Venujeme sa prieskumu živých i mŕtvych ľudí, ktorí sa dožili vysokého veku. Nie sú tu uvedené všetky prípady, ktoré bádame vešteckými schopnosťami. To by sme potrebovali mnoho času, aby sme všetky spracovali a ani by to nebolo v podstate zaujímavé. Bádanie v oblasti dlhovekosti robia tri osoby: Saša Pueblo, ezoterička Her Barónka a ezoterička Večné dieťa. Všetci robíme veštecké výkony na posmrtné záznamy osôb, ktoré po sebe zanechali spomienky vo svete mŕtvych a v magmatických poliach. Tak isto veštecky skúmame živých ľudí. Výsledky výskumu vzájomne konzultujeme na osobných stretnutiach. Spoločne ich dopĺňame a prezentujeme pred skupinou 15 ezoterikov, ktorí tiež majú určitú úroveň vešteckých schopností.

Takýmto postupom sa usilujeme o to, aby sme sa vyvarovali chybným vešteckým výkonom. Teda je tu možnosť spätne preveriť správanie dlhovekých ľudí, čo robili, ako to robili, čo im ubližovalo a čím a akými postupmi sa doničili. V prípade dlhovekosti sa jedinci doničili tým, že chceli niektoré látky užívať cez ústa, dokonca cez cievy a podobne. Jediná bezpečná cesta v geriatrických modifikáciách je cez kožu. A cez trávenie iba určité druhy potravín, ktoré brušný mozog požaduje.

Saša Pueblo neustále študuje aj odbornú medicínsku literatúru a potom pripravuje pre meditujúcich prednášky, písomné prezentácie a celodenné semináre, kde sa všetko spája dokopy, ako sú odborné poznatky, výskumy, zistenia, skúsenosti a zasvätenia ako prenos určitých schopností tých, ktorí pred nami robili geriatrické programy. Na prvý pohľad by sa zdalo, že veštecké skúmanie v oblasti geriatrického výskumu je jednoduché. Je treba určiť, čo za informácie sa vlastne hľadajú, často rozhoduje aj spôsob, ako k tomu pristupujeme. Hľadáme ľudí, ktorí sa dožili v plnom zdraví a vitalite viac ako 100 rokov. Ale niektorí by sa dožili aj 150 rokov a zahynuli nešťastnou náhodou. Niektorí sa dožili vysokého veku z dôvodu genetických porúch a dostali do vienka delenie buniek nie na 80 rokov, ale 160 a viacej. Niektorí jedinci sa zachránili z chorôb nesprávnymi modifikáciami a zahynuli neskoršie. Celkovo je skúmanie v tejto oblasti náročné a zdĺhavé, ale jednoznačne všetko, čo tu tvrdíme, stojí na bádaní a hľadaní skúseností tých, ktorí to robili pred nami.

K tom treba pridať aj vlastnú geriatrickú prax a aplikáciu toho, čo sme zistili, do reálnej praxe dnešných ľudí. Aj tu robíme množstvo vešteckých skúmaní, ako sa v geriatrických programoch napreduje. Je tu spojenie skúseností z minulosti, teoretického bádania, hľadania rozumového prístupu, vlastnej praxe Sašu Puebla a ostatných ezoterikov. A nakoniec sa cez geriatrický program dostaneme k bunkovej ezoterike, charizmatickému pestovaniu náboženských symbolov vo vnútri duše aj tela.

