Poprosím váš o kontrolu a navrhnutie ďalších terapií. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, ako sa vám viedlo v geriatrickom programe (A 891). Podarilo sa vám zlikvidovať čierne deštruktívne modifikácie v tuku a vytvárate nové žiaduce modifikácie. Celkovo idete dopredu. Venujte sa špeciálne geriatrickej liečbe nohy.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Najhoršia oblasť sú poškodené drobné plochy neurónov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervové zakončenia v tele, aj celé nervové dráhy. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšia je oblasť na ľavej nohe. Zamerajte sem liečbu. E vitamínu je dostatok.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je upchanie jednej oblasti bielkovinovou zátkou. Zamerať terapie na túto oblasť. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku. V bunkách došlo k vhodným zmenám. Tvoria sa aj dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je kostná dreň lebky. Sem treba zamerať liečbu.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku. Tvoria sa aj dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je spodná časť ľavej nohy. Sem zamerať liečbu.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku. Došlo k žiaducim genetickým zmenám, ktoré vyvolali blanovité bunky. Najslabšie miesto je ľavá noha. Sem zamerať starostlivosť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Modifikované blanovité bunky pozmenili aj bunky hormonálnych žliaz. Tvorba estrogénu je presunutá do tuku. Tvoria sa dlhovekejšie bunky v tele.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Tvoria sa požadované túlavé blanovité bunky a prenikajú do ostatných buniek a menia ich geneticky na dlhovekejšie.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je v poriadku. Tvoria sa dlhovekejšie bunky v tele.

Geriatrická diagnostika ľavej nohy: kyvadlo ju neobkreslilo. Stav nohy pod kolenom ako u 100 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Príčina chorobnosti je v neschopnosti buniek tejto oblasti deliť sa. Vyčerpanosť. Zlá obnova. Zamerať do tejto oblasti pozornosť. Pud sebazáchovy chce do tejto oblasti obklady z chleba a zaviazať. Potierať čerstvým mäsom – bravčové, hovädzie. Propolis, múmio, bahno a rašelina. Kapustové obklady.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku ste začali vyrábať 60 – 80 000 užitočných jednotiek.

Modifikácia tuku „palce“: vytvorených je iba 10%, čo je slabá angažovanosť.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: vytvorených je iba 20%, viac sa usilujte.
Modifikácia tuku „hviezdičky“: vytvorených je 80%, treba dotiahnuť.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: vytvorených je 50%, viac sa usilujte.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: vytvorených je 100%, dobrý výsledok.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: vytvorených je iba 10%, viac sa usilujte, neflákajte to. Pýtajte sa pudu sebazáchovy, ako to dosiahnuť.

Modifikácia tuku „slimák“: vytvorené nie sú žiadne. Prikladať na telo lastúry.

Modifikácia tuku „mriežka : zatiaľ žiadne. Prikladať erotické obrázky na telo.

Modifikácia tuku „magnetické E“: vytvorené nie sú žiadne. Treba pracovať s obrázkami magnetov, magnetické pásy, magnety prikladať. Magnetizovaná voda.

Modifikácia tuku „trojuholník“: genetická zmena maternice. Vytvorené nie sú žiadne modifikácie. Prikladať na telo rôzne živé kvety.

Geriatrická modifikácia hnedý tuk: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70. Riziko rakovinových mutácií značné. Hnedý tuk je zdrojom jedovatých látok a mikroorganizmov. Treba sa razantne venovať hnedému tuku. Pud sebazáchovy chce, aby ste si telo obväzovali čistými obväzmi. Zatiahnuť a spomaliť prietok krvi, postupne – ruky, nohy, hruď a brucho asi na jednu hodinu. Potom uvoľniť. Povrch obväzov potrieť cesnakom. Spraviť aspoň 10 krát počas 1 mesiaca.

Geriatrická diagnostika biochémie: totálny nedostatok železa v tele. Železo je prijaté, ale organizmus ho uloží do ľavej nohy pod členok a nižšie. Bunky sú tu prepité železom. Do tela ide minimálne. Pud sebazáchovy doporučuje prikladať na oblasť chorej nohy tabletky železa a zaviazať. Prípadne natrieť do kože a nechať pôsobiť.

Psyché: pud sebazáchovy pracuje všade aj v noci. Dobre ste sa mu podriadili.

Pridaj komentár