Chcela by som vás poprosiť o kontrolu geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, ako si vediete v geriatrickej liečbe (A 970). Veľmi dobre, ale ste prudko skočili v tukových jednotkách na 1000 000, čo môže vyvolať chaos v konaní a rozhodovaní. No treba ísť ďalej a dobiť potenciál delenia buniek. Na niektorých miestach už dochádza k vyčerpaniu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Životnosť buniek 60 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek nervových zakončení je dostatočné. Potenciál delenia 40 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť pankreasu pár rokov. Treba obnoviť. Prikladať čierne múmio v alobale a na to položiť ruku. Robte tak 10-15 krát počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia 40-50 rokov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta sú a to zanášanie usadeninami na mnohých miestach. Potenciál delenia buniek krvného riečišťa je minimálny. Po tele prikladať do octu namočenú handru, oblasť hrude, rúk, nôh a brucha. Jemnú koncentráciu. Kožu natrieť krémom. Prejsť celé telo za obdobie 2 mesiacov. Dobitie potenciálu delenia: šúchať telo citrónovou šupou zvonka. Poriadne šupu z čerstvého citróna umyte. 10-20 krát pošúchať celé telo. Vyskúšať najprv na malom kúsku kože. Potom neustále prikladať 2 mesiace vrecúško so sušenými šupami citróna.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 70 rokov. Tukové modifikácie vypomáhajú vaječníkom a nadobličkám.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 40 – 100 rokov. No nie v pečeni, tam to dochádza. Prikladať zvonka na pečeň vrecúško s pagaštanom z tohtoročnej úrody. Nazbierať, usušiť, dať do vrecka a prikladať 40 krát počas 2 mesiacov aj na hodinu.

Geriatrická diagnostika modifikácií: v blanách, chrupavkách a okostici sa tvoria užitočné látky pre telo dostatočne a prenikajú všade do tela. Telo šúchať rôznymi kvietkami 4 krát za 2 mesiace. Šúchať telo 3 krát šupami od zemiakov hnedou stranou. Vítané sú aj biele klíky zo zemiakov a ich natieranie na celé telo. Odskúšať reakciu. Do oblasti tenkých čriev prikladať kúsok čierneho mramoru alebo iného. 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika tuku: realizovali ste všetky druhy modifikácií na 100%. Produkujete 1 000 000 jednotiek a tento nárast môže mať vplyv aj na vašu psychiku.

Pridaj komentár