Poprosím vás o kontrolu a vypracovanie nového profilu. Snažím sa o pravidelné dodržiavanie terapií, poslúchať svoje pudy, nie vždy sa mi darí, niekedy sa mi nechce, ale premôžem sa a dotiahnem to neskôr. Ďakujem.

Som rád, že ste podstúpili liečbu u imunológa a vyčistili si organizmus od nežiaducich mikroorganizmov. To je výborné. Teraz treba obnoviť vhodnú mikroflóru v tele a rozbehnúť znovu geriatrický program v celej jeho šírke (predošlý profil B 2). Držím palce.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav neurónov ako u 60 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta sú ganglie ľavej nohy. Nedostatočná schopnosť riadiť procesy ľavej nohy. Treba presunúť meditáciou do inej oblasti. Životnosť trvácich buniek na 100 rokov, čo je dobrá správa.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Slabých miest je dosť a naznačujú na mŕtve nervové zakončenia na viacerých miestach. No okolité nervstvo to vhodne nahrádza. Delenie nervových zakončení beží normálne. Potenciál delenia sa vyčerpáva a treba ho obnoviť. Veľa slabých miest je na nervových dráhach. Na viacerých miestach poškodenia, nie celkové. Tak isto trvácnosť nervových dráh došla a treba ich obnoviť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začiatok chorobnosti. Došiel potenciál trvácnosti buniek pankreasu. Treba sa pokúsiť obnoviť ich.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Slabých miest je mnoho. Kmeňové bunky sú pozmenené na trváce, čo je dobré. Potenciál viac ako na 100 rokov. No krvné riečište je silne toxikované. Úroveň toxicity je vysoká v celom tele. Dcérske bunky sa delia dostatočne. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky pozmenili tvar, čo nie je dobré. Červené krvinky 20% modifikácie neželaným smerom. Tak isto orgániky dcérskych buniek a kostnej drene neželané modifikácie orgánikov v rozsahu 20%. V kostnej dreni je veľa toxicity a niekde ešte aj mikroorganizmy v neželanom množstve.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Ale niektoré bunky sú už vyčerpané. Potenciál delenia iba obmedzený. Slabých miest je množstvo. Organizmus len ťažko údržbuje všetko v poriadku. Epitelové bunky v krvnom riečišti nemajú potenciál delenia.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca choroba. Delenie buniek je blokované a to všade. Potenciál delenia na 100 rokov. Organizmus chránil bunky lymfatického riečišťa.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo ani jednu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Organizmus na bunkovej úrovni chránil bunky žliaz. Potenciál delenia ešte na pár rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán ani časť tela. Organizmus všade chránil bunky voči liekom, ktoré užívate. Potenciál delenia buniek bielej mozgovej hmoty 100 rokov, pľúcnych buniek 10 -20 rokov, buniek srdca asi na 5 rokov – ešte sú tam skryté rezervy na 40 rokov. Pečeň potenciál delenia na 10 rokov, obličky majú potenciál vyčerpaný, tenké a hrubé črevá na 90 -100 rokov, potenciál delenia kostných a svalových buniek je vyčerpaný. Odporúčam mikronatŕhanie svalov cvičením. Potenciál delenia buniek kože na 10 rokov.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: napriek tomu, že ste z dôvodu užívania liekov pozastavili geriatrický program, tak ste si udržali tvorbu 10 000 jednotiek z tukových buniek. No vytvorené modifikácie a zhluky tukových buniek sa začali rozpadávať. Ešte to nebolo dostatočne stabilné.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočne vysoká. Na úrovni buniek kvalitne fungujúca. Detská žľaza je aktívna a likviduje nežiaduce bunky v tele. Imunitná pamäť je však poškodená a odmieta sa venovať ľavej nohe. Celkovo bunky v ľavej nohe prešli nežiaducimi modifikáciami a hlavne orgániky týchto buniek až 70% zmeny nežiaducim smerom. Našťastie samodeštrukcia nežiaducich buniek funguje. Celkovo organizmus v ľavej nohe bojuje o genetické zmeny vhodným smerom. Viac nežiaducich buniek v koži a mierne hromadenie glukózy. Máte onko riziká. Imunita voči mikroorganizmom je dostatočná. Imunitné senzory sa prebrali a obnovili svoju činnosť. V organizme je vhodnejšia skladba mikroorganizmov ako doteraz. No nie všetko je úplne čisté.

Geriatrická liečba pudmi: pud sebazáchovy chce umývať telo bielym jadrovým mydlom. Vrátiť sa k šúchaniu tela suchým múmiom aj 3 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov. Potrebujete omývať telo minerálnou vodou Lucka. Ukladať na telo zelené listy stromov a alobal 1 krát týždenne po dobu 2 mesiacov. Treba dobrať ešte jednu dávku liekov proti mikroorganizmom. Pudy nič nenamietajú.
Pud rozmnožovací chce jemne šúchať po tele rôzne kvety zo záhrady, každý deň nejaký kvietok. Zapísať si na papier a dodržiavať po dobu 1 mesiaca. Do alpy nahádzať rôzne kvety, nechať lúhovať týždeň. Natierať hlavne oblasť nôh a brucha. Iba jemne ako voňavku. Realizovať 2 mesiace. Pud teritoriálny vás pochválil, ako ste sa vyčistili od nežiaducich mikroorganizmov. Získať mikroorganizmy buď hladením kravy alebo psíka, prípadne mačky. Pohladiť a pošúchať po tele. Z ovocných stromov ako hrušky, slivky, jablone, čerešne zobrať púčky a šúchať po tele. Vyhľadať slimákov v záhrade. Handričkou sa ich dotýkať a prikladať ju potom na telo. Všetko stačí iba raz. Vyhľadať vajíčka vtákov. Škrupinky šúchať po tele. Nech vám pomôže nejaký poľovník. Vyhľadať planý vinič v lese a šúchať sa plodmi, listami aj drevom po tele 4 krát za 2 mesiace. Potrebujete mikroorganizmy z hadov. Navštívte predajňu s hadmi. Ruky pošúchať po tele. To isté korytnačka. Tak isto z rýb v rybníku. Tak isto vodné rastliny ako tŕstie, bambus a všetko, čo rastie okolo jazierka. Ide o celkovú obnovu mikroflóry. Všetko, čo dáva zdravý les. Najlepšie oblasť Bojníc alebo iné oblasti hlbšie v Karpatoch. Pud bunkový: zožeňte si zoznam kúpeľných miest na Slovensku a môžete začať s návštevami. Kúpanie, priniesť si vodu a mineralizovať zložky odparením a šúchať po tele. Ide o dobitie potenciálu delenia a dlhovekosti trvácich buniek. Vyzerá to na návštevu asi 50% kúpeľných miest. Pud je ochotný obnoviť deliacu časť, pozmeniť bunky deliace na trváce. Dobiť trvácnosť buniek. Tomu sa hovorí šťastie.

REAKCIA NA PROFIL
Dakujem pekne za novy a detailne vypracovaný geriatricky profil. Potesili ma všetky pozitivne vyhodnotenia, snazim sa prijat realitu taku aka je. Opat sa pustim do geriatrickeho programu a pevne verim, ze sa mi postupne podari pomocou mojich pudov ponapravat vsetko, co sa da.

Pridaj komentár