Egypt. Chrámy. Obete. Sexuálne rituály. Pochovávanie mŕtvych. Fosílie. Živá forma Boha. Technológia zasväcovania. Klinická smrť. Informačné pole mŕtveho Egypťana.

Pokračujem v prieskume náboženských knižiek a odkláňam sa od skúmania Koránu. Vraciam sa k pôvodnému dielu a to je dielo egyptských svätých mužov. Vlastne som celkom rád, že sa aj takto môžem vrátiť k egyptským magickým metódam, ktoré boli, ako sa zdá, jedinečné, čo sa týka ľudskej histórie. Bohužiaľ, nemožno dobre skúmať informačné polia Egypťanov a to z toho dôvodu, že ich telá a kosti boli chemicky balzamované a tým sa znehodnotilo informačné pole mŕtvej osoby. Vlastne nemohlo prísť ani k reinkarnácii a presunu informácií touto jedinečnou možnosťou. A tak zostala vlastne jediná možnosť, skúmať iba informácie uložené na miestach, kde dotyčné osoby žili.

Skúmam informácie , ktoré poskytuje miesto pobytu tohoto egyptského svätca. Nachádzam tu chrám, kde sa robia rituály so zabalzamovanou mŕtvou osobou. Ide o rituály v zvieracích maskách a so sexuálnym podtónom. Je tu oheň a pálenie rôznych bylinných rastliniek. Dotyčný egyptský svätec má neuróny prepnuté na náboženské postavy vo zvieracích maskách. Prepnutie neurónov sa dosiahlo klinickou smrťou, ktorú vykonali vedome na adeptovi chrámu. Jednoducho ho do tohto stavu uviedli bylinami a násilným zastavením dýchania. Toto bola bežná zasväcovania prax v egyptskej mágii. Dovnútra vložili dušu krokodíla. Pod dušou tu rozumiem informačné pole rituálne zabitého krokodíla pre tieto účely. Teda je tu prevedená reinkarnácia zvieraťa a jeho informačného záznamu o jeho živote. Tento egyptský svätec sa stará o obrady okolo pochovávania múmií.

 

Pridaj komentár