Mám občasné bolesti v ľavej krížovej oblasti, som objednaná na magnetickú rezonanciu. Doktorka mi povedala, že je to vraj posunutá platnička. Posledný 1,5 roka sa venujem aj posilňovaniu, čo ma donútila moja nadváha, ktorá sa z predtým 80 kg/158 cm upravila na 56 kg.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav a problémy s kĺbmi a chrbticou. Sú bohužiaľ výsledkom nesprávneho cvičenia v posilňovni. Snažte sa preliečiť a cvičiť inak ako doteraz.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Vyživovacie pomery v norme, toxicita v norme.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: obidve imunity sú v norme a pôsobia v celom tele.

Diagnostika kĺby, chrupavky, svaly: kyvadlo neobkreslilo kĺby v celom tele. Stupeň chorobnosti 72, čo je už bežiaca choroba. Extrémne zaťaženie kĺbov v posilňovni. Šľachy, ktoré držia kĺbové spoje, sú rozstrapkané a zatočené. Stupeň chorobnosti 82, čo je už vážny stav. Riziko operácie a pod. Nesprávny spôsob cvičenia. Kyvadlo neobkreslilo svaly a šľachové úpony na svaloch. Nesprávny spôsob cvičenia. V prvom rade sa treba naučiť pred každým cvičením rozhýbať kĺbové spoje, aby každý spoj pukal, aj platničky medzi stavcami. Tým ich vhodne uvoľníte a nastavíte. Ďalej sa treba v posilňovni naučiť cvičiť tak, aby ste pohyb nezačínali z kĺbov rúk, nôh a chrbta. Je potrebné si kúpiť sťahovadlá a cvičiť so spevnenými kĺbmi. Potom sa treba naučiť cvičiť zo stredu svalov a nie z kĺbov. Pozerajte sa na pohyb mužov, ktorí správne posilňujú a nebolia ich kĺby. Následne liečiť kĺbové spoje chladom, prikladať napríklad mrazenú rybu ( v obale), vo vašom prípade mrazené hovädzie mäso. Zakryť uterákom a nechať kĺby chladiť, kým sa obsah nerozmrazí. V žiadnom prípade nie ľad. Ten sa môže dávať na svaly, kde máte poškodené šľachy. Prejsť postupne všetky kĺbové spoje a dlhodobo. Potom sa začnite postupne otužovať ľadovou vodou. Po cvičení schladiť celé telo. V posilňovni nosiť okolo pása opasok určený na tento účel a mať ho stále počas cvičenia. Nehrať sa na hrdinku.

Pridaj komentár