Požiadali ste ma, aby som vám vypracoval geriatrický profil. Je to nový veštecký produkt, ktorý v organizme človeka hodnotí stav obnovy orgánov a ich údržby. Niektorí už na tento program nabiehajú. Teda nejedná sa o chorobnosť, ale dlhodobé ovplyvnenie organizmu, aby nedochádzalo k chorobnosti.

Regeneračné pochody v 6. neurónových oblastiach: veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, ganglie, brušný mozog – vo veľkom mozgu a v neurónoch cítiť spomalenú obnovu neurónov. Stredný mozog je v poriadku. Mozoček má trápenie s obnovou neurónov. Miecha má dobrú obnovu neurónov. Ganglie tela sa trápia. Brušný mozog má dostatočnú obnovu. Odporúčam užívať 4 mesiace zvýšené dávky vitamínov na obed s hlavným jedlom.

Regenerácia nervových zakončení a nervových dráh: nervové zakončenia sa obnovujú v poriadku. Nervové dráhy majú spomalenú obnovu, všetko sa to tam akosi trápi. Odporúčam hĺbkovú akupunktúru až do svalov rúk a nôh. Absolvovať každý mesiac jeden zásah. Robiť tak 10 mesiacov.

Obnova orgánov tela: srdce sa obnovuje v poriadku, tiež pľúca. Žalúdok má spomalenú obnovu a deštruktívne genetické pochody. Odporúčam stravu z hmyzu a lariev na všetky spôsoby. Vyhľadať reštaurácie pre gurmánov v tomto smere. Tak isto prospeje kvalitné surové hovädzie mäso ako tatársky biftek. Topeničky, cesnak a ako nátierka každé ráno po dobu 2 mesiacov. Prípadne bylinkový alkohol ako Jager Meister alebo Švédske kvapky. Za čajovú lyžičku užívať 3 krát do týždňa asi 7 mesiacov.

Obnova hormonálnych žliaz: dlhodobo cítiť nedostatok produkcie hormonálnych látok a cítiť aj nedostatočný prienik do organizmu. Pomohli by raz do mesiaca masáže tela napríklad lávovými kameňmi a natieranie tela rôznymi masážnymi emulziami. Praktizovať 1 masáž po dobu 6 mesiacov.

Obnova krvného riečišťa: celkovo v poriadku.

Obnova lymfatických uzlín a riečišťa: všetko v poriadku.

Obnova imunitných senzorov tela: všetko v poriadku.

Obnova tukového orgánu: ide o tuk tela, má produkovať 22 druhov látok. Už dlhšie klesá tvorba týchto látok. Tukový orgán ďalej neprodukuje liečivé látky pre organizmus. Stačilo by jedno bankovanie na telo. Natieranie tela citrónovým krémom. 10 náterov celého tela v priebehu 2 mesiacov. Tukový orgán sa rýchlo obnovuje. Krém najskôr vyskúšať na malej ploche.

Obnova kože, svalov a chrupaviek: najhoršie sú na tom svaly. Cítiť ich sivastosť, slabú prekrvenosť a riziko zvýšeného krvného tlaku, nervozita, napätie. Niekde cítiť už pach stareckých svalov. Pomohla by bahenná kúpeľná liečba a voda so zvýšenou prírodnou radiáciou. Týždenný pobyt. Tiež raz do mesiaca šúchať v rukách drevné uhlie. Robiť tak spolu 4 krát.

Obnova psychickej výkonnosti: prílišné ukladanie stresu do seba. Či bude úspech, alebo nebude. Pomohlo by inhalovanie rôznych aróm aj jemne narkotických. Užívanie látok na uvoľnenie napätia. Jednoducho odstaviť psychiku. Nechajte si predpísať lieky na uvoľnenie u lekára. Je to potrebné. Stres by mohol destabilizovať psychiku.

Pridaj komentár