Prosím vás o kontrolu geriatrického programu po uplynutí 2,5 mesiaca a zároveň vypracovanie ďalšieho programu. Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc a verím, že som sa posunula ďalej pozitívnym smerom.

Požiadali ste ma, aby som po určitom čase veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil A 996). Vediete si dobre a dávate sa do skvelej kondície. Nastúpilo obdobie dobitia potenciálov delenia buniek a ich dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Pozitívne genetické zmeny 10%. Potenciál trvácnosti iba na 10 rokov, čo nie je dobré a treba zvnútra organizmu zvýšiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Nervové zakončenia – deliace sa bunky – majú priaznivé genetické zmeny 20%, potenciál delenia 20 rokov. Nervové dráhy – trváce bunky – negatívne genetické zmeny 20%, potenciál trvácnosti 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Všade trváce bunky. Pozitívne genetické zmeny 20%. Potenciál trvácnosti 20 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Kmeňové trváce bunky pozitívne genetické zmeny 10%. Potenciál trvácnosti na 100 rokov. Biele aj červené krvinky v dobrej kondícii.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Všade trváce bunky. Priaznivé genetické zmeny. Potenciál trvácnosti 50 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Všade trváce bunky. Priaznivé genetické zmeny 40%. Potenciál trvácnosti 70 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Genetické zmeny nepriaznivé 20%, čo nie je dobré. Tu sú deliace bunky. Potenciál delenia je už vyčerpaný, treba zvnútra riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Deliace bunky: mozog, pľúca, obličky, žalúdok, svaly, kosti, slezina, pečeň. Nežiaduce genetické zmeny 10% všade v týchto orgánoch. Potenciál delenia 40 rokov. Srdce trváce bunky, žiadne genetické zmeny. Potenciál 100 rokov. Koža trváce bunky, žiadne genetické zmeny. Potenciál 100 rokov. Epitelové bunky na orgánoch sú trváce bunky s potenciálom 100 rokov.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: všetky druhy tukových modifikácií sú zrealizované a zdvojnásobujú sa. Produkujete asi 1 000 000 užitočných látok do tela, čo je výborné.

Geriatrická liečba cez pudy
Pud sebazáchovy: používať naďalej biele jadrové mydlo a do toho kúsky striedky z chleba a šúchať telo spoločne.
Pud sexuálny: ukladať na telo 4 krát po dobu 2 mesiacov kvety orchidey. Nie šúchať, iba priložiť a za určitý čas premiestniť na iné miesto.
Pud teritoriálny: ocenil som, ako ste upravili mikroflóru v tele. Požaduje šúchať telo listami a plodmi planého viniča 2 krát po dobu 2 mesiacov. Vyhľadajte na okrajoch záhrad a lesa.
Pud bunkový: ukladať na telo alobal každý deň jedno miesto. Po sprchovaní omyť telo Mitickou minerálkou a nechať zaschnúť aspoň 20 krát za 2 mesiace. Ukladať na telo bravčové kože 1 krát za 2 mesiace. Prikladať k telu magnet alebo viac malých magnetov zabalených do alobalu. Hlavne na oblasť pankreasu. 20 krát za 2 mesiace. Naliať na polystyrénovú tácku trochu minerálky Sulinka. Po odparení vody zvyšok zoškrabať a natrieť to na telo. 4 krát za 2 mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.