Požiadali ste ma o vypracovanie postupu liečby a psychoterapií (A 974). Základom vášho zdravia je stabilizovať psychiku a vhodne sa preliečiť.

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: každý týždeň zjedzte za tanier surovej strúhanej kapusty alebo kyslej kapusty. Zvýšite tak obsah U vitamínu v tele.

Geriatrická liečba nervstva: každý týždeň zjedzte väčšie množstvo slnečnicových jadier, orechov, mandlí, lieskovcov a pod. Zvýšite tak obsah E vitamínu v tele.

Geriatrická liečba pankreasu: raz do týždňa si spravte obklad v oblasti pankreasu z nakrájaných jabĺk. Cieľom je zvýšiť obsah C vitamínu cez kožu.

Geriatrická liečba kostnej drene: raz do týždňa konzumovať varenú cviklu a k tomu nakrájané rajčiny, kukuricu a mrkvu. Užívať 2 mesiace.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: natierať oblasť srdca bielym vínom každý druhý deň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: užívať zvýšené dávky vitamínu C, ktorý sa uvoľňuje do tela pozvoľnejšie.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: kloktať šťavu z kapusty raz do týždňa a zároveň ju so slinami natierať na ruky, hruď a krk 8 krát za 2 mesiace. Odskúšať reakciu kože.

Geriatrická liečba pečene: užívať čajové zmesi na pečeň podľa vlastného výberu, raz do týždňa jedno vrecko čaju. Niečo natrieť okolo pečene na kožu. Po natretí stláčate silno končeky palca a ukazováka na rukách. Realizovať 2 mesiace.

Geriatrická liečba podbrušia: natieranie podbrušia a podpazušia švédskymi kvapkami. Dostanete ich kúpiť v lekárni. Každý deň po dobu 2 mesiacov. Natierajte iba jemnú vrstvu, žiadne máčanie. Pár kvapiek na ruku a natrieť.

Geriatrická liečba imunitná: šúchať telo alebo prikladať na telo listy kukurice bežne vysadenej v záhrade alebo na poli. Na začiatku skúsiť reakciu kože. Raz do týždňa umývať telo čerstvou hroznovou šťavou a rozdrviť v nej pár jadierok. Potom osprchovať. Robte tak po dobu 2 mesiacov. Tak isto omývať telo rajčinovou šťavou alebo rozkrojenou rajčinou raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba psyché: pravidelne cvičiť jogu, koncentrovať sa na svoje telo pri cvičení. Venovať sa Sexuálnej a Tantra škole na mojich stránkach. Ovládnuť sexuálne energie a sexuálne fantázie.

Pridaj komentár