa dá vyrobiť v tuku tela. V organizme sa má vyrobiť 100 l denne. Vyrábate príliš málo a potom taká slabá životnosť základných buniek. Znovu môže pomôcť produkcia z tuku.

Možnosti tvorby nových kmeňových buniek: na niektorých častiach tela tieto potenciály zostali. Špeciálne terapie možné s dobrou vyhliadkou.

REAKCIA NA PROFIIL

Ďakujem za geriatrický profil. Mám záujem o vypracovanie terapií na moju osobnú geriatriu.

GERIATRICKÁ LIEČBA

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: dostatočná pravidelná konzumácia U vitamínu v strúhanej hlávkovej kapuste, za veľký tanier k normálnemu jedlu a to raz týždenne doživotne. Na zrýchlenie obnovy umývať sa raz do týždňa šťavou z kapusty a nechať pôsobiť 10 minút a osprchovať.  Robiť tak 1 mesiac.

Geriatrická liečba nervstva: začať užívať rôzne druhy semien ako slnečnica, orechy, mandle, kešu orechy, lieskovce ap. Každý týždeň za hrsť v surovom stave. Dobré červené víno.

Geriatrická liečba pankreasu: každý týždeň poukladať na telo rôzne ovocie ako hrušky, jablká a iné asi tak na hodinu. Hlavne oblasť pankreasu a nôh. Trvalo každý týždeň.

Geriatrická liečba kĺbových spojov: vnímam tu nesprávne pnutie svalov. Na svaly, nie na kĺby, dávať ľad v uzavretom obale. Normálne kocky ľadu. Svaly okolo kĺbov rúk nôh a chrbtice podchladiť až do nepríjemného pocitu. Tak isto hĺbková akupunktúra do svalov je potrebná.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: návšteva sauny, striedanie teplej a studenej vody. Raz za mesiac.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: chodiť do posilňovne. Užívať prípravok Trebulus pre vzpieračov a začať testosterón vyrábať priamo v tuku. Omývať rozpusteným Trebulusom aj povrch tela po tréningu. Činky zdvíhať nie kĺbovými spojmi, ale iba svalmi. Treba sa to naučiť. Cieľom je zvýšiť množstvo testosterónu v tele cez modifikáciu tuku.

Geriatrická liečba tukového orgánu: celkovo aktivizovať a modifikovať tukový orgán. Prísť na zasvätenie v decembri, kde sa bude opakovane zasväcovať na modifikáciu tuku. Absolvovať na začiatku hlavne saunu, šľahanie vŕbovými metličkami. Horúce zábaly na telo. Uterák namočený do horúcej vody. Môžu byť aj rozhorúčené kamene v saune. Pozor na popáleniny. Masírovanie horúcim olejčekom a do toho jednu tabletku Trebulusu (1 dcl olejčeka a jedna tabletka). Horúca vaňa. Praktizovať aspoň tri mesiace a to každý týždeň.

Pridaj komentár