Chcel by som vás poprosiť o kontrolnú diagnostiku geriatrickej liečby. Asi nie som najusilovnejší, ale dúfam, že aspoň voľačo sa zlepšilo.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil doterajší postup samoliečby cez pud sebazáchovy (A 892). Celkovo idete dopredu a všetky ukazovatele sa zlepšujú. Môžeme sa začať venovať drobnejším chorým oblastiam vo vašom tele.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo detailne a v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabé miesto sú ganglie vo svaloch. Liečiť cez brušný mozog a pud sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najhoršie miesta sú bielkovinové zátky v riečišti pankreasu našťastie vo vnútri. Pud sebazáchovy chce, aby ste si robili obklad z alobalu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa trvácejšie bunky. Pozornosť treba zamerať na biele krvinky, aby ešte lepšie pracovali pri imunitných reakciách v tele. Prikladajte si vrecko s rôznym obsahom na hlavu. Vrecko môže obsahovať kamienky, drievka, kockový cukor, kávu, hlinu a podobne. Treba napraviť a dotiahnuť aktivitu bielych krviniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba trvácejších buniek. Najhoršie miesto sú cievy a žily do srdca, ktoré sú mierne zanesené a treba ich očistiť. Pud sebazáchovy naznačuje na obklady z rozrezaných citrónov uložených do handier. Aspoň mesiac prikladať 2-3 krát do týždňa. Omývať telo citrónovou vodou.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba trvácejších buniek. Najhoršie miesto sú lymfatické zakončenia do svalov, ktoré sú všade zanesené. Na určitý čas obmedziť jedenie chleba a hlavne lepok. Bezlepková diéta. Omývať telo čerstvou rozriedenou citrónovou šťavou. Behať, potiť sa a počas toho sa natierať slabučko šťavou. Bezlepková diéta 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba trvácejších buniek. Najslabšia je oblasť štítnej žľazy. Kapustové listy si prikladajte 2 krát do týždňa. Telo omývať mesiac aj viac kapustovou šťavou, ale aj kelovou a tekvicovou. Konzumovať tekvicové jadrá kvôli obsahu zinku.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo. Došlo k žiaducim genetickým zmenám a organizmus hlavne v kožnej blane tvorí migrujúce blanovité bunky, ktoré upratujú skoro všade. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba trvácejších buniek nie je. Najslabšie miesto sú tenké črevá a prísun vitamínov do tela. Kúpte si komplex vitamínov a natierajte celé telo po rozpustení. Každý deň aspoň dva týždne.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Zvýšili ste tvorbu užitočných jednotiek z tuku z 1000 na 14 000, čo je výborné.

Modifikácia tuku „palce“: pokrývajú iba 20% psychických výkonov. Treba dobudovať. Masáž u maséra, ale čisto ako tlak prstov alebo masáž iba končekmi prstov.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: pokrývajú iba 30% orgánov a systémov tela. Na suché telo natierať rozdrvené múmio, síru, jaskynnú hlinu, sušené byliny.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: z celkového množstva iba 20%. Umývať telo svetlým jadrovým mydlom. Do toho rôzne olejčeky, masť alebo kúsky zomletého mäsa.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: máte ich na 70% zbudované. Vyžaduje na seba dávať utierky na riad alebo ich ponatierať kvargľami a potravinami. Nechať stáť jeden deň a potom dať na telo.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: sú dobudované na 50%. Jaskynné bahno a kúpať sa v tom + minerály do kúpeľov ako soľ na kúpanie.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: dobudované na 40%. Šúchať telo mäsom, kožami, tvarohom, syrom a umývať mliekom.

Modifikácia tuku „slimák“: zatiaľ žiadne. Šúchať telo machom z lesa, aj suchým.

Modifikácia tuku „štvorce“: iba jeden objekt v tuku. Viac vyžaduje masáž od mladej masérky, relaxačná a pohodová.

Modifikácia tuku „magnetické E“: zatiaľ zbudované na 10%. Treba magnetické pásiky z umelej hmoty a väčšie magnety. Šúchať a chodiť po holom tele.

Geriatrická liečba hnedý tuk: kyvadlo ho síce obkreslilo, ale pre organizmus nefunguje dobre. Nemá v sebe dostatok vakcinačných látok. Masáž bylinkovými preparátmi ako materina dúška a iné voňavé bylinky. Emulzie.

Psychika: ešte stále nemáte správny postoj k pudu sebazáchovy. Nie je to pre vás Božstvo, ale malý chlapček. Chýba náboženský prístup. No už sa objavuje náznak. V nočnej chémii ho skôr pustíte do liečivých aktivít ako počas dňa. Mali by ste si predstavovať, že zaleziete do embryonálneho stavu a nebudete sa motať do činnosti pudu sebazáchovy.

Pridaj komentár