Chcem vás poprosiť o geriatrický kontrolný profil a aj o zdravotné terapie. Mám záujem o svoje zdravie, a preto by som rád využil aj vaše veštecké zdiagnostikovanie. Vopred ďakujem.

Po určitom čase ste ma požiadali, aby som veštecky nahliadol, čo sa deje vo vašom organizme. Píšete, že geriatrický program ste prerušili po vyliečení pankreasu. Teraz som zrealizoval hlbší geriatrický profil idúci až na úroveň vnútorných štruktúr v orgánikoch. Riziková sa mi vidí neschopnosť imunitného systému operatívne reagovať na nežiaduce vírusy a neštandardné bunky.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je stredný mozog. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť cez 100 rokov. Mitochondriálne jadro má životnosť cez 100 rokov. Epitelové bunky životnosť 100 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je pečeň a slezina. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má veľmi nízku životnosť a treba riešiť. Mitochondriálne jadro má životnosť cez 100 rokov. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro má dostatočnú životnosť. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro má nedostatočnú životnosť. Vnímam prepájanie a vzájomné splynutie jedného a druhého jadra, čo je prvok dlhovekosti. Epitelové bunky nemajú dostatočnú životnosť. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je pečeň. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má životnosť 100 rokov. Mitochondriálne jadro má životnosť 100 rokov. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Orgániky v bunkách majú čiastočne pozmenený tvar. Celkové genetické zmeny sa vydali nesprávnym smerom. Do budúcna riziková oblasť. Bunkové jadro má nedostatočnú životnosť. Treba riešiť. Mitochondriálne jadro má nedostatočnú životnosť. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách majú dobrý stav až na orgániky štítnej žľazy. Bunkové jadro má nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro má nedostatočnú životnosť. V štítnej žľaze nežiaduce genetické zmeny. V ostatných žľazách žiaduce genetické zmeny.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je pečeň a slezina. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách majú štandardný stav. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro má dostatočnú životnosť. Iba v pľúcach v jednom aj v druhom jadre nedostatočná životnosť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: určité požadované modifikácie tuku sú, ale do tela produkujete iba 100 užitočných látok. Predtým to bolo 1000 užitočných látok.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunitný systém je teraz celkovo v dobrej kondícii. Nemá však schopnosť reagovať na nebezpečné vírusové ochorenia. Nedostatočná mobilita. Vírusy v tele iba čiastočne vhodné. Imunitný systém nie je akcieschopný v prípade výskytu onkologických buniek. V tele je štandardné množstvo pozmenených buniek. Najhoršie nežiaduce genetické zmeny sú vo svaloch až 20% a bolo by vhodné riešiť preventívne. Nežiaduce hromadenie glukózy vo vnútri buniek svalov.

Reakcia na profil
Poprosím Vás o vypracovanie zdravotných terapií v rámci geriatrického programu. Po Vašom kontrolnom zdiagnostikovaní je najrizikovejší imunitný systém a jeho schopnosť alebo skôr neschopnosť reagovať na nežiaduce vírusy a onko bunky. Rád by som si to napravil. Takisto aj píšete, že by bolo vhodné riešiť preventívne nežiaduce gen.zmeny vo svaloch. Aj to by som si chcel napraviť. A ešte by som poprosil nervstvo pečene a sleziny, tam majú bunkové jadrá veľmi nízku životnosť. Tak Vám zatiaľ ďakujem za trpezlivosť.

Geriatrická liečba cez pudy
Rozrobiť medovicu vo vode – 1 lyžica do litra vody – poumývať telo a opláchnuť. Robte tak 4 krát za 3 mesiace.
Na oblasť pankreasu natrite včeliu materskú kašičku alebo krém, ktorý ju obsahuje. Natierať 60 krát za 3 mesiace.
V propolise rozpustiť kúsok čierneho múmia. Natrieť kĺbové spoje na rukách a chodidlách 40 krát po dobu 3. mesiacov. Stiahnuť kožu zo zajaca a pošúchať telo čerstvou kožou asi 2 krát za 3 mesiace.
Do medu pridať včeliu kašičku a jesť malé množstvá asi 10 krát za 3 mesiace. Zmiešať medovicu s rôznymi kvietkami, rozrobiť do vody, dať sliny a natierať na telo handričkou asi 4 krát za 3 mesiace.
Do medovice dať kusy chrenu. Natierať na chlieb a jesť. Vyrobiť z takéhoto medu s chrenom niečo ako guličky a prikladať na telo aspoň 3 krát za 3 mesiace. Hlavne na oblasť štítnej žľazy. Na oblasť štítnej žľazy tiež medovicu s nasekanou kapustou. Zábal v handre aspoň 3 krát. Rozdrviť jednu mŕtvu suchú včelu na prach a všúchať do kože. Robiť tak aspoň 20 krát, vždy novú suchú včelu. Prikladať na telo tehličky vosku aspoň 10 krát za 3 mesiace a čiastočne šúchať po tele. Do   plátenného vrecka nasypte soľ, do nej sadru a prikladať vrecko na svaly aspoň 3 krát za 3 mesiace.

Pridaj komentár