Budeme sa tu venovať vytvoreniu uceleného systému samoliečby fyzického zdravia. Pokúsime sa využiť všetky efektívne postupy, ktoré nám poskytuje medicína, alternatívna medicína a liečiteľstvo. Našou snahou bude vytvorenie systému samoliečby a dôslednej prevencie.

Posadíte sa a začnete v prvom rade s programovaním svojho fyzického zdravia. Vpravo od vás si predstavíte bilboard, kde ste starí, nevládni, neúspešní a trápia vás všetky druhy chorôb. Dôsledne si to uvedomujete a odmietate. Vľavo od vás si predstavíte bilboard, ako ste do 100 rokov v plnej sile a vitalite. Uvedomujete si, že treba žiť tak, aby váš životný štýl nepodkopával vaše fyzické zdravie. Dôsledne sa necháte diagnostikovať lekármi a detailnejšie liečiteľmi. Vytvárate si vzťah k prevencii a liečite sa neustále a priebežne. Dokonca sa liečite hlavne vtedy, keď ste zdraví a teda idete k dokonalej prevencii.

Uvedomujete si možnosti alternatívnej medicíny a celého liečiteľstva. Ide o techniky vlastnej meditácie a programovania. Preliečovanie produktmi prírody, masáže, rôzne formy pohybu, liečba stravou a ďalšími alternatívnymi prostriedkami. Sem spadá aj terapia počas spánku.

V prvom rade praktizujete vizualizačné terapie za pomoci medicínskej anatómie orgánov a častí tela. Koncentrujete sa do kože, svalov, kostí, orgánov a troch systémov tela: nervového, krvného a lymfatického riečišťa. Koncentrácia, vloženie anatomickej predstavy. Všetko vnímate ako časti a potom vcelku.

Neustále využívate pri liečbe a programovaní hypnotické techniky. Navodíte si niektorý tu uvedený stav a zisťujete, ktoré orgány a systémy tela sa dajú alebo nedajú liečiť lepšie alebo horšie. Môžete použiť aj iný prístup a to skúšate si navodiť určitý stav a potom ďalší a ďalší stav iba na jeden orgán alebo systém vášho tela. Ide o spomienky a sugeráciu pocitu aktivity fyzickej, pohody, relaxu, spánku, zobúdzania sa zo spánku, zaspávania. Aplikujete rôzne druhy emocionálnych stavov. Spomienky na odpadnutie. Vyvolávate si vydýchnutím a zadržaním dychu stav idúci ku klinickej smrti. Zo začiatku cvičíte iba pár sekúnd a postupne predlžujete stav bez dýchania. Tak isto je možné sem zaradiť stav bez tiaže v letiacom lietadle.

Môžete používať techniku jogínskeho utíšenia svojej mysle na jeden bod, na jeden obraz, na jednu myšlienku. Sedíte alebo ležíte v úplnej nehybnosti. Spomaľujete chod orgánov a systémov tela. Spomaľujete na minimum dýchanie. Dostávate sa do stavu zimného spánku niektorých cicavcov, ako je napríklad medveď. Tieto techniky sú vhodné pre osoby, ktoré sú mimoriadne čulé a vitálne. Dôležitá je nehybnosť, koncentrácia iba na jeden bod, na jednu vec.

Naučte sa kineziologicky testovať svoje orgány, to, čo máte jesť, aké lieky si máte vybrať pri preliečovaní a chorobe. Koncentrujte sa do svalov tela a predstavujte si zlé, negatívne, deštruktívne stavy, ktoré by vám mohli uškodiť. V týchto prípadoch máte vo svaloch pocit slabosti a malátnosti. Predstavujte si veci, ktoré vám môžu prospieť a pomáhajú vám. Reakcia svalov je, že pociťujete silu, spevnenie a istotu. Takto sa naučíte správne reagovať cez svalstvo a zvyšujete intuitívne schopnosti kontrolovať svoj fyzický a psychický stav aj bez lekárov a liečiteľov.

Použijete aj Silva terapie na zistenie, či v organizme beží údržba, opravy a rekonštrukcia. Vizualizujete si v orgánoch a systémoch tela postavičky kontrolórov, údržbárov. Kde cítite demolačné čaty a pasivitu, tam vedome zasahujete a nútite celý systém, aby dôsledne všetko kontroloval a udržoval. Programujete, že choré bude zdravé.

Praktizujete Reiki energie, aby ste v pocite chorobnosti preliečovali orgány a systémy tela. Využívate zasvätenie Reiki a tvorbu vlastných bioenergií na ozdravenie aktivity v bunkách, hlavne pri zápaloch, nízkej aktivite a podobne.

Využívajte kolorterapiu a v jednotlivých orgánoch vizualizujte tvorbu určitej farby. V celej hlave je to sivá farba, ktorá sa tu vytvára a vyteká do celého organizmu. V pľúcach vizualizujte zelenú farbu. V obličkách hnedú farbu. Pokiaľ cítite, že z uvedených orgánov vyteká iná farba, tak sa usilujete dosiahnuť zmenu farebnosti. V ďalšej terapii zverejníme farby zdravia aj v iných orgánoch tela.

Spojte preliečovanie Reiki energiou a sexuálnou energiou. Praktizujte orgánovú terapiu, ktorá je založená na sexuálnych túžbach a sexuálnom vzrušení. Bioenergiu so sexuálnym vzrušením presúvate od orgánu k ďalšiemu orgánu vo vašom tele. Kde cítite nepríjemné pocity, tam zotrváte dlhšie. Kde cítite pohodu a harmóniu, tam zotrváte kratšiu dobu.

Pri liečbe využijete predstavy tranzového pohybu alebo tranzových zvukov, ktoré zo seba vydávate spontánne a uvádzate sa do šamanského tranzu. Pohyby a zvuky vychádzajú z vášho vnútra, dostávate sa do zvláštneho stavu, ktorý vám dovoľuje sa liečiť klasickým šamanským spôsobom.

Pridaj komentár