Požiadali ste ma, aby som po určitom čase zhodnotil vašu snahu o naštartovanie dlhovekosti. Posun tu je, ale treba vyriešiť kĺby a svaly. Usilujte sa ďalej.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové oblasti. Stav ako u 30 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je ešte stále nedostatočná. Treba zvýšiť príjem. Kapusta a feferónky, kapusta a olivy. Riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 – 30 ročnej osoby. Ešte stále je nízky obsah vitamínu E. Jedzte pražené slnečnicové semienka, olej zo slnečnice, aj umelý vitamín E. Riaďte sa pokynmi pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika pankreas: kyvadlo ho pekne obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina C vitamínu cez kožu je ešte nízka. Používať harmančekový olej a obklady z jabĺk.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Šľachy sú poškodené, niekde rozstrapkané, niekde príliš uvoľnené alebo pritiahnuté. Treba si prikladať na kĺby ľadové obklady z mrazenej zeleniny, ľadové otužovanie. Najlepšie plávanie v ľadovej vode. Termofor s ľadom na oblasť svalov tela, nie na kĺbové spoje. Chlad dá tieto oblasti do poriadku. Ináč do budúcnosti bolesti kĺbov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav základných buniek ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Cítiť spoluprácu s tukovým orgánom. Kmeňové bunky dosť vyčerpané.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav kmeňových buniek ako u 20 ročnej osoby. Srdce ako u 40 ročnej zdravej osoby. Srdce má kmeňové bunky vyčerpané, zvyšovať starostlivosť o základné bunky srdca. Prikladanie rozkmitaných rúk, obklady z vína na oblasť srdca, konvalinková vôňa v byte.

Geriatrická diagnostika svaly, kosti, koža: kyvadlo neobkreslilo. Vo svaloch chorobnosť 42, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je prílišná pasivita a nehybnosť. Treba posilňovať a mikronatŕhať. Panelákový spôsob života už pôsobí negatívne.

Geriatrická diagnostika biochémie tuku: tukový orgán tvorí už 400 látok užitočných pre telo. Väčšina ide do hormonálnej činnosti. Modifikácia tuku hlavne do oblasti hormonálnych žliaz. Chýba modifikácia na orgány, málo na psychiku, málo pre tvorbu nových kmeňových buniek. Pre telo sa tvorí 100 l aj niečo, pre psychiku 40 l a začína sa postupne zvyšovať.

Geriatrická diagnostika imunitná: dostatočné imunitné podmienky, preniká všade.

Pridaj komentár