Prosím vás o druhu kontrolu môjho zdravotného stavu. Robil som posledné 2 mesiace vaše doporučené procedúry týždenne raz. Ďakujem.

Pracujete na svojom zdraví (predošlý profil A 913). Ako je zvykom, ide vám to ako v lete na saniach. No predsa ide. Môžeme pristúpiť k liečbe detailov a dosiahnuť celkové uzdravenie. Tak sa čiňte a zmeňte vzťah k svojmu telu. Ako keby nebolo treba, aby fungovalo. To je klasický prístup duchovných osôb.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je nedostatočný. Treba viac surovej kapusty alebo kyslej kapusty. Najslabšie miesto sú neuróny veľkého mozgu a to spánkové laloky. Natierať oblasť okolo uší švédskymi kvapkami.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obnova zakončení je v poriadku. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Málo orechov, mandlí, slnečnice, lieskovcov. Treba väčšie množstvá. Slabé miesto je v oblasti pečene. Zomlieť orechy, mandle a lieskovce a prikladať na oblasť pečene raz do týždňa po dobu 6 týždňov.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo. Modifikované liečivé bunky sa tvoria z oblasti blany kože. Smerujú hlavne do nervstva tela.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto je pravá noha a stehenný kĺb. V danej oblasti realizovať akupunktúru a to značne hĺbkovú 2 krát.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto je kĺb pravej nohy. Prikladanie striedavo ľadových a horúcich kameňov. Kamene variť, vytiahnuť, mierne ochladiť a priložiť, ďalšie kamene v chladničke schladiť. Robte tak raz do týždňa jeden mesiac.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto je celá chrbtica a pravá noha. Akupunktúra chrbtice a nohy. Tak isto treba začať športovať a to najlepšie plávať. Nemáte svalovú kondíciu, ste vo výkonnosti mŕtvoly. Starajte sa o seba poriadnejšie.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa mierne dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto biochemicky bola označená pečeň. Všetky látky v nej sa tvoria nedostatočne. Šport. Prekrvenie organizmu. Nemáte pohyb a pomaličky vám odumrú svaly. To je syndróm ľudí, ktorí chodia autom aj na záchod.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Tvorí dostatok vakcinačných látok pre organizmus.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto je pečeň.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: znovu ste zvýšili tvorbu užitočných látok z tuku na 5 000 jednotiek. Máte trvalý rast, čo je dobré, ale môžete dosiahnuť až 400 000 jednotiek. Modifikácie v tuku a to palcáky, dlaňovky, prerušované pásy, dlhé pásy, éčka, špirály sú realizované v rozmedzí 10 – 40 %. Teda treba pracovať ďalej. Múmio, hlina z jaskyne, žĺtka z vajec, šúchať telo u maséra dočervena. Natierať telo krémom, do ktorého pôjde med, šúchať telo alobalom. Raz do týždňa po dobu dvoch mesiacov.

Geriatrická diagnostika psyché: nemáte dobrý prístup k pudu sebazáchovy, bránite mu poriadne prenikať do tela. Bojujete s ním ako chlapček na pieskovisku, keď ste sa hrali na vojakov. Máte sa mu vyhrážať, že sa zasamovraždíte a zároveň keď pre vás robí, uctievať ho. V noci ho necháte pracovať skorej ako erotickú masérku. Dobré programovanie.

Geriatrická diagnostika mikroorganizmov: nežiaduce mikroorganizmy sú ešte v hrubých črevách. Natierať túto oblasť švédskymi kvapkami, prikladať olomoucké syrečky.

Pridaj komentár