Už prešiel skoro rok od doby, keď som vás poprosila o vyšetrenie na diaľku a poradenie v samoliečbe. Snažila som sa uplatňovať vaše zásady a postupy a chcela by som vedieť, či sa môj zdravotný stav zlepšil a prípadne čo by som mohla pre seba ešte urobiť. Za Vašu odpoveď Vám ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol váš zdravotný stav (predošlý profil A 777). Celkovo ste si viedli úspešne a zlikvidovali ste nebezpečné chorobné stavy. Je na vás, či chcete hlbší geriatrický profil až do buniek a pokračovať v celkovom ozdravení organizmu, alebo vám stačí dosiahnutá úroveň. Dajte vedieť!

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.
Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo obkreslilo tuk v poriadku. Už produkuje asi 1000 užitočných látok, čo je veľmi dobré. Zlikvidovali ste tvorbu toxických látok.

Geriatrická diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Pridaj komentár