Trpím nespavosťou už 2 roky. V poslednom čase pozorujem, že sa u mňa vytvoril akýsi strach z toho, koľko nocí som už prebdela a som vystrašená z toho, že zase nebudem spať. Ako sa zbaviť tohto druhu strachu, alebo bloku, ktorý mám v hlave?

Požiadali ste ma, aby som sa hlbšie pozrel, čo sa deje vo vašom tele. Znovu potvrdzujem oslabenú imunitu voči mikroorganizmom. Treba všetko vydezinfikovať a vrátiť imunitu do dobrej kondície. Kontrola o dva mesiace.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby. Váš vek je 25 rokov. Obsah U vitamínu v tele žiadny. Začnite si raz do týždňa do jedálnička pridávať väčšie množstvo kyslej kapusty. Tak isto raz do týždňa prepláchnutou a vyžmýkanou kyslou kapustou pošúchajte telo. Najprv odskúšať na malej ploche. Robte tak dva mesiace.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 80 ročnej osoby. Obnova a delenie buniek je zablokované kvôli mikroorganizmom. Kúpte si záhradnú rašelinu. Približne tri plné hrste nechajte namočené aspoň 2-3 hodiny, potom ňou celé telo poumývate a pošúchate. Osprchujete. Realizovať raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Na telo si dávajte obklad z bobúľ hrozna raz do týždňa počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Mikroorganizmy napádajú červené krvinky a bránia presunu živín. Za hrsť tabletiek acylpyrínu zabalíte do utierky, zaviažete a každý večer prikladáte na telo počas 2 mesiacov. Vždy na iné miesto.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 15 ročnej zdravej osoby. Lymfatické uzliny sú napádané mikroorganizmami. Umývať telo čerstvou šťavou cvikla, petržlen, mrkva, kaleráb. Cviklová šťava iba pár kvapiek. Znovu odskúšať na malom mieste reakciu kože. Robte tak 1 krát do týždňa počas 2 mesiacov. Vždy čerstvú šťavu kvôli enzýmom.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60. Blokácia činnosti a delenia. Nevhodné mikroorganizmy. Silné mentolové cukríky premiešať so slinami a na telo dávať. Sliny sú nutné. Raz do týždňa počas 2 mesiacov.

Geriatrická strava cez kožu: organizmus potrebuje cez kožu hroznový cukor. Jeden cukrík alebo čajovú lyžičku hroznového cukru rozpustíte vo vode, touto vodou sa oblejete, pár minút počkáte a osprchujete sa. Raz do týždňa počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko okrem pečene a srdca. Srdce stupeň chorobnosti 40. Delenie buniek je blokované mikroorganizmami. Pečeň chorobnosť 60, mikroorganizmy narušujú aktivitu pečene, ktorá má z toho chaos. Zájdite do lesa, z dubových konárikov ošúpte kôru a pošúchajte ňou celé telo raz do týždňa počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika psyché: neustále každý deň si aspoň hodinu čítajte články a prípady v Geriatrickej poradni. Naučte sa techniku modifikácie pudov v brušnom mozgu.

Geriatrická diagnostika imunitná: opaľovať sa, slnenie, dať na kožu vitamín D. Primiešať rybací tuk do opaľovacích prípravkov. Po slnení poriadne umyť. Absolvovať 4 krát saunu za 2 mesiace, vyššie teploty, aké len znesiete. Treba, aby tam bol niekto s vami.

Pridaj komentár