Aplikácia geriatrickej liečby na jednotlivé orgány ľudského tela. Veštecky vyhľadávame prípady závažného poškodenia a devastácie obličiek, ktoré sa vyliečili a dosiahli určitý stupeň obnovenia činnosti.

Na začiatok by som sa poďakoval za realizáciu tohto vešteckého výskumu ezoteričke píšucej pod pseudonymom Her Barónka. Dotyčná ezoterička konzultuje jednotlivé prípady na našich spoločných stretnutiach.

V zásade pri geriatrických liečbach máme tri možnosti k liečbe a to je pud sebazáchovy, pud rozmnožovací a pud teritoriálny. Základom týchto terapií je vytvárať tlak na bežný druh liečby, ktorý stojí na lekároch a liečiteľoch. Osoba, ktorá sa takýmto štýlom chce liečiť, musí začať blokovať vlastné úsilie, vlastné programy a vlastné návyky liečiť sa. Sila vôle a chuť liečiť sa musí byť blokovaná a zatlačená do pozadia. Dôsledne si hovoríte, že teraz o vašej liečbe rozhoduje brušný mozog v črevách a nie lekár, liečiteľ, alebo vy sami. Naopak, treba program, že teraz vás lieči pud sebazáchovy alebo ďalšie pudy. Zároveň si neželáte vyzdravieť, ale zomrieť, ublížiť si a podobne. Samozrejme všetko na úrovni predstáv a nie ako reálne dianie. Po navodení takého stavu, kde nechcete pôsobiť pri liečbe do tela a zároveň sa vyhrážate deštrukciou, môžu pudy v brušnom mozgu pracovať na vašom zdraví.

Pokiaľ sa bude osoba usilovať liečiť sa sama alebo cez niekoho, tak pudy v brušnom mozgu v črevách budú blokované a nebude prebiehať liečba. Keď diagnostikujem chorú osobu a určujem postup liečby, musím tak robiť veštecky cez pudy a nemôžem určovať liečbu na základe svojich skúsenosti, ale doslova sa brušného mozgu pýtať, čo potrebuje k liečbe. Teda žiadne skúsenosti, iba schválené liečby a postupy brušným mozgom. A nemá zmysel, aby som sa pýtal, ako to funguje, prečo takúto látku a prečo nie inú. Brušný mozog vie, čo potrebuje, aby vedel previesť liečbu na bunkovej úrovni a to nám musí stačiť.

No v zásade sa môžeme naučiť a pochopiť, ako brušný mozog funguje, ale nie na sebe, ale to môžeme veštecky sledovať na iných osobách. Pudy v brušnom mozgu pracujú na báze genetických zmien, ktoré sú pre organizmus dlhodobo užitočné. Možno u niektorých ľudí vnímať rôzne nežiaduce genetické zmeny vo vnútri buniek. Napríklad jedinec schytal nebezpečný vírus. Organizmus v záujme záchrany pozmení urýchlene napríklad bunky pečene. A tieto nové, už geneticky pozmenené bunky začnú produkovať látku, ktorá zabije vírus. No vyrábajú ju na úkor látok, ktoré organizmus nutne potrebuje a nedostáva ich. Pečeň sa po takejto genetickej zmene buniek už nevráti do pôvodného stavu a po čase začne poškodzovať touto zmenenou činnosťou organizmus.

Pokiaľ je však proces genetických a vnútrobunkových zmien riadený cez brušný mozog, tak k stavu devastácie a nevhodných bunkových zmien nedochádza. Brušný mozog vie presne, že má modifikovať buď bunky blán, alebo bunky chrupaviek, alebo bunky okostice. Genetické zmeny v tejto oblasti vytvárajú útvary skoro na úrovni vírusov a tie prenikajú alebo sa ukladajú okolo buniek. Po prieniku alebo chemickom pôsobení začnú meniť vnútro bunky a aj delenie buniek. Bunky sa opravujú a tvoria sa vhodné zdravé bunky so zdravými mikroorgánikmi.

