Výskum prípadov doslova zázračného vyzdravenia zo závažných zdravotných problémov na hranici života a smrti. Výskum realizuje v tejto oblasti ezoterička píšuca pod pseudonymom Her Barónka, ktorá prípady konzultuje so Sašom Pueblom, ktorý tiež robí podobné veštecké výskumy. Tieto prípady skúmala Her Barónka. Úvodný komentár napísal Saša Pueblo.

Geriatrický program ozdravenia a trvalého zdravia bez chorôb až do vysokého veku je v zásade postavený na tom, že pud sebazáchovy, pud rozmnožovací a pud teritoriálny sa neustále prinucujú, aby sa o vás starali, liečili a dávali do poriadku. Nie je im táto činnosť po chuti a najradšej by ju vôbec nerobili. No pokiaľ sa im budete vyhrážať, tak vám budú týmto smerom slúžiť. Pokiaľ s vyhrážaním prestanete, tak sa tento systém, ktorý sa nachádza v brušnom mozgu, to sú steny čriev, vráti k svojej pôvodnej činnosti. Programovanie obrázkov jaskýň samovraždy, odmietanie sexuálnych aktivít a pohybu sa vo veľkom mozgu zafixuje natrvalo a už funguje do vysokej staroby. No treba sa tomu pravidelne venovať.

Všetky prípady, ktoré sa zázračne uzdravili, v predstavách a nie v skutočnosti sa neustále pudu sebazáchovy vyhrážali zničením. Pokiaľ chcete trvalé zdravie, tak to vám zabezpečí pud rozmnožovací a to vyhrážaním sa, že už viac nebude žiadny sex a každé dieťa zabijete. Samozrejme, je to všetko v predstave a nie v skutočnosti. Pokiaľ chcete mať mikroflóru tela v perfektnom stave, tak atakujete v črevách pud teritoriálny a vyhrážate sa mu najčastejšie tým, že si odrežete nohy, pokiaľ nebudete mať na tele a v tele tie najlepšie mikroorganizmy ako sú baktérie, vírusy, huby, roztoče, kvasinky a prvoky. Znovu opakujem, že vyhrážky sú v predstavách a nie v skutočnosti. Potom tento pud pracuje pre vás jedna radosť.

Pokiaľ by ste s pudmi pracovali v zmysle predstáv o zdraví, šťastí, vitalite, tak pre vás nebudú pracovať a starať sa o vaše zdravie.

V ďalšej časti tohto príspevku uvádzame liečby pomocou pudu sebazáchovy. Nie je žiadny problém zreparovať poškodenú pečeň. Celkovo možno účinne zreparovať všetky orgány tela okrem obličiek. A preto je potrebné, aby ste sa o obličky starali veľmi starostlivo. Poškodené obličky sa už nikdy nevrátia do normálneho stavu zdravia.

1. Prípad, zemepisná šírka a dĺžka [ J, 12 ], VP, Sumatra, 58 r. muž. Robustný chlap, pijan, chvastúňsky typ. V detstve prekonal bežné choroby – mumps, osýpky, záškrt, chrípky bez vážnejších následkov. Vďaka dvojnásobnému genetickému potenciálu delenia buniek organizmus okamžite naštartoval a ihneď likvidoval nežiaduce baktérie. Mal zväčšenú detskú žľazu – zvýšená imunita. V 18. rokoch prekonal infekčnú žltačku, taktiež rýchly priebeh. Neskôr sa nakazil – pohlavná choroba, kvapavka, viackrát sa to opakovalo, začal veľa piť, hlavne tvrdý alkohol, občas ľahké drogy, omamné látky intravenózne, následne akútna hepatitída – zanedbaná, neliečená, opäť alkohol, ďalšie drogy. Stal sa bezdomovcom, začali zdravotné problémy aj s obličkami, permanentné zápaly kože až vredy. Samozrejme ako veľký hrdina kašľal na všetko, až nakoniec dostal silný zápal pľúc, vysoké horúčky, takže ho nakoniec hospitalizovali. Musel podstúpiť kompletné preliečenie – napriek všetkým chorobám a hlavne zanedbaným, imunitný systém fungoval asi na 70%, takže sa dosť rýchlo (asi za ½ – ¾ roka) vystrábil zo všetkých neduhov. Liečiteľov neuznával, lekárov strpel, liečil sa iba počas pobytu v nemocnici, po návrate domov sa po čase vrátil k pôvodnému spôsobu života, menej pil, skôr víno, drogy sa tiež snažil mať pod kontrolou. Pečeň funkčná asi na 50%, obličky cca 65%, ostatné orgány v priemere na 70%. Tukový orgán v čase „pohody“ tvoril zhruba 1 000 – 2 000 látok, aj to vďaka 2-násobnému genetickému potenciálu, v kríze prepad – 1 000/ – 2 000 kolísalo to hore dole. Pud sexuálny vďaka alkoholu a drogám minimálny, pud sebazáchovy – devastačný, princíp – robil si, čo chcel, kašľal na všetko. Neviem dobre definovať činnosť buniek v pečeni, je to chaotické, rýchla až príliš rýchla tvorba, následne pozastavená, akoby sa tvorili zhluky, také čierne hrčky. Celkove pôsobí na mňa devastačne ako žumpa plná baktérií, latentných. Ak chcem natlačiť klasické modifikácie, vyhadzuje ma to, ale opäť chaoticky. Nedáva mi to zmysel. Ale keď /mentálne/ odstránim baktérie, jemne natekajú liečivé látky, podobné granátovým jabĺčkam, alebo mi tam pasujú sexuálne energie.

