V rámci geriatrie som skúšal viacej vecí, posledný mesiac som narušil pravidelnosť v rámci ochorenia. Ako keby som dostal nádchu alebo chrípku, prešlo mi to na kašeľ, a odvtedy mám zvýšenú únavu. Lekári skúsili i antibiotiká. Vopred ďakujem za vaše odporúčania hlavne v stabilizácii zdravia, a nasledovne v ďalšom napredovaní.

Bohužiaľ, neprinášam dobré správy. Geriatrický program ste vo vnútri odmietli (predošlý profil A824). Pudy máte na srandu a doslova ich ušliapete vedeckým prístupom. Je na vás, ako zvládnete zmenu prístupu. Inak nemá cenu liečiť sa takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že som musel profil takto napísať.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z oblastí. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je nedostatočný. Brušný mozog odmieta váš prístup postavený na rozume a nie pudoch.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Brušný mozog odmieta cvičenie jogy a ďalšie vaše experimenty.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50. Stav buniek ako u 90 ročnej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Brušný mozog nesúhlasí s tým, čo užívate ako lieky a podporné prostriedky. Liečite sa rozumom.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je nedostatočné. Červené krvinky sú v poriadku. Biele krvinky sú slabšie. Celkový stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Odmietate do terapií vpustiť brušný mozog. Moc o tom špekulujete a filozofujete.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti sa prehlbuje, už je 60. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Príčina chorobnosti je precitlivenosť na všetky druhy syntetických chemických látok. Žiadne plasty, čo najmenej syntetiky okolo seba. Všetko prírodné látky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je zhoršený na 40. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Príčina choroby je nevhodná skladba stravy, s ktorou nesúhlasí brušný mozog.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Iba sem ste pustili brušný mozog a pudy. Na iné miesta ich blokujete.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti kolíše v rozmedzí 40 – 70, čo nie je dobré. Už tvoríte iba 700 jednotiek škodlivých telu, tu nastalo mierne zlepšenie, ale to nestačí. Málokedy sem pustíte pud sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika psyché: v podstate ste nedokázali prijať pudy v brušnom mozgu. Robíte si z toho dobrý deň. Dávate prednosť lekárskej medicíne akútnych stavov. Pud sebazáchovy by ste ušliapali, zničili, zdevastovali. Nemôže dobre fungovať vo vašom tele. To je hlavný problém, prečo sa váš zdravotný stav nepohol vpred. Treba pudy brať vážne.

Geriatria nočná: tak isto v noci pud doslova skopnete mimo seba a realizujete liečbu vlastného rozumu. Tak isto treba zmeniť prístup. Inak to nepôjde k lepšiemu.

Pridaj komentár