Napríklad v geriatrickom programe funguje aj program prieniku drobných čiastočiek jadrového mydla do buniek alebo sem môžu prenikať aj jemné prachové častice z kostí. Tieto sa dostanú do bunky, počkajú si na jej delenie a potom počas delenia buniek prenikajú do reťazcov DNK a RNK. Ovplyvňujú tvorbu nových buniek, ktoré sú dlhovekejšie. Takto asi to nejako funguje, keď sa liečba realizuje na genetickej úrovni cez brušný mozog.

Bohužiaľ, musím konštatovať, že pokiaľ príde k poškodeniu obličiek, tak neexistuje návrat k ich zreparovaniu a normálnemu fungovaniu. Síce môže prísť k určitým náhradám v tele a to je zväčšenie potných žliaz, premenenie časti svalových buniek na podobné bunky ako obličkové, a tak isto časť buniek pľúc sa môže zmeniť na podobné bunky. Môže prísť k tomu, že pečeň pozmení svoju činnosť a bude likvidovať toxíny a udržiavať rovnováhu látok v krvi. No tieto systémy sú iba dočasné, vydržia pár rokov a potom to všetko zlyhá.

No osobne poznám prípady, ktoré dokážu žiť aj s poškodenými obličkami. Často chodia do sauny, jedia iba surovú stravu. Pokiaľ sa stav zhorší, tak sú pripravené hladovať aj celý týždeň, pokiaľ si obličky neoddýchnu. No každému odporúčam zvýšenú starostlivosť o obličky počas celého života.

1. Prípad [L, 14 ], Zemepisná dĺžka a šírka, Južná Amerika, infopole, 58 – 59 r.
Básnik, umelecká činnosť – maľovanie, tanec – balet, snivý, otvorený brušný mozog, napojený na magnetické energie, ale aj kozmické, pekne to cez neho preteká. V mladosti sa venoval umeniu, ale skôr iba ako hobby – bol dobre finančne situovaný. V strednom veku náhle stratil inšpiráciu, dokonca sa z neho stal bezdomovec, ktorý spával pod mostom. Pridal sa k miestnym bezdomovcom, mierne popíjal, občas bral drogy – hašiš, marišku, sem tam si dal nejakú zmes omamných látok priamo do žily. Tento neusporiadaný život veľmi rýchlo ovplyvnil jeho zdravie, prejavilo sa to hlavne na obličkách, pečeni a následne aj na psychike. Začal mať vážnejšie halucinácie – komunikoval so zvieratami /drobnými/ a vtákmi. Nakoľko spával kade-tade, veľmi prechladol, v delíriu ho vzali do nemocnice, snažili sa ho vyliečiť aj z drogovej závislosti. Obličky mal doslova zlikvidované, pôsobia na mňa ako deravé /sito/, bunky zničené, obnova nulová. Pečeň podobne. Podstúpil rôzne terapie, protialkoholickú aj protidrogovú kúru, so sprievodnými príznakmi – šalel, bol agresívny, museli ho vždy zviazať do zvieracej kazajky. Časom sa stav zlepšil, prejavilo sa to aj na obličkách a na psychike. Vrátil sa k svojmu pôvodnému povolaniu. Vyliečenie obličiek bolo iba zdanlivé, lekárske diagnostikovanie v medziach normy. Obličky mdlé, mľandravé, zlá distribúcia toxínov, ukladalo sa to ako nánosy na kĺboch – kyselina močová – dna. Diéty, aj hladovka, natieral sa nejakou masťou, prikladal pomliaždené listy. Ústup opuchov, zápalov, znížená kyselina močová, obličky naďalej zle fungujúce. Tvorba urínových putujúcich kamienkov, koliky, horúčky. Opäť nemocnica,… odchod s chronickým ochorením obličiek. Nebol u liečiteľa, nerešpektoval pud sebazáchovy, bol ľahostajný k telu, žil iba vo svojom umeleckom svete. Tukový orgán – nefunguje mi u neho, iba ak, veľmi slabo. Genetický potenciál tiež slabý, asi dvakrát menej ako je normál. Veľmi zvláštna chémia, bolo to vďaka drogám??? Neviem ho dobre diagnostikovať – uniká mi, miešajú sa informácie.

