Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Niektoré terapie som robila presne podľa doporučení, niektoré pomenej. Ďakujem.

Po určitom čase ste ma požiadali o kontrolu vášho snaženia v geriatrickom programe (predošlý profil A 983). Celkovo si vediete v ozdravení organizmu výborne. V neoficiálnej geriatrickej lige ste medzi prvými piatimi, čo je výborné. Verím, že idete ďalej a dobijeme potenciál delenia a trvácnosti buniek vo vašom tele.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Genetické zmeny idú žiaducim smerom. Všade trváce bunky 40 – 50 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo celú nervovú sústavu v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Genetické zmeny idú správnym smerom. Potenciál delenia na 40 rokov. Trváce bunky nervstva sa geneticky menia želaným smerom. Trvácnosť buniek na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál trvácnosti došiel a treba ho obnoviť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Kmeňové bunky sú deliace sa. Potenciál delenia 40 rokov. Genetické zmeny idú správnym smerom. Biele a červené krvinky sú vitálne a kvalitné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Bunky sú trváce. Potenciál na 10 rokov. Genetické zmeny idú správnym smerom.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Všade deliace sa bunky. Genetické zmeny nejdú správnym smerom. Nesprávny odklon 10%. Delenie je dostatočné. Potenciál delenia 10 rokov

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Všade trváce bunky. Potenciál na 30 rokov. Genetické zmeny idú správnym smerom.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Všade trváce bunky. Potenciál na 40 – 50 rokov. Genetické zmeny idú správnym smerom. Epitelové bunky okolo orgánov a častí tela sú deliace sa bunky so životnosťou 10 rokov. Treba zvnútra organizmu doplniť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: rôzne druhy modifikácií sú zrealizované na 90%. Užitočných látok sa tvorí okolo 400 000, čo je zlepšenie. No iba 20% z nich sa dostáva do tela. Treba prepojiť cez miechu do tela počas psychických a fyzických výkonov, v prípade únavy. Nie pred spaním.

Geriatrická liečba podľa pudov: umývať po sprchovaní telo Mitickou minerálkou aspoň 20 krát za 2 mesiace. Nechať na tele zaschnúť. Telo šúchať ružovými lupienkami aspoň 10 krát počas 2 mesiacov. Môžu byť aj rôzne kvietky z lúky. Aspoň 4 krát počas 2 mesiacov uložiť na telo listy jahôd z lesa. Zobrať pár kúskov holubieho trusu a dať do vody, povariť 10 minút. Určité množstvo zobrať a dať do liehu, pomer 10:2. Pred sprchovaním v malom množstve natrieť na telo a hneď osprchovať. Realizovať 2 krát počas 2 mesiacov. Šúchať telo topoľovým lístím a púčikmi spolu s jadrovým mydlom. 4 krát počas 2 mesiacov. Zelerové šupy ukladať aj s hlinou na telo cez handričku. Raz celé telo. Zobrať hlinu, dať do vrecka a prikladať na telo na rôzne miesta 20 krát za mesiac.

Pridaj komentár