Prešlo 5 týždňov, kde som sa riadila presne podľa vašich pokynov. Prosím o kontrolu môjho geriatrického profilu. Oznamujem vám, že žalúdok ma už prestal tak strašne bolieť.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky zhodnotil váš zdravotný stav (A 933). Všetko je v náležitej kondícii a výbornom stave. Verím, že si tento stav udržíte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Lymfatické uzliny sú zdravé a plné bielych krviniek. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika bieleho a hnedého tuku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Začali ste produkovať 40 000 jednotiek užitočných chemických látok. Modifikujú sa bunky blán svalov a smerujú do oblasti mikrobiálnej imunity. V tuku sa objavili modifikácie mriežka, dlhé pásy, trojuholníky, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika psyché: efektívne funguje pud sebazáchovy, preniká do tela aj počas dňa, aj v noci.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je vo výbornej kondícii. Všetko funguje ako má. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo vysoká, na úrovni buniek dostatočná. V tele nie sú žiadne nežiaduce mikroorganizmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.