2. Prípad [ J, 6 ], Zemepisná šírka a dĺžka, Afrika, žena – muž?, infopole, 46 r.
Pôvodne býval v Európe. Poľnohospodár, maloroľník, vlastné hospodárstvo. Mierne pokrivená chrbtica v oblasti lopatiek /pravej/, genetická porucha /v tehotenstve matka utrpela úraz, spadla – hrozil potrat – rizikové tehotenstvo, ale vďaka pobytu na lôžku bol pôrod spontánny. Najprv nevedeli o tejto vade, až v 6-8 rokoch náhle narástol a začal jemne dopadať na pravú nohu, vtedy sa podrobným vyšetrením zistilo, že má niečo s chrbticou a jednu obličku úplne zakrpatenú – maličkú ako sušená slivka, druhá preťažovaná, ale funkčná. Nabieha mi súvislosť porucha obličky – kĺby, chrbtica – vplyv na vývoj, tvorbu kostí. Neviem napasovať tukový orgán, modifik. do obličiek, odmieta mi obraz, skôr tam beží náhradný systém. Informácia chrupavky a modifik. buniek v obličkách? Napriek záťaži – funguje iba jedna oblička – nie je to na úkor celkového zdravia. Liečivé a regeneračné procesy v danej obličke odkiaľ?? Ostatné orgány a systémy fungujú vďaka modifikácii tukového orgánu na 85 – 90 %. Tvorba a delenie buniek tiež v priemere na 85 – 90 %. Mal aj hormonálnu poruchu – nedostatočne vyvinutý penis, aj v dospelosti asi ako u 7 – 10 ročného chlapca, prsia náznak ženských, viac tukových zložiek. Tiež genetická anomália. Opäť úraz matky, problémy v tehotenstve – následok – porucha pohlavia – muž, žena? Pripadá mi ako mutant. Zomrel na náhly úraz, prešla ho kosačka.

3. Prípad [ E, 9 ] Zemepisná dĺžka a šírka. Severná Amerika, živý 58-6O r. muž.
Vyziably, vyhúknutý, „kostlivec“. Tuhý fajčiar, až hnedé prsty, otvorený brušný mozog. Časté chronické zápaly uší, nosných dutín a mandlí. V detstve strata rodičov /havária/ – umiestnený do detského domova, zlá starostlivosť, hygiena mizerná, vši, šváby, rôzne plesne, strava ako pomyje, personál a spolubývajúci skôr tyrani. Večne podchladený, bolesti v krížoch v oblasti obličiek, nakoniec aj zápal – takmer zlyhanie. Našťastie ho umiestnili do malej nemocnice, kde praktizovali aj alternatívne spôsoby, takže po dlhšom čase sa mu akútny zápal obličiek „vyliečil“. Nakoľko sa stal plnoletým, nemusel sa vrátiť do decáku, ale našiel si prácu, najprv ako umývač riadu, neskôr výpomocný čašník, teraz niečo ako s.r.o. Vďaka tvrdému režimu je húževnatý a disciplinovaný, snaží sa žiť striedmo, zdravo, bez stresov. Vyhýba sa alkoholu, prechladnutiam všetko cez pud sebazáchovy / u neho je to skôr inštinkt/. Obličky si preliečuje pomocou homeopatík, čajíčkami, málo slanou stravou, jediné, čo si natiera je nejaká smradľavá masť alebo liehový extrakt na kĺby – kolená, ramená – má tam usadeniny – soľ – kyselinu močovú, ale ešte nemá dnu. Občas preventívne absolvuje kúru antibiotikami kvôli baktériám v obličkách, následky z detského domova. Nemá šancu sa ich zbaviť, ale udržiava si to pod kontrolou. Tukový orgán produkuje asi 1 500 – 2000 užitočných látok, aj to vďaka genetickému potenciálu delenia buniek, ktorý má 3 krát viac ako bežní ľudia. Kvôli tomu prežil v detstve všetky útrapy. Má šťastie, lebo v noci brušný mozog prevzal velenie /je usadený v brušnom mozgu/ prenikal do jednotlivých orgánov, ale veľmi jemne, skôr ako údržba – prevencia. Obličky pracujú asi na 70 %, tu sa liečivé látky netvoria, je to iba umelé udržiavanie životosprávou a správnou stravou. Antibiotiká tlmia baktérie, ale zároveň pomaly likvidujú bunky.

