Bol som na vyšetrení u imunológa. Premeral mi spirometrom parametre pľúc a veľmi rád skonštatoval, že toto meranie je zo všetkých, čo u mňa robil, najlepšie. Preklasifikoval diagnózu „chronickej obštrukčnej choroby pľúc“ zo strednej na ľahkú formu. Očividne alternatívne terapie zaberajú.

Som rád, že sa nevzdávate a úspešne sa dostávate z rakovinových stavov (A 929). Ešte je tu v pravých pľúcach drobné ložisko, ale nie je aktívne. Všetko sa zlepšuje a organizmus si s ním poradí jedna radosť. No u onkológov treba poctivo sledovať, čo sa v pľúcach deje. Neskoršie, keď budete v špičkovej kondícii, sa tejto drobnej hrčke budeme venovať zvlášť. Zatiaľ vás dám do kondície mladíka.

Celková biochémia pľúc: kyvadlo obkreslilo všetky bunky v poriadku. Obkreslilo pravé aj ľavé pľúca, jednotlivé úseky pľúc. Niektoré sektory pľúcnych buniek sú zväčšené. V niektorých prípadoch sa bunky môžu zväčšiť, majú dvojitú veľkosť, čo nie je na škodu. Takých 50% aureoliek, kadiaľ ide kyslík a kysličník uhličitý, sú ešte atakované mikroorganizmami. No bolo to podstatne horšie. Trend je zlepšovať ich stav aj fungovanie. Takých 20% aureoliek nemôže prijať kyslík a vylúčiť kysličník uhličitý. Plocha zdravých pľúcnych buniek je 80%, poškodených 10%, ešte neozdravených 10%. Obsah kyslíka a kysličníka uhličitého v tele je v norme. Srdce nepumpuje dostatok krvi do pľúc. Vo vlásočniciach ešte veľa mikroorganizmov a ich odpadov. No bolo to horšie. Trend je zlepšovať to. Lymfatické riečište a uzliny ešte v pľúcach nepracujú dostatočne. Ešte stále veľa mikroorganizmov v tejto oblasti. Pečeň ešte nespracováva dostatok HCO3 a v tele je vyššia koncentrácia ako by mala byť. V pľúcach je ešte stále veľa mikroorganizmov, už nie sú agresívne typy, ale bežné a je ich moc. Treba inhalovať časť imunologických liekov rovno do pľúc. Veľmi malé dávky na Vincentku. Inhalovať do pľúc čerstvé bylinky, ihličie stromov, pod nos natrieť mentolovú masť. Inhalovať niekoľkokrát denne. Aj v noci mať v miestnosti atmosféru s bylinkami, ihličím, soľou. Na noc naplniť miestnosť. Kúpiť inhalátor aj do miestnosti.
V tele skutočne nie sú škodlivé mikroorganizmy, ale tie užitočné sú prebujnené. Treba liečbu smerovať cez pľúca dovnútra. Treba prevádzať pravidelnú dezinfekciu mikroorganizmov aj tri mesiace. Ono sa to upraví.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto sú pravé pľúca. Masírovať oblasť pravých pľúc a vtierať slnečnicový olejček každý deň po dobu 3 týždňov.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo všetko obkreslilo. Tvorba modifikovaných blanovitých buniek je aktívna a valí sa hlavne do pľúc, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začínajú sa tvoriť dlhovekejšie bunky. Slabšie miesto sú rebrá. Natierať oblasť hrude a rebier kriedou na tabuľu 3 krát do týždňa po dobu jedného mesiaca.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto sú pravé pľúca. Terapia kriedou uvedená vyššie. Tiež omývanie tela bežným vápnom. Za hrsť vápna do litra vody a omyť telo raz do týždňa jeden mesiac.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začínajú sa tvoriť dlhovekejšie bunky Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začínajú sa tvoriť dlhovekejšie bunky Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto z hľadiska biochemického sú pľúca. Realizovať terapiu pľúc. Kúpiť inhalačný prístroj, do neho sa dáva najčastejšie Vincentka, v nej postupne rozpúšťať imunologické lieky. Najprv malé dávky a potom mierne zvýšiť. Vždy najviac pol tabletky. Do Vincentky odšťaviť pár kvapiek byliniek alebo ihličia a inhalovať do pľúc aspoň 15-20 min. Na noc dať do miestnosti čerstvé bylinky, ihličie a vrecko mokrej soli. Všetko mokré a rozdrvené.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tak isto pľúca. Začínajú sa tvoriť dlhovekejšie bunky Slabšie miesto je v pravých pľúcach. Tu je ešte malé množstvo neštandardných buniek obalených do skeletu. Organizmus si ich nevšíma. Žiadne riziko. Už teraz si s nimi organizmus poradí. Pud sebazáchovy to nechce liečiť. Organizmus ich sám objaví a zlikviduje.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Tvorba užitočných látok voči mikroorganizmom začala bežať. Tak isto prebehli správne modifikácie. Likvidujú nežiaduce mikroorganizmy. Podiel na ozdravení mali aj imunologické lieky.

Geriatrická strava cez kožu: naďalej obklady tela zeleninou a ovocím, organizmus chce vitamíny cez kožu. Týždeň šúchanie tela šťavami zo zeleniny a ovocia. Tiež imunologické lieky cez kožu naďalej dávať raz týždenne.

Geriatrická diagnostika biely tuk: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Začalo sa produkovať asi 140 000 jednotiek užitočných látok z tuku. Počet modifikácií narástol na 50% z celkového počtu. Naďalej treba na telo dávať múmio, moč, hlinu z jaskyne. Raz do týždňa poumývať telo. Netreba veľké dávky, drobný kúsok múmia veľkosti mravca, ostatné za čajovú lyžičku. Aplikovať dva mesiace.

Geriatrická diagnostika mikrobiálna: nežiaduce mikroorganizmy boli zlikvidované, čo je výborná správa. Bežné mikroorganizmy sú premnožené. Liečba inhaláciou cez pľúca všetko napraví. Dalej užívať na trávenie všetky druhy bioproduktov s rôznymi mikroorganizmami. Kúpiť v lekárni bifido kultúry. Na telo striedať všetky druhy plesnivých syrov, z každého iba kúsok natrieť na telo. O dva dni iný druh syra a tak pokračovať. Použiť čo najviac druhov plesňových syrov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.