Pracujem na geriatrických terapiách a chcela by som vás požiadať o opätovné zdiagnostikovanie stavu kmeňových buniek.

Požiadali ste ma, aby som sa po určitom čase pozrel na váš zdravotný stav (predchádzajúci profil A 724). Oceňujem, že ste sa vydali cestou k dlhovekosti. Stav sa neustále zlepšuje. Tukový orgán sa zobúdza a treba dosiahnuť tvorbu aspoň 400 užitočných látok v tele. Verím, že vydržíte v terapiách aj naďalej.

Geriatrický profil neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 20 – 30 ročnej zdravej osoby. Výška U vitamínu je nedostatočná. Treba raz týždenne zjesť plný tanier strúhanej kapusty, nie malé dávky.

Geriatrický profil nervových dráh a zakončení: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti nervstva v poriadku. Stav ako u 20 ročnej mladej osoby. Obsah vitamínu E je nedostatočný. Raz do týždňa zjedzte za šálku slnečnicových semien a robte to pravidelne.

Geriatrický profil pankreas: kyvadlo túto oblasť neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca choroba. Obsah vitamínu C, ktorý sa dostal do tela cez kožu, je nedostatočný. Príčina chorobnosti sú mikroorganizmy v pankrease. Raz do týždňa si začnite dávať na telo rôzne druhy ovocia a zeleniny. Zvýšiť obsah vitamínu C prijatého cez kožu. Na dezinfekciu popíjať kombuchu 2 dcl denne počas troch týždňov.

Geriatrický profil kĺbové spoje: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrický profil krvné riečište a kostná dreň, slezina: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú v krvnom riečišti vyčerpané, v kostnej dreni sú v poriadku a sú tu nepoužité kmeňové bunky. Kyvadlo obkreslilo aj slezinu. Kmeňové bunky sú v poriadku a tiež rezervné. Stav sleziny ako u 20 ročnej osoby.

Geriatrický profil lymfatické riečište a uzliny: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Kmeňové bunky v poriadku, ale žiadne rezervné nemáte. Stav ako u 20 ročnej osoby.

Geriatrický profil pečeň a žlčník: kyvadlo obkreslilo ako u zdravej 30 ročnej osoby. Kmeňové bunky v poriadku, a tiež rezervné sú k dispozícii.

Geriatrický profil ostatných orgánov: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti ako sú pľúca, srdce, žalúdok, obličky, koža, črevá v poriadku. Neobkreslilo svaly. Chorobnosť je 52, silné ukladanie toxicity. Nežiaduci účinok balneo prípravku, ktorý používate. Odporúčam ukončiť užívanie. Nie je vhodné počas terapií užívať niečo, čo nebolo dohodnuté. Tento prípravok vám škodí. Stav svalov ako u 70 ročnej zdravej osoby. Detoxikáciu robte ukladaním chleba na telo, odvedie to toxicitu do obličiek. 1 krát za týždeň, spolu tri týždne. Piť viac minerálky. Vo svaloch je dosť kmeňových buniek, žiadne náhradné. V pľúcach nedostatok aktívnych kmeňových buniek. Srdce má nedostatok kmeňových buniek. Žalúdok má dostatok kmeňových buniek. Hrubé črevá nedostatok aktívnych kmeňových buniek. Tenké črevá aktívne kmeňové bunky, ale aj náhradné. Koža má dostatok kmeňových buniek, aj náhradné. Maternica dostatok náhradných buniek, aj kmeňové bunky.

Geriatrický profil hormonálne žľazy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy v poriadku a cítim podporu tukového orgánu. Hormonálne žľazy prenikajú svojou činnosťou do tela štandardne.

Geriatrický profil biela hmota mozgová: kyvadlo obkreslilo v poriadku. V priebehu dňa máte vyprodukovať 40 litrov, produkujete asi 10 litrov, ale tukový orgán už vypomáha asi 20 litrami. Treba modifikovať tuk ďalej do psychickej výkonnosti.

Geriatrický profil tukový orgán : produkuje asi 150 látok. Postupne sa modifikuje na menšie časti. Podpora látok hlavne do tela. Organizmus potrebuje asi 100 litrov látok, tie produkujete a tukový orgán pridáva asi 10 litrov.

Geriatrický profil ľavej nohy: kyvadlo ju neobkreslilo. Nervstvo, krvné riečište, lymfatické riečište sú v poriadku. V tejto oblasti sú atypické tukové bunky, príliš vodovité. Genetická modifikácia tukových buniek. V prvom rade si želajte, aby sa tu tuk upravil a nebol až tak vodovitý. Pomôže navečer prikladanie slaniny, najlepšie hovädzej. Realizovať asi 1 mesiac každý večer. Dotlačiť tukové bunky, aby sa zmenili.

Geriatrický profil imunitný systém: je na spodnej hranici nutnosti dobrého fungovania. Imunitné čidlá sú pasívne, nepracujú dostatočne. Treba aktívnejšie modifikovať tuk. Ukladať na telo postupne vyúdenú bravčovú slaninu, raz do týždňa na hodinu.

Geriatrický profil štandardov: treba si začať zavádzať do života štandardy a to násilné prekysličenie organizmu pri športe, mikronatŕhanie svalov, otĺkanie kostí paličkami, liečba celého organizmu horúcimi rukami, prepláchnutie tela sexuálnymi energiami raz za týždeň, žuvanie horčín z konárikov, kúpeľ v Solfatane, ovocie a zelenina na telo, tanier kapusty raz do týždňa, slnečnicové semiačka, po cvičení automasáž, drvenie púčikov borovice a jedovatých stromov. Raz za týždeň a trvale zaviesť do života. Surové mäso z rýb, vajíčka.

Geriatrický profil dlhovekosti buniek: dlhovekosť sa zvyšuje, ale zatiaľ dosahuje stupeň 1. Treba dosiahnuť stupeň 10.

Geriatrická intuícia: koncentrácia na telo cez pud sebazáchovy a podriadiť sa, čo si želá a nie, čo vy chcete.

Pridaj komentár