Po uplynutí dvoch mesiacov sa hlásim na kontrolu a zároveň by som vás chcel poprosiť o vypracovanie ďalšieho postupu. Geriatrickú liečbu som dodržiaval podľa vašich pokynov.

Požiadali ste ma o geriatrickú kontrolu (predchádzajúca diagnostika A 880).

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo dané oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu z kapusty je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho detailne obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Nábeh na tvorbu dlhovekých buniek začína.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začína tvorba dlhovekých buniek.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začína tvorba dlhovekých buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba dlhovekých buniek ešte nie je. Vyžaduje to kombináciu jadrové mydlo a na to maslo, aspoň 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Začína modifikácia blanovitých buniek veľkého mozgu a svalov. Prenikajú hlavne dovnútra tukových buniek. Pokračovať v doterajšej liečbe: múmio, hlina z jaskyne, umývať telo acylpyrínovou vodou aspoň 1 mesiac. Docieliť tvorbu migrujúcich buniek zo svalov a ďalších oblastí.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začína tvorba dlhovekých buniek.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho podrobne obkreslilo. V súčasnosti tvoríte okolo 10 000 jednotiek, čo je ukazovateľ na tvorbu látok na prospech organizmu. Odporúčam ísť ďalej na vyššie hodnoty.

Geriatrická diagnostika pudu sebazáchovy: je dobre aktivizovaný v tenkých črevách na úrovni buniek. Preniká do organizmu. Viac obrázkov jaskýň a do toho náboženské obrázky vkladať.

Nočná biochémia: v noci ešte odmietate pud sebazáchovy pustiť do tela. Odporúčam, aby ste v noci okolo seba a pod posteľ dali kosti zvierat a programovali sa pred spaním v prospech pudu sebazáchovy.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Tvoria sa. Odporúčam šúchať telo rôznymi zmesami bylín na vitalitu a psychickú činorodosť.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Je ich dostatok. Odporúčam na telo moč, múmio, rašelinu, rajčinový pretlak, hráškový pretlak, zo sterilizovaných uhoriek a ovocia. Poumývať telo.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Tak isto je ich dostatok, pokračovať jadrové mydlo, moč, maslo, mlieko, umyť telo.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Čítať a predstavovať si chorobné stavy u ľudí a čo najviac stavov.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Vyžadujú hlinu z jaskyne, síru a drvené mušle.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Vyžadujú ukladať na telo kúsky bravčovej kože raz týždenne aspoň mesiac.

Modifikácia tuku „špirála“: vyžaduje šúchať telo suchými listami spod stromov. Opláchnuť a šúchať sa raz týždenne.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk : sa bude riešiť neskoršie. V hnedom tuku nemáte dostatok užitočných látok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.