Požiadali ste ma o zdiagnostikovanie vášho geriatrického snaženia (A 841). Musím konštatovať, že ste prekonali neúspešnosť zo začiatku programu a vediete si dobre. Všetko sa zlepšuje. Verím, že vydržíte a založíte si základ zdravia a dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Netvoria sa ešte dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Zatiaľ sa netvoria dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Objavuje sa tvorba dlhovekejších buniek.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Modifikované bunky idú z blán svalov a usilujú sa opravovať hlavne nervové zakončenia a nervové dráhy aj v oblasti očí.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek všade ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Netvoria sa ešte dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. V tuku tvoríte 40 000 užitočných látok a modifikácií.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo síce obkreslilo, ale neobsahuje vakcinačné látky voči mikroorganizmom. Zoberte si kusy plátna 20×10 cm a choďte do lesa, najlepšie ihličnatého. Odhrabte napadané listy, plátno položte na zem, zatlačte a pošúchajte ho. Zoberte aspoň 10 takýchto kusov. Uložte ich do chladničky a každý deň ukladajte na telo a potom vyhoďte. Spravte si 10 obkladov po 10 dní. Potom zoberte mach z lesa do vrecka. Uložte ho do chladničky. Asi mesiac si machom šúchajte celé telo 3 krát do týždňa. Každý týždeň si naberte nový mach.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Je ich ešte málo. Zobrať knižky, čítať ich a vkladať do nich rôzne čerstvé byliny na sušenie.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Je ich podstatne viac, ale treba pokračovať, aby boli všetky. Koľko je orgánov, toľko je dlaňoviek. Na telo prikladať tabletky múmia a prelepiť leukoplastom a to hlavne na noc. Omývať telo vlastným močom. 3 dcl pohár vody a do neho pár kvapiek čerstvého moču a tiež vlastné sliny. Omyť, počkať, osprchovať.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Ešte sa tvoria iba základy a je ich málo. Pred spaním šúchať za sucha celé telo, dá sa aj po častiach.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Máte zatiaľ iba pár kusov. Predstavujte si všetky možné druhy chorôb a ak sa k vám približujú.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Už ich máte niekoľko kusov. Treba viac druhov hliny z kameňolomu. Používať striedavo.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Ešte sa tvorí iba základ. Ukladať na telo kúsky rôzneho mäsa aspoň raz do týždňa a potom vyhodiť.

Modifikácia tuku „plochý slimák“: zatiaľ sa takéto modifikácie netvoria. Slúžia na liečbu kože. Treba na telo prikladať alobal asi 10×10 cm, pod neho dajte med.

Pud sebazáchovy: už postupne meníte postoj a nechávate ho pracovať v oblasti čriev do celého tela. Predstavy samovraždy sú dostatočné, ešte treba dať stav viery ako v náboženstve. Obrázky jaskýň sú dostatočne nabité v psychike, aj kosti.

Nočná biochémia: v noci ešte útočíte na pud sebazáchovy a chcete ho zničiť. Zmeňte postoje. Zaspávajte v pocite náboženskej viery a chuti položiť za vec náboženstva aj život. Pod vankúš alebo do blízkosti si dajte Bibliu. Pred spaním čítať a vkladať do textu slová pud sebazáchovy.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.