Chcela by som Vás poprosiť o geriatrický profil stavu základných buniek.

Požiadali ste ma, aby som vám spravil geriatrický profil, ktorý veštecky skúma, v akom stave máte bunky tela. Na váš vek 48 rokov je to celkom dobré, no možno popracovať aj na zlepšení a predídení nepríjemností v budúcnosti. Pokiaľ máte záujem, naštudujte si Geriatrickú poradňu a môžem vám vypracovať návrh vhodného postupu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Celkový stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu nie je dostatočná. Treba zvýšiť každý týždeň prísun strúhanej surovej kapusty. Naštudujte si Geriatrickú poradňu a riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy, ktorý je v oblasti pupku. Doporučujem k normálnemu obedu strúhanú kapustu s kečupom alebo tatárskou omáčkou.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Bolo by žiaduce dosiahnuť stav 20 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je príliš nízky. Zvýšte trvale prísun E vitamínu, jednorázovo zjedzte za malú misku slnečnicových semiačok a do kože natierať slnečnicový olej. Robte tak pravidelne raz za týždeň. Riaďte sa pudom sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo oblasť obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Všetko v poriadku. Hladina C vitamínu, ktorý sa dostane do tela cez kožu, je dostatočná.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Všetko v poriadku. Kmeňové bunky sú dostatočne vitálne a plné života.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 100 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané a nedostatočná obnova. V budúcnosti riziková oblasť z dôvodu, že nie je z čoho obnovovať túto oblasť. Lymfatické riečište si bude vyžadovať zvýšenú starostlivosť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky žľazy okrem štítnej. Vo všetkých stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky pracujú dobre. Štítna žľaza má stav buniek ako u 100 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú prázdne a mŕtve. Nemožno počítať so žiadnou obnovou, iba zhoršovaním. Riešením je produkcia hormónu štítnej žľazy v tukových zložkách.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby, kmeňové bunky pracujú dostatočne. Podbrušie a maternica má stav buniek ako u 60 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané. Spomalená obnova. V budúcnosti možné zdravotné problémy.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo tuk tela. Tvorí sa v ňom 140 užitočných látok a to hlavne pre štítnu žľazu. No mohlo by sa tvoriť až 25 000 užitočných látok, napríklad pre lymfatické riečište, podbrušie a iné oblasti. Viac v Geriatrickej poradni.

Geriatrická diagnostika dlhovekosti základných buniek: základné bunky vytvorili kmeňové bunky. Ide o to, ako rýchlo sa bunky obmieňajú. Je dobré, aby základné bunky vydržali zdravé a vitálne čo najdlhšie. Vaše základné bunky vydržia v životnosti priemerne dva roky, čo je celkovo dobre. No zvýšenou starostlivosťou sa dá dosiahnuť aj 5 rokov. Čím dlhšie bunky vydržia, tým menej sa míňajú kmeňové bunky, ktorých životnosť je do 100 rokov.

Geriatrická diagnostika mikropoškodzovania: v organizme bežia procesy mikropoškodzovania základných a trvalých buniek ( neurónové, nervové a iné). Tento proces pomáha udržiavať bunky v dobrej kondícii.

Geriatrická diagnostika pudu sebazáchovy: na varovné signály z oblasti pupku, kde sú ľudské inštinkty, reagujete až keď začnete chorľavieť. Treba zvýšiť úroveň komunikácie.

Geriatrická diagnostika biochémie: pre psychické výkony treba denne priemerne vytvoriť 40 l chemických látok. Odhadujem, že tvoríte približne toto množstvo, čo je dobré. Pre telo je treba denne asi 100 l chemických látok, tu tvoríte iba 80 l. Pomohla by zmena činnosti tukového orgánu tela.

Možnosti nových kmeňových buniek: za týchto okolností, ktoré máte v tele, nemožno predpokladať tvorbu nových kmeňových buniek. Tento proces nič nepodporuje.

REAKCIA NA PROFIL

Vážený pán Pueblo,ďakujem Vám za geriatrický profil. Pozriem sa bližšie na Geriatrickú poradňu, ale zároveň by som vás pekne poprosila o návrh vhodného postupu pre zlepšenie činnosti buniek v mojom tele.

Postup liečby

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: zvýšiť do stravy U vitamín z čerstvej nastrúhanej kapusty. Raz za týždeň zjedzte väčšie množstvo ako bežne, za dve veľké hrste. Možno ochutiť citrónom, dressingom apod. Robte tak trvale každý týždeň.

Geriatrická liečba nervstva: zvýšiť prísun E vitamínu cez kožu. Natieranie tela slnečnicovým olejom. Robte tak trvale raz do týždňa.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: raz do týždňa po dobu pol roka si robte kúpeľ v Solfatane. To je sírny prípravok do kúpeľa, za čajovú lyžičku do vane. Po kúpeli sa osprchovať a umyť mydlom.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy a hlavne štítna žľaza: pred sprchovaním pravidelné omývanie tela raz do týždňa šťavami z broskýň, hrušiek, lesná zmes. Môžete použiť džúsy z obchodu. Robte tak tri mesiace.

Geriatrická liečba orgánov tela: do plátenného vrecka nasypte suchú záhradnú zeminu, do toho suché kúsky drievok z pagaštanu konského ( nasekať nadrobno, nasušiť). Prikladať pravidelne každý večer na niektoré miesto na tele, aj 5 mesiacov.

Čítajte si pravidelne príspevky v Geriatrickej poradni a konzultujte, čo robíte.

Pridaj komentár