Hlásim sa na kontrolu. Nesplnil som všetky metódy z navrhnutého postupu liečby. Ak sa pudy neurazili, tak to, čo som vynechal, by som mohol ešte dotiahnuť, poprípade by ma zaujímalo, či nedostali pudy chuť na niečo lepšie.

Rozhodli ste sa liečiť alternatívne. Rozhodnutie je jedna vec a ochota sa liečiť je niečo iné. Rád by som napísal, ako vám to ide dobre, no bolo by to klamstvo. V zásade vnútorne cítiť nechuť vyliečiť sa, zaujíma vás všetko, len nie zdravie, vnútorne je ľahostajnosť. Zvážte si, či má zmysel liečiť sa a pokiaľ áno, tak treba zásadne zmeniť prístup a dodržiavať pokyny.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 2 devastačné gény na vyvolávanie nežiaducich zápalových procesov. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 2 devastačné gény zlikvidovať nervové bunky zvnútra. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 2 devastačné gény zlikvidovať pankreas. Molekulárna úroveň: veľmi slabá a riziková.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, nič sa nezmenilo od poslednej diagnostiky. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Organizmus sa o bunky nestará dostatočne. Epitelové bunky sú poškodené. Kmeňové bunky sú blokované. Orgániky v kmeňových bunkách sú kvalitné. Bunkové a mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy sú postáčané a príliš sa dotýkajú. Riziková oblasť. Gény: 5 devastačných génov vytvárať v kostnej dreni chaos. Molekulárna úroveň: oceľové lanká, čo je dobre.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 7 devastačných génov likvidovať v tele, čo sa dá. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 15 rôznych devastačných génov. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, organizmus sa o túto oblasť stará nedostatočne. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 12 rôznych devastačných génov. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo v poriadku žiadny orgán. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Bunkové blany sú slabo priechodné a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú oslabené a to všade. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy majú potočené tvary a slabá aktivita. 5 až 10 rôznych devastačných génov. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku zatiaľ netvoríte žiadne prospešné látky.

Geriatrická diagnostika pudov v brušnom mozgu: pudy ste pozatvárali a dobili, skúste zmeniť prístup a chcite sa vážne liečiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.