Nakoľko som mala zdravotné problémy, vynechala som po dohode s Vami na určitú dobu prakticky všetky navrhované terapie, som úprimne zvedavá, ako to ovplyvnilo môj geriatricky program, čo sa udržalo, na čom budem musieť opäť popracovať. Za vypracovanie novej diagnostiky vopred ďakujem.

Požiadali ste ma znovu o zdiagnostikovanie vášho zdravotného stavu (A950). Všetko sa neustále zlepšuje. Prudko sa prebral hnedý tuk a začal upratovať nežiaduce mikroorganizmy, ktorých ste mali požehnane. Absolvujte terapie liekom do svalov u lekárov. Prospeje to organizmu. Pokračujte ďalej k trvalému zdraviu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesto je vo veľkom mozgu. Omývať telo syntetickým C vitamínom skoro každý deň určitú časť tela asi mesiac.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo blany tela. Tvoria sa tu žiaduce modifikácie a pracujú hlavne na lymfatických uzlinách. Chrupavkovité útvary sa pripravujú na modifikáciu. Bunky okostice ešte žiadne vhodné genetické zmeny. Treba zmeniť prístup k pudu teritoriálnemu v brušnom mozgu. Treba ho prinútiť vyhrážkami o nehybnosti, aby začal pre vás pracovať. Celkovo ho blokujete prehnanou túžbou sa hyperaktívne pohybovať a to v hlave v predstavách. Tento pud zasahuje do mikrobiológie tela.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Prebieha prestavovanie bielych krviniek na lymfatických uzlinách k vyššej aktivite. Slabé miesta – na niektorých miestach sú uložené toxické látky spolu s mikroorganizmami. Niektoré bunky v ich blízkosti sa bránia. Prikladať na telo šupy z pomaranča bielou stranou na rôzne miesta na tele (nesmie tam byť miesto bez bielej šupy, inak príde k podráždeniu pokožky). Robte tak každý deň navečer asi dva týždne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Produkcia je dostatočná a aktívne vypomáhajú tukové modifikácie, čo je výborné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Všetky prenikajú všade do tela. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: najhoršie miesto v tele je pankreas. Produkuje látky, ktoré podporujú rast mikroorganizmov a ich nežiaducu skladbu. Na pankreas si prikladajte pás ovčej vlny na celú noc asi 5 týždňov.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: prišlo k agresívnej reakcii a hnedý tuk je v poriadku, začala fungovať vakcinácia do celého tela. Začal mikrobiologické upratovanie jedna radosť, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto zostáva stále noha. Pud sebazáchovy ste sem nepustili. Všade ste ho pustili, ale sem nie. Máte strach, že to pokazí. Pokaziť to môžete iba vy a ľudská myseľ. Zmeňte prístup.

Geriatrická diagnostika tuku: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Tvoríte 200 000 užitočných látok. Máte k dispozícii na 100 % zrealizované všetky modifikácie, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika nohy: kyvadlo ju pomaličky obkresľuje, čo je dobré. Stav opuchu trvá. No situácia sa zlepšuje. Stav buniek ako u 70 ročnej osoby, čo je zlepšenie. Naďalej je tu pohrebisko vyčerpaných buniek. No organizmus sem prisúva náhrady. Treba sem pustiť pud sebazáchovy, tiež pud rozmnožovací a teritoriálny. Treba podstúpiť terapie do svalov, ktoré navrhujú lekári. Bude to mať dobrý vplyv na túto oblasť.

Geriatrická diagnostika mikroorganizmy: v prvom rade otvoriť pud teritoriálny a to predstavou, že sa ani nepohnete. Vyhrážať sa cez obrázky jaskýň. On dokáže účinne skenovať a riadiť všetko v tejto oblasti. Nie je uvoľnený do tela. Treba realizovať. Skladba baktérií je v poriadku. Skladba vírusov je na viacerých miestach nežiaduca. Na telo prikladať lopúchové listy 2 týždne na viaceré miesta. Potom vyhľadať niekoho, kto chová kravu alebo býka a z povrchu tela rukou zotrieť vhodné vírusy, ktoré budú na prospech organizmu. Pošúchať po tele. Stačí aj handrou pošúchať a potom telo. V tele sú neželané huby. Na telo prikladať podbeľové listy asi 3 týždne. Potom umývať telo kombuchou. V tele sú neželané prvoky. Tie zlikviduje terapia do svalov. Následne nazbierať staršie ulity slimákov, rozdrviť do handry a pošúchať ňou telo. Tým by sme dali do poriadku mikroflóru tela.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem Vam za vypracovanie noveho geriatrickeho profilu, ktory ma prijemne prekvapil a velmi potesil, nakolko som mala obavy, ze vdaka prechodnemu ochoreniu budu vysledky mojho usilia v geriatrickom programe horsie. Som tomu rada a motivuje ma to pokracovat dalej, udrzat si stabilne doteraz vybudovane zaklady a popracovat na odstraneni nedostatkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.