Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše kmeňové bunky a ako sa regenerujú orgány. Napriek tomu, že ste už po 40-ke, celkovo máte obnovu zabezpečenú ako u 20 ročnej zdravej osoby. Výnimku tvoria svaly a nervstvo. Kmeňové bunky sú značne opotrebované. Tukový orgán ako fabrika na liečivé látky poriadne nefunguje. Mali by ste si šetriť kmeňové bunky. Vo svaloch sú vyčerpané. Srdce sa omladzuje až príliš. Treba zastaviť. Kontrola o pol roka.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: údržba a obnova neurónových oblastí ako u 20 ročnej osoby.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: údržba a obnova ako u 20 ročnej osoby.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: obnova a údržba ako u 70 ročnej zdravej ženy, čo nie sú dobré signály. Užívať 4 mesiace tabletky Ginko biloba a zapíjať hruškovým džúsom. Touto kombináciou sa to dostane do nervstva. Nervstvo nemožno obnoviť, iba ho kvalitne udržiavať.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: obnova a údržba v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: srdce sa regeneruje extrémne silne ako u novorodenca. Hrozba vyčerpania kmeňových buniek. Na 70% sú kmeňové bunky vyčerpané. Tento proces treba zastaviť. Čajom z ľubovníka bodkovaného si natierajte kožu v okolí srdca. Na začiatok treba vyskúšať na malej ploche. Robiť tak 3 týždne každý deň. Kmeňové bunky vo svaloch sú značne vyčerpané, na 90 %, riziková oblasť organizmu. Obnovu zabezpečte jedením surového rybacieho mäsa tesne po zabití ryby. V Japonsku praktizované suši. Pokiaľ nebudete raz do týždňa jesť surové rybie mäso, hrozí atrofia svalov a postupná nevládnosť.

Diagnostika tukového orgánu: celkovo možno konštatovať, že organizmus až príliš míňa kmeňové bunky a regeneruje všetko až príliš intenzívne. Kmeňové bunky sa vyčerpajú príliš rýchlo a budú chýbať v staršom veku. Je možné lepšie využiť tukový orgán (tuk tela) na tieto účely. Tukový orgán produkuje iba 10 užitočných látok, mal by 22 druhov. Neprodukuje iné liečivé látky, hormonálne látky a pod. Zamerajte sa na tukový orgán, aby pracoval efektívnejšie a modifikoval tuk na produkciu liečivých látok. Terapia: kúpele v rašelinovej vode. Kúpte si čistú rašelinu v kvetinárstve a nechajte dve plné hrste vylúhovať na 12 hodín do vody. Napustite vaňu a pridajte precedenú vodu z rašeliny do kúpeľa alebo sa takouto vodou poumývajte. Najprv vyskúšajte reakciu na malej ploche kože. Kontrola o pol roka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.