Veľmi pekne vám ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu A 998. Chcela by som sa liečiť, veľmi by som Vás prosila o pomoc pri liečbe, čo mám robiť a ako. Ďakujem.

Som rád, že sa chcete dať do dobrého zdravotného stavu. Tento druh liečby je stavaný na iných princípoch ako je bežné. Dodržiavajte všetko, čítajte si príspevky v tejto poradni a pozerajte obrázky jaskýň. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu. Nejasnosti konzultujte.

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: treba dať do poriadku aktivitu neurónových oblastí. Pravidelné jedenie kyslej alebo surovej strúhanej kapusty, môžete ju spariť vriacou vodou. Naraz zjesť väčšie množstvo a navýšiť obsah U vitamínu v tele. Šúchať telo 2 krát do týždňa nasekanou kapustou alebo omyť šťavou. Realizovať dva mesiace.

Geriatrická liečba nervstva: natierať telo slnečnicovým olejčekom, najlepšie detským. Vtierať do tela a masírovať raz do týždňa. Jesť semiačka slnečnice, tekvice, kešu oriešky každý týždeň. Tým navýšiť obsah E vitamínu v tele.

Geriatrická liečba pankreasu: každý týždeň raz obklady na pankreas z jabĺčok nakrájaných na plátky po dobu 2 mesiacov. Dostať C vitamín cez kožu do tela. Odšťavovať mrkvu, jablká, rajčiny, mango, citrón. Šťavu pridať do vody a čerstvo vytlačené piť. Tak isto potrieť na viacerých miestach kožu a nechať zaschnúť.

Geriatrická liečba lymfatických uzlín: raz do týždňa prikladať hlivu ustricovú, prípadne pošúchať ňou telo raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba orgánov tela: začať užívať acylpyrín. Rozpustiť v ústach a každý tretí deň aj so slinami natierať na telo. Realizovať 2 mesiace. Acylpyrín nechať pôsobiť v ústach. Na tele nechať zaschnúť.

Geriatrická liečba tuku: vhodný je parný kúpeľ v saune raz do týždňa. Pokiaľ nemáte túto možnosť, tak si doma nechajte zovrieť väčší hrniec vody, zakryte sa dekou a nechajte pôsobiť paru na holé telo. Pozor, aby ste sa neobarili. Zrealizovať raz do týždňa po dobu 2 mesiacov. Do vody môžete pridať za veľkú lyžicu cukru a trošku alpy.

Geriatrická liečba imunitná: čerstvou dubovou kôrou a to priamo v lese šúchajte telo. Kôrou z vnútornej strany, aj konárikmi, ktoré ostali po odkôrovaní. Robte tak 4 krát za 2 mesiace. Silným prípravkom vydezinfikovať všetko v byte. Nechať v každej miestnosti pôsobiť ultrafialové žiarenie. Vytepovať koberce. Všetko vyprať v dezinfekčnom prostriedku. Na telo raz týždenne prikladať kravský loj aj s mäsom, prípadne kúskom mäsa šúchať pred sprchovaním telo raz do týždňa počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba psyché: neustále si pozerajte obrázky jaskýň na internete a mojich stránkach. Čítajte si prípady v Geriatrickej poradni. Nemajte predstavy, že sa vyliečite, ale v predstavách sa vyhrážajte brušnému mozgu v črevách, že si ublížite, pokiaľ vás nezačne liečiť. Toto robte trvale aj pred spaním. Kontrola o dva mesiace.

Pridaj komentár