Príspevok č.12. Saša Pueblo – Fantómové bolesti a ich nácvik
Do špiritistických stavov sa uvádzate cvičením písmenkovej abecedy zostavenej z mien mŕtvych ľudí, na ktorých si spomeniete. Po ukončení cvičenia sa symbolicky vrátiť zo sveta mŕtvych.

Príspevok č.13. Saša Pueblo
Vytvorte kruh z písmen náhrobných kameňov a imaginárnou virguľou pohybujte od písmenka k písmenku. Vytvára sa zvláštny stav v nervstve svalov. Po cvičení vrátiť symbolicky písmená do sveta mŕtvych.

Príspevok č.14. Saša Pueblo
Vytvorte po obvode kruhového stola imaginárny reťazec rúk. Jeden úder znamená ÁNO, dva údery stola znamenajú NIE. Toto cvičenie vyvoláva zvláštny stav v túlavom nervstve. Po cvičení vrátiť pocit prítomnosti ducha mŕtvej osoby do sveta mŕtvych.

Príspevok č.15. Saša Pueblo
Máte pocit, že ste zrastení so svojím dvojčaťom hlavami zhora. Idete na operáciu. Vaše siamské dvojča zomiera a nad vašou hlavou vzniká fantómové telo, ktoré vtiahnete do svojho tela. Po cvičení vrátite fantómové telo nad svoju hlavu, vaše dvojča ožije a nakoniec sa vzdáte predstavy dvojčaťa.

Príspevok č.16. Saša Pueblo
Postupne si predstavujete, ako chodíte na chirurgiu a amputujú vám jednu časť tela za druhou. Po amputovaných končatinách a orgánoch zostávajú fantómové bolesti. Zabudnite na fyzické telo a vstupujte do astrálu. Tento stav sa podobá chorobnému stavu autistických pacientov.

Príspevok č.17. Saša Pueblo
Máte pocit, že vám narástol chvost. Tento vám amputovali a zostal vám iba fantómový chvost. Týmto fantómovým chvostom imaginárne pohybujete 10-20 minút. Za určitý čas sa prepadnete do sveta dinosaurov a budete ho pociťovať ako skutočný.

Príspevok č.18. Saša Pueblo
Máte pocit, že ste tehotná žena (môžu cvičiť aj muži). Vaše dieťa zomiera a jeho fantómový duch vstupuje do vášho fyzického tela. Môže aj vaše fantómové telo vstúpiť do fantómového tela mŕtveho dieťaťa. Dostávate sa do zvláštneho sveta.

Príspevok č.19. Saša Pueblo
Vciťujete sa do ľudí, ktorí sú v chorobných stavov autizmu.

Príspevok č.20. Saša Pueblo
Vciťujete sa do ľudí v štádiu klinickej smrti.

Pridaj komentár