2. Prípad, zemepisná šírka a dĺžka [ H, 11 ], ZP, Severná Amerika, infopole, 78 r. muž. Žil asi pred 500 rokmi v Južnej Amerike – Ohňová Zem. Pracoval v lesoch, pralesoch ako sprievodca – stopár? – pomáhal novousadlíkom pri prechode cez džungľu, prales. Mal otvorený brušný mozog, miechu, všetko robil iba cez pud sebazáchovy, vďaka tomu sa mu podarilo dožiť vysokého veku. Bol primerane zdravý, skôr mal úrazy – sekol sa mačetou do nohy – pud sebazáchovy v momente naštartoval, vedel okamžite zareagovať, omočil si nohu /dezinfekcia/, požuval listy z kríkov, napchal a napľul do rany, zaviazal – rýchlo sa to zahojilo. Mával skôr problémy s maláriou, jedovatými ovadmi a hadmi. Vždy sa mu podarilo zlikvidovať jedy tak, že nezomrel, ale zničil si pečeň a obličky. Raz nedopatrením zjedol jedlo, čo bolo nainfikované opäť nejakou jedovatou háveďou, dostal čosi ako žltačka, zimnice, vysoké horúčky. Tu si už nevedel pomôcť, odniesli ho k miestnemu šamanovi, ktorý mal tiež otvorený brušný mozog – komunikoval s ním ako s Bohom, vždy poslúchol rady, dokonca mám pocit, akoby mal prístup aj k Anjelom, ktorí mu radili. V tomto prípade fungoval cez svoj brušný mozog s brušným mozgom dotyčného – výmena informácií na úrovni buniek asi takto – Moje bunky br.mozgu vyšlú informáciu – fotím, scanujem – do br.mozgu chorého, prípadne ešte silnejšie – natiahnem si informáciu do svojho br.mozgu do buniek, intuitívne „testujem“, čo treba urobiť, „pošlem“ späť informáciu do jeho br.mozgu do buniek, počkám chvíľu a opäť scanujem/natiahnem a zistím, či je to správne, alebo nie. Ide to neuveriteľne rýchlo. Asi takýmto spôsobom liečil a celkom sa mu darilo. Nariadil mu totálnu hladovku asi týždeň, po troche pridával rôzne kaše, je to poriadna gebuzina, ale robí to dobre na očistku nielen pečene, ale aj obličiek, čriev. Natieral ho bylinami, mastičkami, dotyčný z nich veľa spal, iba občas sa prebral. Tento proces – spanie – pôsobil blahodarne na organizmus, prebieha detoxikácia, regenerácia buniek, tukový orgán pracuje voľne, plynule, nabieha tvorba dlhých a prerušovaných pásov, dlaňoviek, kmeň.buniek síce pomaly asi 500 – 1 000 látok, ale stále. Neskôr pridal natieranie rašelinou, blatom, popolom s močom, lesné bobule /vyzerajú ako čučoriedky/. Kým sú baktérie v pečeni, nepasujú mi modifikácie. Až po likvidácii baktérií vidím regeneráciu pečeňových buniek, ale akoby sa regenerovali z vlastných zdrojov. Dotyčný nemal pozostatky buniek z embryonálneho obdobia, genetický potenciál delenia buniek normálny.

