Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky zhodnotil, ako pracujete v oblasti bukovej ezoteriky a ako využívate možnosť genetických modifikácií, ktoré sú na prospech organizmu (A 924). Možno hovoriť o tom, že už máte zbudovaný dobrý základ a možno dolaďovať detaily. Verím, že cez geriatriu prejdete do bunkovej ezoteriky.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto sú spánkové laloky. Treba sa sústrediť do tejto oblasti. Hladina U vitamínu v tele je dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto sú nervové dráhy v pľúcach. Treba sem sústrediť liečbu. Obsah E vitamínu v tele je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie bielych a červených krviniek je dostatočné. Bunky sa tvoria dlhovekejšie ako je bežné. Slabšie miesto sa nenašlo.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa aj dlhoveké bunky. Najslabšie miesta sú na ľavej nohe. Ide o žilové systémy na viacerých úsekoch. Sú tu trvalé zápalové procesy, ktoré treba zlikvidovať. Pud sebazáchovy naznačuje realizovať obklady z dreva a to celú nohu. Ísť do lesa, nazbierať hrubšie konáre, ošúpať a ukladať na nohu raz do týždňa.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky. Najslabšie miesta sú v ľavej nohe. Upchávanie lymfatického riečišťa. Pud sebazáchovy naznačuje natierať pravidelne každý deň bravčovou masťou. Realizovať mesiac.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky žľazy v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky. Najslabšie miesta sú semenníky. Nedostatočná výživa. Upchané vlásočnice. Pud sebazáchovy naznačuje prikladať hliníkovú fóliu, masírovanie. Každý týždeň aspoň 4 krát za mesiac.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky. Na všetkých blanovitých útvaroch sú genetické modifikácie želaného charakteru. Tvoria sa túlajúce bunky, ktoré opravujú v tele, čo sa dá a hlavne prenikajú do tukových buniek a menia ich genetiku v prospech organizmu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo už omnoho detailnejšie všetky orgány a časti tela v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa všade trváce bunky. Najhoršie miesto sú drobné oblasti v pečeni. Táto oblasť je zanesená, nefunkčná, príliš pasívna. Pud sebazáchovy navrhuje škrabať telo kovovým predmetom ako je ihla alebo klinec a to hlavne oblasť pečene, ale aj celej brušnej oblasti. Realizovať 4 krát za mesiac.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Množstvo buniek je vhodne geneticky pozmenených na tvorbu potrebných látok pre organizmus. V tuku sa tvorí 270 000 jednotiek prospešných látok. Našli sme v histórii jedincov aj s 500 000 jednotkami tvoriacimi sa z tuku.

Modifikácia tuku „palce“: v tuku máte veľa útvarov. Pud sebazáchovy doporučuje natieranie tela slinami a šúchanie hliníkovou fóliou. Momentálne je palcákmi pokrytá asi polovica činnosti neurónov veľkého mozgu.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: tieto modifikácie v tuku prekrývajú všetky časti a orgány tela. Pud sebazáchovy navrhuje dobudovať tieto modifikácie pre srdce. Hliníková fólia prikladaná na oblasť srdca. Natieranie celého tela vínom.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: pud sebazáchovy doporučuje dobudovať hviezdičky pre pečeň, prikladať hliníkovú fóliu na oblasť pečene.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: v tuku je ich veľké množstvo. Pud sebazáchovy odporúča dobudovať ďalšie pre pľúca a svaly. Čítať patológiu a predstavy, ako na vás prichádzajú tieto choroby.

Modifikácia tuku „slimák“: v tele sa tvorí. Pud sebazáchovy odporúča vytvoriť ďalšie. Vrátiť sa k zubnej paste a potierať dlhé plochy. Realizovať s múmiom, sírou, rašelinou, zemou z jaskyne a do toho púčky borovice.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: pud sebazáchovy odporúča dobudovať ďalšie a to hlavne pre mozog. Šúchať prsty hliníkovou fóliou aspoň mesiac.
Modifikácia tuku „slimák“:

Liečba „hnedý tuk : kyvadlo konečne obkreslilo všetok hnedý tuk tela. Oblasti sa aktivizujú a pripravujú sklad vakcín pre telo. Pud sebazáchovy odporúča omývať telo šťavou z byliniek a machom. Treba vytvoriť modifikáciu mriežka.

Modifikácia tuku „magnetické E“: tieto útvary sa vytvorili v tukových bunkách. Pud sebazáchovy odporúča prikladanie magnetov aj s magnetickými pásikmi okolo kĺbov.

Pud sebazáchovy: keď komunikujete s pudom sebazáchovy, používate výhradne techniku sugeratívnej samovraždy. Pud sebazáchovy nadiktuje, čo máte robiť a vy to vykonáte. V noci ste sa odovzdali pudu sebazáchovy a v nočnej biochémii pracuje na plné obrátky, čo je výborné. Cítiť, že spomienky máte nabité jaskyňami, náboženskými obrázkami, kosťami. Všetko v poriadku.

Bioenergie: cítiť, že je tu snaha vytvárať ozdravujúce bioenergie. No zabudli ste sa na to opýtať pudu sebazáchovy. Ten radí, aby ste si predstavili, ako sa hrabete v peci a máte tento obraz v celom tele. Sexuálne liečivé energie vytvoríte predstavou pohlavných značiek a znakov. Magnetické energie a ich prietoky upravíte predstavou magnetov naplnených v celom tele. Kozmické liečivé energie dosiahnete predstavou planét, hviezd a obrázkov kozmu.

Geriatrická liečba „štvorce v štvorcoch“: ďalším výskumom sme zistili, že je možné upraviť geneticky bunky maternice a prostaty tak, aby produkovali do tela jednorazové látky a bunky. No iba u osôb, ktoré už nechcú plodiť deti. Tieto modifikácie začínate mať v tuku. Pud sebazáchovy odporúča vnímať tantrické obrázky. Ďalšie pokyny až po dokončení prieskumu ľudí fungujúcich z oblasti pohlavných orgánov.

Poradenstvo anjel orgánov: odporúča precízne všetko dobudovať a že sme v tejto oblasti neobjavili všetky možnosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.