4. Prípad.[ G, 13 ], Zemepisná šírka a dĺžka. Veľké Antily, infopole, 75 r., muž.
Predtým býval v Severnej Amerike. V detstve prežil klinickú smrť, v kóme asi 2 – 3 týždne. V 20 rokoch mal haváriu, ťažké poranenie hlavy, chrbtice, miechy a obličiek – narazené, skoro odtrhnuté, vnútorné krvácanie – takmer zlyhanie, napojený aj na dialyzátor. Poškodený mozog, mierne ochrnutý, problémy s motorikou a so srdcom. Dlhodobý pobyt na ARO, neskôr v rôznych nemocničných zariadeniach. Po vyše roku návrat domov ako invalid. Obličky trvale poškodené, pri úraze natrhnuté, následne posunuté – umiestnené na „iné“ miesto. Dlho nevedeli naštartovať, hrozila aj operácia. Dotyčný psychicky zničený odchádza domov s malou nádejou na prežitie. Rodina ho vzala k miestnemu šamanovi, ktorý ho liečil bylinami, horúcimi kameňmi, komunikoval so živlami, napojený na magmatické jadro Zeme, otvorený brušný mozog, miecha, ovládal ritualistiku, mágiu. Dotyčného vzal do svojho brloha /ako jaskyňa/, kde ho najprv ritualisticky očistil od zlých duchov /dlhodobá kóma – napojený na svet mŕtvych/, nakoľko mu prekážali v liečbe. Zabalil ho do rôznych bylín, humusu – rašeliny, netopierieho trusu, neskôr ho natieral aj blatom, do ktorého pridal zvieracie výkaly. Liečiteľ mal silné prepojenie na brušný mozog, čokoľvek urobil, vždy sa radil so svojím pudom – inštinktom, ako to mám pomenovať? Pud ochranársky, či záchrany druhého? Akoby každého chorého ochraňoval ako svoje dieťa. Ako vlčica svoje mláďa, zároveň mi naskakuje pud obživný, čokoľvek dal chorému zjesť, vždy to najprv „ochutnal“ /imaginárne/. Vďaka jeho šamanským technikám sa mu podarilo dať dotyčného ako tak dohromady. Tvorba dlhých pásov, dlaňoviek, granátových jabĺčok, prerušovaných pásov, neskôr cez pud rozmnožovací /šaman pracoval aj s pudom sexuálnym, len o tom nevedel, ale fungoval mu/. Prikladal na chorého ruky v oblasti brucha /prostata?/ a na semenníky, aj v oblasti konečníka – táto liečivá, ale veľmi silná energia pretekala do dotyčného, tvorba látok stúpla asi na 5 000 – 8 000. Ďalšia tvorba trojuholníkov, kmeňových buniek, granátových jabĺčok, špirál, prerušovaných pásov aj stočených, priaznivo pôsobili aj na poškodený mozog, regeneračne. Dotyčný nemal v sebe pozostatky buniek z embryonálneho obdobia, ale genetický potenciál delenia buniek mal asi o 15% vyšší ako bežní ľudia. Obličky mal po úraze výkonné asi na 50% – poškodené tkanivo – operačné jazvy. Zomrel na zlyhanie srdca.

Pridaj komentár