Poslednú dobu mám problémy s ďasnami, bol som pre istotu u zubára a išiel aj na RTG. Snímkom nebol veľmi nadšený, vravel o parodontitíde okolo niektorých zubov. Vzniká to vraj dlhodobým pôsobením baktérií okolo zubov. Môžem vás poprosiť o bakteriálnu diagnostiku? Chcem tento problém čím skôr dať do poriadku, lebo v budúcnosti by mi pri neriešení mohli zuby postupne vypadať – i zdravé. Vďaka.

Požiadali ste ma, aby som vás zdiagnostikoval. Môžem konštatovať, že sa nedostatočne staráte o svoje zdravie, na čo môžete doplatiť v budúcnosti. Odporúčam vám lepšiu starostlivosť. Vypracujem vám návrh geriatrickej liečby dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika 6 neurónových oblastí: kyvadlo ich neobkreslilo. Napriek tomu, že máte 26 rokov, v daných miestach je stav neurónov ako u 70 ročnej zdravej osoby. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je nedostatok vitamínu U v tele.

Geriatrická diagnostika nervového systému: kyvadlo danú oblasť obkreslilo. Nervstvo a zakončenia sú v poriadku. Nervstvo je ako u 60 ročnej zdravej osoby. Príčinou je dlhodobý prepad vitamínu E.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Celkový stav ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou sú poškodené a nezahojené šľachové úpony. Zlé pohybové návyky. Treba liečiť. Celkový stav ako u 90 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Kmeňové bunky, ktoré produkujú základné bunky, sú dostatočne aktívne. Celkový stav ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň. Viacero kmeňových buniek je vyčerpaných, asi polovica. Ostatné pracujú slabšie. Celkový stav ako u 80 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy a to všetky. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav, treba preliečiť. Stav žliaz ako u 80 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky pracujú iba minimálne, všade značná vyčerpanosť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo lymfatické riečište, aj uzliny. Celkový stav ako u 40 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú aktívne a pracujú dobre.

Geriatrická diagnostika mozog, pľúca, srdce, pečeň, žalúdok, slezina, obličky, prostata, koža, svaly: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Kmeňové bunky sú všade vitálne a idú dobre. Celkový stav ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Tukový orgán produkuje asi 120 toxických látok, ktoré pôsobia negatívne na organizmus a to hlavne na zuby a kosti. Odporúčam liečbu a vhodné terapie.

Geriatrická diagnostika imunity: jedna aj druhá prechádza organizmom všade a je dostatočne vysoká.

Geriatrická diagnostika kmeňových buniek: zatiaľ sú dostatočne aktívne, ale nemáte záložné kmeňové bunky a ani sa netvoria.

Geriatrická diagnostika základných buniek: príliš rýchlo odumierajú a budú kmeňové bunky rýchlo vyčerpávať. Riziko do budúcnosti. Treba spomaliť obnovu základných buniek v tele.

Geriatrická diagnostika ústnej dutiny: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 62, čo je bežiaca chorobnosť. Príčinou je zlá obnova základných buniek. Kmeňové bunky sú blokované a spia. Treba liečiť.

POSTUP LIEČBY

Požiadali ste ma, aby som vám pomohol s problémami v ústnej dutine. Navrhol som vám kombinovanú liečbu zameranú na ústnu dutinu a na ozdravenie tuku tela s cieľom tvoriť pre organizmus užitočné látky.

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: pravidelne jesť nastrúhanú surovú kapustu k hlavnému jedlu. Prvý mesiac prikladať kapustné listy aj na telo. Raz do týždňa na oblasť brucha priložiť pár listov a zakryť. Robiť tak po celý život.

Geriatrická liečba nervstva: prvé dva mesiace natierať kožu a masírovať telo slnečnicovým olejom raz do týždňa. Slnečnicový olej pridávať aj do šalátov a tiež jesť slnečnicové semiačka s olivami alebo inou zeleninou. Každý týždeň po celý život.

Geriatrická liečba kĺbových spojov: pozorujte pri cvičení vzpieračov a zápasníkov. Pohybujú sa zo svalov a nie z kĺbových spojov. Naučte sa takýto pohyb. Dva mesiace obkladať kĺbové spoje mrazenou rybou v obale, ktorý nepretečie. Nechať chlad preniknúť do kĺbových spojov, aby sa šľachy podchladili a zocelili. Prejsť všetky kĺby rúk a nôh. Naučte sa šetriť chrbticu a stáť tak, aby bola spevnená. Nácvik stavu, že máte umelú platničku. Pri práci sa chrbtica a platničky nepohybujú.

Geriatrická liečba kostnej drene: kmeňové bunky sú  vyčerpané a treba v tuku vyrobiť vhodné látky, ktoré by jej pomohli. Dajte si do návlečky od malého vankúšika vysušenú rašelinovú zmes z kvetinárstva. Prikladajte si ju pri oddychu na holé telo. Robte tak každý deň počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: zase je nutné transformovať tuk tak, aby vypomohol látkami. Raz do týždňa natrieť malé plochy tela tým, čo nájdete doma: medom, čokoládou, olejčekmi, , maslom, tvarohom, mliekom, horčicou, priložiť kus mäsa, pošúchať chlebom. Nechať chvíľu pôsobiť a umyť. Robte tak aspoň jeden mesiac.

Geriatrická liečba tukového orgánu: viete, že tuk produkuje toxické látky a negatívne pôsobí do oblasti kostnej hmoty  a zubov. Treba zlikvidovať tvorbu škodlivých látok a ozdraviť bunky tuku. Kúpte si v lekárni Solfatan a raz do týždňa si spravte 20 min. kúpeľ s jednou lyžičkou Solfatanu. Po kúpeli sa poriadne umyte. Spolu 10 kúpeľov.

Geriatrická liečba celej ústnej dutiny: žuvať čerstvé zelené bylinky . V zime si môžete nechať naklíčiť semiačka žeruchy apod.  Tak isto výplach ústnej dutiny čerstvými šťavami. Šťavy vypľúvať. Kúpte si elektrickú zubnú kefku a pasty s obsahom byliniek, propolisu, medu a mentolu. Najlepšie prírodné. Ústa vyplachovať švédskymi kvapkami. Zababrať zuby mäkkým syrom a nechať rozpúšťať. Môžete si nechať na pár sekúnd pôsobiť na ďasná (ústa sú otvorené) horské slnko na opaľovanie. Na noc natierať ďasná D vitamínom a nechať vstrebať. Zröntgenovať zuby a nechať si vymeniť plomby za kvalitnejšie. Dajte si očistiť povrch zubov od nánosov. Do úst si môžete dať vŕbovú kôru medzi zuby a líce a necháte pôsobiť, vo vnútri zubov sú zápalové ložiská.

Geriatrická liečba v prospech ústnej dutiny: zožeňte si propolis od včelára, môže byť už rozriedený v liehu a natierajte si kožu v oblasti rúk a nôh. Robte tak každý deň tri mesiace.

 

 

Pridaj komentár