Ďalej tu uvádzame zoznam prípadov, ktoré sme v rámci geriatrického prieskumu preverovali a viedli k zákonitostiam geriatrickej modifikácie buniek ľudského tela. Zároveň sa chcem poďakovať za spoluprácu veštecky ladenej ezoteričke s prezývkou „Her Barónka“, ktorá nezávisle skúma rôzne prípady. Osobne sa stretávame a porovnávame si prípady, ktoré sme preverovali v rámci geriatrického prieskumu.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 9 ] VP Sibír, 140 rokov – živý.
Chudý až vysušený, pohyblivý, čulý, výborný sluch a zrak, orgány ako u 60 r. zdravej osoby, psychika tiež. Celý život pohyb vo voľnej prírode, pracoval s drevom, živicou. Bez stresov, vyrovnane. Prežil klinickú smrť, odvtedy komunikoval s prírodnými duchmi, priťahoval zvieratá. Celý život sa stravoval striedmo, pojedá živé larvy, natiera sa živicou. Teraz už iba posedáva na slnku.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [E,7 ] VP Kaukaz 120 rokov – živý
Chudý, trochu nahluchlý, orgány ako u 50-55 r. zdravej osoby, psychika asi 70 r. zdravý človek, šedá kôra v. mozgu iskrivá. Často vyosený, podľa miestnych obyvateľov „uletený“, komunikuje so svojím „BOHOM“ predpovedá udalosti, ktoré sa stanú. Celý život pracoval s pôdou, dával si obklady z bahna, bylín, kúpal sa v studenej vode. Pojedal rôzne byliny, korienky, sem tam živé mäso, ale málo. Sex iba s mladými dievčatami, aj teraz s nimi flirtuje, je vnútorne vyrovnaný a pozitívne mysliaci.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 13 ] VP India 65 rokov – živý – nie je Ind, iba tam býva.
Chudý, až vysušený, vysokoškolsky vzdelaný, usadený v neurónoch veľkého mozgu, orgány ako u 30-35 r. zdravej osoby, uštipačný, sarkastický, ostrý a nabrúsený mozog. Jadrový fyzik- atómy, protóny, neutróny. Ustavične si robí čerstvé šťavy z tropických plodov /papaya, ananás, mango…/, pije mlieko z kokosu, dužinu si nakrája na kúsky a celý sa ňou obkladá. Potraviny konzumuje iba akoby sparené, skoro surové. Trávenie výborné. Medituje, cvičí komplikované jogínske asány, programuje si dlhovekosť, chce sa reinkarnovať. Sex ho zaujíma iba ako omladzovací elixír, ustavične si odsáva sex. energie a dobýja sa nimi, sex berie ako harmonizáciu energií. Myseľ má priam presiaknutú fyzikou.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 7,8 ] VP Rusko 85 rokov – živý
Čulý, vitálny, orgány ako u 40 r. zdravej osoby, mozgová kapacita úžasná, dokáže hravo komunikovať s 20 – 30 r. vedcami. Vedec – jadrová fyzika, zaujímal sa o genetiku buniek. Strava narýchlo, „nemal čas“, taký bol pohltený prácou, najčastejšie surové, špargle, čínsku kapustu, hľuzy, ryby – ikry, mladé jahňacie a kozľacie mäsko – malé surové kocky ako chuťovky, vodku popíja na ostrenie mysle. Kmeňové bunky sa ustavične akoby rozmnožovali, vibrujú, odovzdávajú si informácie ako v telefónnej ústredni. Čím viac myslí, tým viac sa až nenásytne „množia“ – hmýria? Spí minimálne, je to strata času, keď oddychuje fyzicky, myseľ stále pracuje ako nabrúsená britva. Dáva si saunu, metličky, ľadové kúpele, až váľanie sa v snehu. Sex bez citu iba tak raz, dva, tri , príliš zaujatý prácou.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, 10 ] ZP Sev. Amerika, 100 rokov – info pole
Tučná indiánka, orgány ako u 40 r. zdravej osoby. Porodila asi 10 detí, dlho kojila, len čo skončila, ihneď otehotnela, mala čulé a vitálne bunky, čím viac detí, tým boli bunky vitálnejšie, akoby sa stále rozmnožovali. Strava pestrá, hlavne veľa zeleniny, ovocia, zo stromov zbierala kôru, varila rôzne čaje, robila rituály plodnosti s pocitmi že je šťastná DOJNICA a súčasť MATKY ZEME. Zomrela v tranze /srdce?/ – prehnala to s rituálmi.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ K,14 ] ZP Južná Amerika, 130 rokov – info pole
Vysušený černoch, orgány ako u 55 r. zdravej osoby, jednoduchý, prírodný človek, vnútorne vyrovnaný. Pojedal hmyz, červy, hadov, pil nápoj zo stromov /urobil zárez/, z tých tekutín bol vitálny a zdravý. Celý život ťažko fyzicky pracoval v lese sám – samotár. Zomrel na uštipnutie hadom.

