Som rád, že ste sa dali po čase znovu zdiagnostikovať (A 904). Neustále sa zlepšujete a pracujete dôsledne na dlhovekosti. Geriatrický program dostávate do snového pochodu a to je výborné. Pustili ste sa do obnovy zdevastovaného hnedého tuku a verím, že obnovíte činnosť tejto časti tela, ktorá je schopná tvoriť do zásoby niečo ako vakcíny voči nežiaducim mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vitamín U je dostatočne vysoký. Najslabšie miesto je hrudná chrbtica.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vitamín E je dostatočne vysoký. Najslabšie miesta sú v rukách.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vitamín C cez kožu je dostatočne vysoký. Najslabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesta sú v panvovej oblasti. Delenie buniek je dostatočné. Bunky na všetkých úrovniach majú zvýšenú dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesta sú v pľúcach. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba dlhovekých buniek beží.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesta sú v špongiovitej hmote v krku. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. V blanovitých útvaroch tvorba modifikovaných buniek. Tvoria sa dlhoveké bunky.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky. Najslabšie miesto je v pečeni.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Počet jednotiek je 140 000. Zahŕňajú v sebe tvorbu rôznych látok v tuku, počet modifikovaných útvarov, objem vytvorených látok. V histórii boli jedinci, ktorí tvorili až 400 000 jednotiek. No boli aj jedinci, ktorí tvorili aj 40 000 toxických látok. Bežne ľudia tvoria iba do 10 jednotiek, najčastejšie žiadne prospešné látky pre telo.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav ako u 100 ročnej osoby, čo nie je dobré. Hnedý tuk má byť skladom vakcín a zvláštnych látok proti mikroorganizmom. Zatiaľ tu beží likvidácia nežiaduceho stavu. Liečba začala.

Modifikácia tuku „palce“, „dlaňovky“, „hviezdičky“, „prerušované pásy“, „dlhé pásy“, „granátové jabĺčko“, „magnetické E“, „špirály“: modifikácií neustále pribúda a sú zastúpené všetky. Už vnímať tvorbu špirál na liečbu kože a začali sa tvoriť éčka, čo povedie k spomaleniu metabolizmu a zníženiu nadváhy.

Geriatrická diagnostika psychického postoja k pudu sebazáchovy: znovu ste vhodne pozmenili postoj voči pudu sebazáchovy. Trvalo vám bežia predstavy, že stále v jaskyni zomierate, čo pud sebazáchovy silne aktivizuje. Začali ste sa chovať nábožensky voči pudu sebazáchovy. Je pre vás doslova Božia prítomnosť. To je výborné.

Nočná biochémia: pud sebazáchovy z čriev aj počas noci dobre riadi geriatrický program. Stáva sa súčasťou snových pochodov. V tomto trende pokračujte.

Geriatrická diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo imunitu voči zhubným bunkám aj voči mikroorganizmom. Je dostatočne vysoká. Počet zhubných buniek je pod normou a skoro žiadne nie sú. Organizmus chráni potrebné mikroorganizmy. Najslabšie miesto je mechúr, kde sú nežiaduce mikroorganizmy hubovitého charakteru.

Pridaj komentár