Chcela by som Vám poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu. Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma o vypracovanie geriatrického profilu. Odporúčam vám aktívne postupovať a dať sa vnútorne do poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové oblasti. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby – vy máte 50 rokov. Nízka hladina U vitamínu. Odporúčam ukladanie kapustných listov na povrch tela. Jesť mierne sparenú kapustu. Riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti nervstva. Stav ako u 80 ročnej zdravej osoby. Totálny nedostatok E vitamínu. Na kožu si prikladajte podrvené semiačka slnečnice. Natierajte sa postupne slnečnicovým olejom. Riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Nedostatočná údržba a oprava. Stav ako u 120 ročnej zdravej osoby. Totálna absencia C vitamínu cez kožu do tela. Telo pokrývať pomadžganými bobuľami hrozna a užívať glukózový cukor. Riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: neboli obkreslené a to všetky. Stupeň chorobnosti 52, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou je stuhnutie šľachového väziva okolo kĺbových spojov. Nevhodný pohyb. Naučte sa chodiť viac zo svalov, výcvik ako pri osobách s umelými platničkami. Bezpodmienečne cvičiť strečing a rozhýbať šľachy. Uvoľnenie tela. Ste stuhnutá ako frontový vojak. Neviete sa uvoľniť a stále máte napätie vo svaloch.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 70 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú vyčerpané, niektoré sú mŕtve. Riziková oblasť. Intenzívna spolupráca s tukovým orgánom. Cez ruky dostať do tela živice. Na telo horčicu a tvaroh.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú značne vyčerpané. Na kožu hadí a včelí jed v mastičkách a rozdrvené chrobáky a pod.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo, stupeň chorobnosti 24, čo je iba disharmónia. Stav ako u 70 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú už vyčerpané. Na telo síra a čerstvá kôra zo stromov.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav základných buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky majú dostatočný výkon.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tvorí 120 užitočných látok, ktoré smerujú do krvného riečišťa. Treba sa usilovať o ďalšiu produkciu užitočných látok v tuku.

Geriatrická diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo obidve imunity v poriadku a v celom tele.

Pridaj komentár