Znovu som vás po čase zdiagnostikoval, ako beží vaša geriatrická liečba (predošlý profil A 894). Vieme obaja, ako zdĺhavo ste nabiehali na takýto typ liečby. Ako ezoterik na východný spôsob ste sa psychicky odpojili od fyzického tela. Viem, aké ťažké je vrátiť sa do svojej fyzickej podstaty. Duchovný rast na úkor zdravia je ten najhorší spôsob. Verím, že sa vrátite do svojho fyzického naturelu už kvôli vážnemu stavu vašich očí. Stav očí sme zastabilizovali a iba váš psychický postoj bráni, aby ste sa vyliečili. Nie je to pre vás ľahký návrat. Usilujte sa ísť ďalej a zmeňte neochotu starať sa o svoje fyzické telo. Budem sa vám venovať, aj keď mám zásadné výhrady voči prístupu k pudu sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Poškodené oblasti v zadnom zrakovom mozgu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Stále cítiť, že sa pohybujete z kĺbových spojov. Ľadové obklady z mrazenej zeleniny prikladať postupne na všetky kĺbové spoje rúk a nôh asi dva týždne a to 4 krát všetky spoje.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Najslabšie miesto – čiastočne zanesené cestičky, kadiaľ vytekajú užitočné látky z pankreasu. Na telo hrubšiu handru a na ňu plátky z citróna. Hlavne nohy a boky tváre.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najslabšie miesto – ešte sa netvorí dostatok červených a bielych krviniek. Namočiť uterák do vody, v ktorej je rozpustená jedna tabletka múmia (2 dcl vody) a šúchať telo. 1 krát do týždňa, spolu 4 týždne.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najslabšie miesto sú krvné vlásočnice v oblasti očí. Slabý prietok krvi z dôvodu zanesenia hlbšie v hlave. Ukladať na telo a hlavne ruky a plecia rôzne druhy kameňov z prírody. Dať na telo viac, ležať. Každý deň pred spaním aspoň 20 dní.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Netvoria sa dlhovekejšie bunky. Nedostatočne sa šúchate jadrovým mydlom. Pridať kefu a dočervena vyšúchať. Najslabšie miesto je lymfatické riečište v pankrease. Pokračovať v omývaní tela Solfatanom podľa pokynov brušného mozgu.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba hormonálnych látok je dostatočná. Pokračujte vo vtieraní hormonálnych látok do kože skoro každý deň v oblasti žalúdka. 1 tabletku.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo. Ešte nedošlo k tvorbe liečivých blanovitých buniek. V zásade je problém vo vašej psychike. Jednoducho to odmietate. Nechcete pustiť do akcie pud sebazáchovy. Tak zvážte, čo vlastne chcete.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Nikde necítiť tvorbu dlhovekých buniek. Jadrové mydlo. V zásade to odmietate. Zase skúste zmeniť postoj.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Vytvárate asi 100 užitočných látok do tela. Pud sebazáchovy si sťažuje, že odmietate tvorbu užitočných látok v tuku.

Geriatrická diagnostika očí: kyvadlo neobkreslilo oči ani zadný zrakový mozog. Bunky v mozgu sú zničené a nedostatočná hustota. Presun zrakových aktivít zo zadného zrakového mozgu do neurónov predného mozgu.

Geriatrická diagnostika psyché: v zásade blokujete činnosť pudu sebazáchovy a nemôže pracovať v každej časti tela. Máte vnútornú nedôveru a nechuť sa v podstate vyliečiť. Verím, že zmeníte prístup.

Nočná psychika: v noci ste pud sebazáchovy násilne zovreli a odmietate ho. Skúste zmeniť prístup. Ináč nemá cenu venovať sa tomuto druhu liečby.

Pridaj komentár