Chcela by som sa pustiť do geriatrického programu. Našli by ste si čas pripraviť pre mňa geriatrický profil s odporučeniami? Momentálne mám problém s bolesťou hlavy, súvisí to asi so zmenami tlaku, inak sa cítim v poriadku.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav z hľadiska geriatrického, čo znamená cez genetický stav vašich buniek. Už som vám robil bežný zdravotný profil, kde som konštatoval, že ste zdravá. Geriatrický profil potvrdil, že ste do vienka dostali delenie buniek na 200 rokov. A tomu sa hovorí šťastný osud. Oceňujem, že odstránite aj tie drobné nedostatky a pokiaľ všetko pôjde ako má a osud dá, tak aj 120 rokov v plnej vitalite. Čo sa na staré kolená naučíš, ako keby si v 120 – ke našiel!

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Váš skutočný vek je 59 rokov. Obsah U vitamínu je dostatočný v celom tele. Slabšia oblasť je drieková nad kostrčou. Pud sebazáchovy odporúča cez handru prikladať listy chrenu. Vybrať chren a nechať naklíčiť. Aspoň 3 obklady.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesta sú nervové zakončenia prstov a očí. Pud sebazáchovy odporúča natierať telo harmančekovým krémom a trochu olivového olejčeka z lekárne. Asi 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Najslabšie chrupavky sú v bedrových kĺboch. Pud sebazáchovy odporúča ľadové obklady z mrazenej ryby, priložiť rybu vo fólii a zakryť uterákom. Každý kĺb najmenej 7 obkladov. Nebáť sa bolesti z chladu.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Netreba robiť nič, obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Kvalita buniek je dostatočná. Najslabšie miesto sú rebrá na obidvoch stranách. Pud sebazáchovy odporúča obklady rebier dvakrát mletým bravčovým a hovädzím mäsom, tenkú vrstvu nechať pôsobiť hodinu.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. V zásobe ešte ďalšie delenie na 100 rokov. To ste dostali ako darček pri narodení. Najhoršie miesta sú cievy a žily do pľúc a srdca. Vytvárajú sa tu nánosy lepku. Pud sebazáchovy odporúča na dva mesiace vysadiť chlieb a jesť iba suché náhrady z ryže alebo kukurice. Popíjať citrónové nápoje. Tým sa krvné riečište vyčistí.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najhoršie miesto je lymfatická špongia na krku, je tu veľa mŕtvych buniek. Natierať mesiac telo olivovým olejčekom, iba malé plochy a nechať pôsobiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Estrogén sa vytvára v tuku, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko. Delenie buniek je dostatočné. Všetko ako u 10 ročnej zdravej osoby. Všade možnosť tvorby ďalšieho delenia. Pri narodení ste dostali dvojitý potenciál delenia buniek. Bežní ľudia dostanú na 100 rokov a vy na 200 rokov. To aj mňa poteší. Najhoršie miesto je srdce. Prikladať na oblasť srdca skorocel, púpavu, rôzne jarné byliny a kvietky asi 10 krát.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: od predchádzajúceho diagnostikovania ste sa posunuli na tvorbu 600 látok prospešných organizmu, čo je dobré. U vás to funguje nejako samo. Bolo by dobré umývať telo jadrovým mydlom – tým bledším, to odporúča pud sebazáchovy.

 

Pridaj komentár