Po vzájomnej konzultácií chcem vás poprosiť o nové prehodnotenie môjho zdravotného stavu, prípadne vypracovanie postupu ďalšej liečby. Zatiaľ vám veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a prajem vám veľa úspechov vo vašej výnimočnej práci.

Som rád, že ste sa tak dobre preliečili (predošlý profil B 105). Máte v poriadku bunkové blany, orgániky v bunkách, bunkové jadrá, mitochondriálne jadrá, chromozómy a gény. Dorazili sme do uhlíkových molekúl na dne ľudského systému a tam treba popracovať na spevnení väzieb. Tak isto imunitný systém je v skvelej kondícii. Veľmi vhodné mikroorganizmy pre dlhovekosť. Biochémia je veľmi dobre premostená na úroveň stredný mozog, hormonálne žľazy, orgániky, chromozómy, gény a popracuje sa na uhlíkových molekulových väzbách.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekuly uhlíka sú nedostatočne väzbované, v hĺbke bunkových štruktúr tvoria iba špagátiky, potrebujete pevné reťazce.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekulové väzby uhlíka sú silne rozpadnuté a treba nutne riešiť, aby boli ako laná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekulové väzby uhlíka sú výborné ako silné laná, nie je čo riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. A tak isto je výborná mikroflóra tela. Molekulová úroveň uhlíkových väzieb je rozpadaná a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekulová úroveň uhlíkových väzieb je rozdrobená a treba dosiahnuť úroveň pevných lán.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekulová úroveň uhlíkových väzieb : v hĺbke bunkových štruktúr sú iba uhlíkové špagáty a treba uhlíkové laná.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko, slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Molekulová úroveň uhlíkových väzieb je dobrá ako pevné laná. Nie je čo riešiť. V tukových bunkách produkujete už 400 000 užitočných látok a 100% nateká do tela. Dlhodobo treba používať nasucho čierne múmio a jadrové mydlo.

Molekulárna geriatrická liečba uhlíkových väzieb: kúpte si všetky druhy živočíšneho uhlia alebo podobné prípravky. Tak isto kúsky drevného uhlia z pahreby. K tomu kúsky živice z ihličnanov. Postupne nasucho šúchajte telo aspoň s 5 druhmi živočíšneho uhlia, ale aj živicou a uhlíkmi. Robte tak 20 krát v priebehu 2 mesiacov. Potom osprchovať. Najprv vyskúšajte reakciu kože na malom kúsku kože.

Po tejto liečbe môžem detailne preskúmať, či sme na niečo nezabudli.

Pridaj komentár