7. Zemepisná šírka a dĺžka [ L,4,5 ] VP Afrika, 125 rokov – info pole
Tučný plantážnik, orgány ako u 40 r. zdravej osoby. Pojedal slizké živočíchy, /vodný sliz spod skál – kameňov/, ktoré ho doslova bunečne omladzovali, celý čas popíjal sladkastý alkohol, fajčil tuhý tabak, väčšinou sa len povaľoval, robil iba obchôdzky na koňovi. Prikladal si na seba pijavice, narezával si aj kožu a vkladal si do nej nejaké žlté kamienky, natieral sa miazgou zo stromov. Sex s mladými otrokyňami, aj s deťmi.

8. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, F,11,12 ] VP Čína, 130 rokov – info pole
Chudý /suchár/ orgány ako u 50 r. zdravej osoby, myseľ bystrá, pohyblivý. Pracoval na poliach s ryžou, stále bol vo voľnej prírode, napriek ťažkému životu bol pokojný a optimistický. Celý život sa živil korienkami stromov, pojedal červy, hady, maličké vtáčiky, všetko živé, pil dažďovú vodu alebo si varil rôzne čaje z bylín. Zomrel dobrovoľne, zaliezol do bútľavého stromu a tam zomrel. Priam zoschol.

9. Zemepisná šírka a dĺžka [ M,14 ] ZP, Južná Amerika, 120 rokov – info pole
Porucha pri narodení, celý život sa choval ako dieťa, intelekt asi na úrovni 3-5 rokov, orgány ako u 20-25 r. zdravej osoby. Pocit akoby sa v jeho bunkách zastavil čas. Jeho svet boli hračky a zábava. Zomrel na banálne prechladnutie. /zmokol/.

10. Zemepisná šírka a dĺžka [ L,15 ] VP, Austrália, 145 rokov – info pole
Orgány zachovalé ako u 40-50 r. zdravej osoby. Venoval sa zvieratám – chovu? Jedol všetko bez rozdielu, surové, aj tepelne upravované, mal úžasný apetít aj spaľovanie ako správna chemická fabrika. Čo sa týka sexu, pocit, že je na svete iba pre ustavičné oplodňovanie, ako zdravý žrebec. Čím viac sexu, tým viacej abnormálnej čulosti, mladosti, bujarej vitality. Priam to v ňom kypelo. Zomrel na pád z koňa.

11. Zemepisná šírka a dĺžka [ P,10 ] VP, Antarktída, 130 rokov – info pole premiestnené z [ J, 12,13 ] Sumatra
Orgány zachovalé ako u 45-50 r. zdravej osoby. Bol ako taký tulák – Večný žid. Zaujímal sa o všetko, Zem, kozmos, meteority, kosti,…Chytal jašteričky, prikladal si ich na seba. Zvnútra bambusu zoškraboval, tenkú dužinku /?/, z toho vyrábal guličky, medailóniky ako antikoncepčné tabletky? Jedol všetko /hlavne tropické plody/, ihneď sa to spracovalo na prvky, živiny, tuky, vitamíny. Pri tukovom orgáne mi nabieha 400. Priam presiaknutý kyslíkom. Regenerácia buniek až prská. Stále sa mi mieša informácia muža a ženy, nedáva to logiku. Akoby mal oba pohlavné orgány a nevedel sa rozhodnúť, či bude muž alebo žena. Zomrel nečakane na nehodu.

12. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 2 ] VP, Britské ostrovy, 110 rokov – info pole
Orgány ako u 40 r. zdravej osoby. Myseľ do neskorého veku iskrivá. Zaoberal sa genetickým výskumom, niektoré pokusy realizoval na sebe. Narezal si kožu na ruke alebo na nohe a vkladal si tam vypestované kultúry a opäť robil z toho testy. Natieral sa aj výkalmi, mal peknú mladistvú kožu, tukový orgán vyrábal kvalitné látky /310/. Sex s mladými dievčatami, hlavne s pannami, natieral sa ich krvou. Zomrel nečakane, potkol sa, nešikovne sa udrel, mal vnútorný výron do mozgu.

13. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 11 ] VP, Čína, 85 rokov – info pole
Chudý, orgány ako u 50 r. zdravej osoby. Pamäť vynikajúca, bunky sa mu krásne regenerovali. Psychika – často sa vyosoval, ale mal to pod kontrolu. Myseľ čulá, vitálna. Zbieral informácie o liečiteľstve, rastlinkách, pestoval včely a robil s nimi na sebe pokusy. Zobral si včelie pláty, prikladal si ich na telo, hovoril, že sa omladzuje. Nechal sa od včiel aj napichať – ako liečivá akupunktúra, včelí jed aj med si pridával do obkladov, nápojov, mastičiek. Bol z toho vitálny a životachtivý, hyperaktívny, až iskril. Okrem toho drvil v rukách kamienky /z kremeňa/, konáriky – živice, puky, cez ruky prijímal informácie do celého tela. Komunikoval s duchmi prírody. V mladšom veku sa stravoval normálne, pridával si ako lahôdku opekané červy a larvy. Zomrel na predávkovanie včelích vpichov.

14. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 13, 14 ] ZP, Južná Amerika, 95 rokov – info pole
Tučný, fyzicky aj psychicky úroveň 50 – 55 r. zdravej osoby, pozitívny, veselý. Tukový orgán mu fungoval ako chemická konzerváreň, ustavične produkovala všetky prvky, látky, živiny, akonáhle niečo zlyhávalo, okamžite štartoval. Zapodieval sa pitvaním žiab, rýb, vodnými živočíchmi, vyoperoval ikry? pojedal ich, nakrájal si plátky z čerstvých rýb a ukladal si ich na pečeň a slezinu. Črevá a vnútornosti rozmiešal –rukami rozmágal, a natieral si ich na kožu. Pil zásadne čistú vodu z prameňa, cvičil čosi ako joga – vlastná zostava, zameriaval sa hlavne na dychové cvičenia. Bol až presiaknutý kyslíkom. Zomrel na nečakané objedenie na svadbe alebo rodinnej oslave.

15. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 14 ] ZP, Severná Amerika vyše 100 rokov – info pole
Šaman vysušený ako pergamen, orgány v priemere ako u 60 r. zdravého človeka, žalúdok ako u 80 r., psychika ako u 70 r. zachovalého človeka, pomalšie myslenie, ale nie kvôli starobe, len má niektoré neuróny čudne pospájané. Bol medicinmanom, vyrábal z bylín, zoschnutých kôr stromov, kostí a koží nejaké prášky, nazýval ich prášky večnej mladosti a elixír lásky. Popíjal ich, prikladal si ich sebe aj druhým na telo, previazal koženými popruhmi a robil magické rituály /pohybový tranz/, nadväzoval tak styky s Veľkými Duchmi, ktorí mu pomáhali a radili. Vyhľadával hadov, magicky a hypnoticky ich paralyzoval, potom ich skrútil do kruhu a používal ich ako „kotúče“, ktoré si prikladal na seba. Hady v tom tranzovom stave vylučovali zvláštne sekréty, ktoré prenikali do kože až do orgánov. Občas hadov nakrájal a surových zjedol. Natieral sa aj popolom a blatom, všetko robil rituálne. Zomrel tíško na starobu, chcel zomrieť.

16. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 9, 10 ] VP, Sibír, 90 rokov – info pole
Chudý, orgány ako u 45-50 r. zdravej osoby, psychika ako u 50 r. zdravej osoby, jasná myseľ, žiadna senilita, schopný komunikovať bez problémov. Tukový orgán produkoval asi 50 látok. Zaoberal sa astronómiou, meteoritmi, zbieral informácie zo všetkých zdrojov, ukladal ich do archívnych obalov v kozme. V skutočnosti pracoval ako vedec bádateľ na voľnej nohe. 80 % času trávil v prírode, hlavne v noci, „načúval“ tichu kozmu, fascinovali ho nočné zvuky. Jedol živé červy, larvy zo stromov spod kôry, zo zeme aj čosi ako dážďovky. Ustavične žmolil živicové haluze, výhonky- púčiky, natieral si nimi dlane, ktoré potom prikladal na rôzne miesta na tele. Alkohol iba občas /tvrdý/. Sex do neskorého veku, normálny. Zomrel na zlomeninu stehenného krčka, dostal infekciu, vysoké horúčky.

Pridaj komentár