3. Prípad, zemepisná šírka a dĺžka [ M, 5 ], VP, Afrika, živý, 48 r. muž – černoch. Barový spevák – 2.trieda. Bežné klasické choroby, chrípky, zápaly priedušiek a horných dýchacích ciest. V 20 rokoch operácia slepého čreva, hrozila perforácia čriev, problémy po operácii, infekcie, zápaly, baktérie, preliečené antibiotikami, ale baktérie nie sú zlikvidované. Opíja sa, nestriedmo sa stravuje, problémy so žlčníkom, náznak cirhózy pečene, nielen kvôli alkoholu, ale má celkovo zlý metabolizmus, zvýšený cholesterol, problémy cievneho charakteru /upchávanie/. Aj pečeňové bunky sú presýtené mastnotou. Utrpel autohaváriu, pri prudkom náraze si narazil pečeň, mierne vnútorné krvácanie. Po operácii rana dlhodobo hnisá, opäť baktérie. Hnedý tuk mi pripadá ako sklad toxínov, asi 50 – 70%. Tukový orgán spomalená činnosť, slabá tvorba užitočných látok, veľakrát prepad do – 1 000 až – 1 500. Porušená biochémia, kvôli baktériám, akoby pečeň vyrábala dusíkaté jedovaté látky. Ani imunita nie je v poriadku. Tvorba prerušovaných a dlhých pásov asi 500 v čase pohody. Pečeň robí problémy aj s krvou, tak isto je v nej veľa baktérií. Lieči sa klasicky antibiotikami, ale si pridáva na seba aj obklady z mäsa /biftek/ do oblasti pečene a čriev. Zdá sa, že mu to pomáha. Má priateľa, ktorý sa venuje ľudovému liečiteľstvu, ale iba ako hobby, nie profesionálne. U tohto mi vychádza diagnostika cez zvukové rezonancie, lieči aj energiami, používa magnetické pásky a fólie, homeopatiká, mastičky z bylín. Pomáha to, ale málo účinne, prekážajú mi baktérie, sú premnožené. Momentálne sa snaží o detoxikáciu hlavne pečene – diéta, pokoj, kľud. Lenže pán spevák si robí po svojom. Jediné, čo mi tam ide celkom dobre ako vhodná liečba, je cez sexuálne energie, ktoré mu pomáhajú prežiť. Sú dosť silné, ale natekajú do jednotlivých orgánov a robia poriadok ako upratovacia čata.

4. Prípad, zemepisná šírka a dĺžka [ F, 2 ], VP, Afrika, info pole, 60 r. žena. Prekrývajú sa mi dve informácie, lovkyňa, amazonka, jazda na koni, vodcovský typ, odvážna, plná života, elánu, zdravá, potom druhá informácia – pád z koňa – zabila sa a teraz je druhá žena, asi pred 500 rokmi, venuje sa bylinkám, veští z kameňov, konárikov, oblakov, hoci má 60 rokov – pocit starej skúsenej vedmy. V podstate bola zdravá, vďaka svojim schopnostiam si robila v tele takú prevenciu, akoby sa tvorili bunky v hnedom tuku ako vakcíny. Modifikácie: dlhé a prerušované pásy, hviezdičky, dlaňovky, palcáky, kmeňové bunky, trojuholníky, asi 5 000 – 7 000 látok. Genetický potenciál delenia buniek normálny. Čo mi na nej vadí sú obličky, slezina a pečeň, iná chémia. Nie baktérie ani toxíny, ale ako špina, blato. Ako bylinkárka zbierala kadečo a rada experimentovala, vyskúšala na sebe vo forme obkladov, aj pojedla, bolo jej z toho zle, ale vždy sa iba priotrávila, z toho mala zničenú pečeň a obličky. Slezina tiež vyzerá ako smetisko. Nepasujú mi modifikácie, činnosť na 50 – 60%, už iba udržiavanie zdevastovaných buniek. Nakoniec zjedla jedovaté huby a otrávila sa.

5. Prípad, zemepisná šírka a dĺžka [ L, 17], VP, Austrália, info pole, 62 r. muž. Asi z roku 1420. Vojak, statný, svalnatý, genetický potenciál delenia buniek 2 krát väčší ako normál. Mal v sebe aj pozostatok buniek z dvojčaťa. Tukový orgán – modifikácie: dlhé a prerušované pásy, špirály, dlaňovky, veľa trojuholníkov, hviezdičky. Riadil sa pudom sebazáchovy, bol usadený v brušnom mozgu, mal silne vyvinutý aj pud obživný a rozmnožovací. Ako vojak – žoldnier žil divoko, pil, jedol, plienil, znásilňoval a bol zdravý. Preháňal to s alkoholom, takže časom mal problémy s pečeňou – hrozila mu cirhóza pečene. Nakoľko bol divoch, nepripúšťal si možnosť ochorenia, kým sa neprihlásila pečeň. Mal bolesti, vracal, nič nevládal, priečil sa tomu, ale nakoniec musel ísť za miestnym felčiarom, ktorý mu pod hrozbou smrti /ak neposlúchne/ pristal na liečbu. Felčiar mal otvorený brušný mozog, pud obživný a sexuálny, ktorým sa riadil a pôsobil aj na tohto vojaka. Podarilo sa mu ho trochu skrotiť, aby prestal slopať, lebo skape. Vojak poslúchol, pud sebazáchovy začal tvoriť látky na regeneráciu buniek. Tvorba asi 10 000 látok. Nabieha mi informácia, že sa bunky v pečeni reparujú samé.

Pridaj komentár