Poprosím vás o vypracovanie diagnostiky kostnej drene aj o vypracovanie podpornej alternatívnej liečby.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho organizmu až na úroveň buniek a molekulárnych látok (predošlý profil B 295). Je mi moc ľúto, že ste onkologicky riziková. Patríte medzi osoby, ktoré majú od seba mimoriadne vzdialené génové retiazky a mali by ste žiť ezotericky. No z vašej strany pretrváva útočnosť voči podvedomiu s tendenciou o ezoterike iba snívať a v žiadnom prípade ju praktizovať v reálnom živote. Aby ste sa vyliečili alebo zvýšili svoje šance, odporúčam zmeniť životný štýl a zaoberať sa duchovnom v praktickej rovine.

Geriatrická diagnostika bunkových blán na povrchu buniek celého tela: Zisťuje sa veštecky stav bunkových blán, ich priechodnosť a celkový zdravotný stav.

Bunkové blany kostných buniek sú zhrubnuté, priechody trvalo poškodené, orgániky zdecimované, bunkové jadrá zošúverené. Chromozómy pozmenili tvar a sú postáčané. Génové retiazky zauzlené. Génové očká vykazujú onko tendencie. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky. Rizikový stav.

Bunkové blany kostnej drene na mnohých miestach poškodené a možné prenikanie vírusov. Orgániky vykazujú nezhubné novotvary. Chromozómy sú opuchnuté a zväčšené. Mitochondriálne jadro hrozí pri delení onkologickými zmenami a nevhodné kombinácie DNK a RNK zložiek. Génové retiazky dvakrát zauzlené. Nežiaduce génové očká vedúce k deštrukcii vnútra buniek. Molekulárna úroveň: nevhodné väzby prvkov, ktoré môžu poškodzovať biele krvinky a ich tvorbu.

Biele krvinky vykazujú vo vnútri genetické zmeny nevhodného charakteru. Viac sa podobajú na myšacie bunky ako ľudské. Onkologické riziko je prítomné a treba zabezpečiť nápravu.

Bunkové blany hormonálnych žliaz vykazujú poškodenie a voľný prienik pre mikroorganizmy. Chromozómy sú mimoriadne postáčané do seba. Génové retiazky uvoľnené a potrhané. Génové očká zdecimované.

V bunkách štítnej žľazy génové očko riadi k nežiaducim hormónom devastujúcim kožné bunky. Molekulárna úroveň: nevhodné viazanie prvkov, ktoré tlačia bunky pri delení do neštandardov.

Bunkové blany buniek srdca sa značne uzavreli. Orgániky produkujúce chemické látky sú pasívne. Chromozómové génové retiazky v dvoch jadrách sú pasívne a rizikové. Poškodené génové očko, uzatvoriť bunky srdca a uložiť do pasívnosti. Molekulárna úroveň: nevhodné viazanie stroncia, bária na uhlíkové väzby.

Bunkové blany nervových buniek uvoľnené medzi sebou a nestabilné. Orgániky chaotická chémia, zlý prienik impulzov cez nervstvo a informačný chaos v tele. V nervových dráhach môže prísť k nevhodnému deleniu buniek. Chromozómy toxické a zmenené pozície. Génové očká nefunkčné. Molekulárna chémia viaže na uhlíkové väzby hlavne pracie prostriedky a ich chémiu. OKAMŽITE ODSTAVTE PRANIE V PRÁŠKOCH a perte výhradne iba v mydlových vločkách. Prienik látok z prania do tela.

Bunkové blany obličkových buniek sú napadnuté vírusmi a decimované. Biochémia orgánikov v bunkách je chaotická a agresívne napádaná vírusmi. V jednej obličke je zatiaľ všetko v poriadku. V druhej to vyzerá ako v púšti. Veľmi slabá aktivita a celkové poškodenie obnovy a regenerácie.

Nemôžete bohužiaľ počítať s prirodzenými regeneračnými silami v brušnom mozgu. Táto oblasť je trvalo poškodená. Zostávajú iné formy liečenia. Imunologická liečba je správny postup. Prestať používať pracie prostriedky a prať svoju bielizeň výhradne v jadrovom mydle. Vaše podvedomie vás nepodporuje, v chromozómoch sú poriadne roztiahnuté génové retiazky a mali by ste sa okamžite zaujímať o ezoteriku a zmeniť svoj životný štýl. Patríte medzi ezotericky ladené osoby, ktoré vedú tvrdú vojnu s podvedomím. Pokiaľ nezmeníte postoj, tak vám podvedomé sily nepomôžu. Neodkladne treba nastúpiť cestu prísneho vegánstva. Postupne treba prejsť na čerstvé šťavy, zeleninu, naklíčené obilie a iné strukoviny. Nič varené a pečené, žiadne mäso, ryby, vajíčka, mlieko. Žiadne pečivo alebo chlieb. Začať sa zaujímať o minerály, šamanstvo, prírodu, magické rituály.

Pridaj komentár