Poprosil by som vás o ďalší geriatrický program, aby som mohol postúpiť o ďalších pár tisícok. Váš predchádzajúci program som plnil na 90%.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako sa vám darí v geriatrickom programe (A930). Ide vám to dobre a môžeme sa venovať drobnostiam v organizme. Pozornosť zamerajte na oblasť hnedého tuku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto sú spodné ganglie pravých pľúc. Natierať túto oblasť rajčinami a bravčovou masťou asi 2 týždne skoro každý deň. U vitamín je dostatočne vysoký.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Treba zvýšiť množstvo zjedených semien. Najslabšie miesto je pravá noha, okolo členka a lýtka. Mentolová masť, alpa, členok previazať obväzom. Realizovať 10 dní.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Blany sú modifikované a tvoria liečivé bunky, ktoré hlavne putujú do tuku. Chrupavky ešte netvoria modifikované bunky vhodné pre telo. Okostica čiastočne modifikovaná a tvorí liečivé bunky, najčastejšie pracujú vo svaloch.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Krvinky sú vitálne a čulé. Slabé miesto je panvová kosť na pravej strane. Šúchať a prikladať obklady z rajčín. Aspoň 6 dní za sebou.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšia oblasť nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabé miesto sú lymfatické uzliny v celom tele. Nedostatočná väzba bielych krviniek. Kúpiť v lekárni Wobenzým a natierať sa ním po rozpustení. Stačí na začiatok jedna tabletka, postupne aj 6 tabliet naraz. Na začiatku vyskúšať reakciu kože. Praktizovať raz do týždňa po dobu dvoch mesiacov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je štítna žľaza. Prikladať kapustové listy na krk. Kloktanie čerstvou kapustnou šťavou dvakrát do týždňa jeden mesiac.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie biochemicky sú semenníky, kde je porušená tvorba spermií. Nefunguje štandardne. Zničené lymfatické uzliny a riečište. Natierať oblasť semenníkov a okolia rozpusteným Wobenzýmom. Uplatniť tak ako pri liečbe lymf.riečišťa.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Bunky sa nebezpečne geneticky pozmeňujú. Treba túto oblasť prinútiť, aby sa vrátila do štandardu. Šúchať alebo prikladať na telo palacinky. Viac palaciniek naraz. Raz do týždňa celé telo. Robiť tak mesiac.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetky oblasti. Tvoria sa dlhoveké bunky. Delenie je dostatočné. Najslabšia oblasť sú kosti tela. Dajte si pichnúť B12 alebo sa šúchajte naklíčeným obilím raz do týždňa a poriadne dočervena. Robte tak 6 týždňov. Kosti sú nejaké redšie ako bežne bývajú.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku tvoríte už 40 000 užitočných jednotiek pre telo. Všetky modifikácie vytvorené v tuku na 100%. Nedobudovali sa éčka, trojuholníky, mriežky a šachovnice. Telo šúchať magnetmi raz do týždňa po dobu 6 týždňov. Telo šúchať rozličnými kvietkami z lúky alebo záhrady počas troch týždňov.

Geriatrická diagnostika psyché: počas dňa ešte nepúšťate dostatočne pud sebazáchovy do seba. Treba mať pocit, že sa zabijete a pud tlačiť, aby pracoval. V noci ho ešte blokujete. Mali by ste si na noc dať pohárik borovičky.

Pridaj komentár